773 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 60 m²
Objavte pokoj a autentickú atmosféru Podpoľania v obci Stožok. Ponúkame na predaj kamenný dom n
129,000 € 2150 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 99 m²
Exkluzívne - miesto na spoločne víkendy či prázdniny - ponukame : domm postavený z nepálenej te
129,000 € 1303 €/m²
Farmárska usadlosť | 510 m²
Samostatne stojaca nehnuteľnosť – samota obklopená lesom z každej strany. Priamy prístup z asfa
200,000 € 392 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Hľadám dom, prípadne chalupu alebo pozemok v Rokytove pri Humennom a v blízkom okolí. Môže byť
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Hľadám pre klientov na predaj dom, chalupu prípadne pozemok v Poloninách. Môže byť v akomkoľvek
Cena dohodou
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj je rozostavaný rodinný dom, ktorý čaká na to, aby sa stal Vašim vysnívaným domovom, v
67,000 € 542 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
Na predaj unikátny historický meštiansky dom priamo v centre mesta Kremnica, len 200 metrov od
198,000 € 566 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Murovaná chata bola postavená v 70-tých rokoch. Nachádza sa na svahu s výhľadom na okolie. Spod
68,700 € 1374 €/m²
Rodinný dom | 112 m²
Na predaj ponúkame trojizbový rodinný dom po kompletnej interiérovej rekonštrukcii, nachádzajúc
159,900 € 1428 €/m²
Rodinný dom | 346 m²
Ponúkame na predaj priestranný päťizbový rodinný dom v tzv. „milionárskej štvrti“ v Nových Zámk
260,000 € 751 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Exkluzívne v našej ponuke tento trojizbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Ne
71,000 € 789 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Chatka, ktorá okúzli krásnym prostredím Tribečských lesov čaká na nového majiteľa. Nachádza sa
47,000 € 940 €/m²
Záhrada | 1,205 m²
Na predaj priestranný pozemok v krásnom prostredí polosamoty, ideálny pre tých, ktorý hľadajú p
44,000 € 37 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
V nepriechodnej obci Bádice situovanej pod horou obklopenej krásnym lesným prostredím sa nachád
174,000 € 1338 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 928 m²
Pozemok o rozlohe 928m2 sa nachádza v tichej uličke v zástavbe rodinných domov. Na pozemku sa n
75,000 € 81 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Máte na predaj chalupu, dom alebo rekreačnú chatu? Možno práve Vaša nehnuteľnosť čaká na nového
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Hľadáme pozemok na výstavbu domu, prípadne dom v pôvodnom stave na predaj v lokalitách: Demänov
1 €
Chata, drevenica, zrub | 70 m²
Ako domáci horehronský obchodník s nehnuteľnosťami ponúkam na predaj túto peknú dreveničku v ob
67,000 € 957 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
RODINNÝ DOM S DIELŇOU A VEĽKÝM POTENCIÁLOM – HEĽPA Hľadáte spojenie bývania a podnikania v srdc
95,000 € 950 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 5,267 m²
Výnimočný pozemok s panoramatickým výhľadom na Nízke Tatry – Hronec Hľadáte miesto, kde sa ran
220,000 € 42 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Túto ponuku treba vidieť. Zaujímavá je svojim charakterom, dispozíciou v rámci dediny a umiestn
199,900 € 1000 €/m²
Historický objekt | 955 m²
Kaštieľ z čias pred rokom 1700 je veľmi ojedinelá príležitosť na trhu s krásnou históriou, ktor
330,000 € 346 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Chalupa ako obrázok. Vhodná aj na trvalé bývanie. Po rekonštrukcii a so zabehnutou záhradou. No
175,000 € 3083 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 150 m²
Rozsiahla, funkčná, takmer hektárová vinica sa nachádza medzi vinicami na úpätí Silickej planin
145,000 € 1067 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.