Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

773 inzerátov v ponuke

Priestranný 12 árový pozemok na polosamote neďaleko Šale

Reality Jatov

Záhrada | 1,205 m²

Na predaj priestranný pozemok v krásnom prostredí polosamoty, ideálny pre tých, ktorý hľadajú p

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

44,000 € 37 €/m²

člen NARKS

Vidiecky dom na rozľahlom pozemku s potenciálom nového bývania

Reality Jelšovce

Rodinný dom | 60 m²

Hľadáte dom s veľkorysým pozemkom a strategickou polohou len 10 minút od Nitry? Predstavujem Vá

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

86,000 € 1433 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom dobrej lokalite, skoro 10 árový pozemok, slnko celý deň, príjemná dispozícia interiéru + vizualizácie

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | 80 m²

Hľadáte miesto, ktoré si pretvoríte podľa svojich predstáv, no zároveň potrebujete strechu nad

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

146,000 € 1825 €/m²

člen NARKS

Pozemok na výstavbu domu, alebo dom v pôvodnom stave

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme pozemok na výstavbu domu, prípadne dom v pôvodnom stave na predaj v lokalitách: Demänov

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Mikuláš

1 €

člen NARKS

Penzión so samostatným apartmánom blízko lesa a Dunaja v rekreačnej oblasti Kováčovské kopce v obci Chľaba

Reality Chľaba

Chalupa, rekreačný domček | 530 m²

Hľadáte zaujímavé miesto pre svoje podnikanie blízko prírody a termálov alebo hľadáte dlhodobé

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chľaba

149,990 € 283 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaná priestranná chata v chatovej oblasti Kováčovské kopce neďaleko Štúrova

Reality Chľaba

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Táto kompletne zrekonštruovaná dvojposchodová chatka sa nachádza v chatovej oblasti Kováčovské

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chľaba

110,000 € 1250 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA !Postavte si chalupu snov uprostred prírody

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 120 m²

Slnečný pozemok na polosamote s pozostatkami starého domu so súpisným číslom – možnosť okamžite

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

34,900 € 575 €/m²

člen NARKS

Chalupa na rekonštrukciu v tichom lone Bystričky

Reality Ozdín

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Nehnuteľnosť v malebnej dedinke Bystrička je stvorená pre každého, kto túži po vlastnom útočisk

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ozdín

38,000 € 422 €/m²

člen NARKS

Rekreačná chata neďaleko Dunaja na okraji obce Radvaň nad Dunajom

Reality Radvaň nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Hľadáte víkendovú chatu na oddych? Rád trávite voľný čas v prírode alebo pri vode? Táto chatka

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Radvaň nad Dunajom

49,990 € 967 €/m²

člen NARKS

Objekt bývalej školy

Reality Rovné

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám bývalú školu v horskej obci Rovné. Nehnuteľnosť je v tomto čase prázdna, pripraven

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovné

49,000 € 200 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok v obci Moča

Reality Moča

Záhrada | 755 m²

Tento slnečný pozemok s výmerou 755 m2 v obci Moča predstavuje ideálnu voľbu pre každého, kto h

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

23,000 € 30 €/m²

člen NARKS

Pekne udržiavaný pozemok na výstavbu domu alebo na mobilný dom v malej obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Pozemok pre rodinné domy | 421 m²

Tento útulný pozemok s rozlohou 421 m² predstavuje vzácnu príležitosť na vytvorenie nového domo

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Vieska

18,000 € 43 €/m²

člen NARKS

Pozemok v obci Moča

Reality Moča

Pozemok pre rodinné domy | 1,108 m²

Tento veľkorysý stavebný pozemok s celkovou výmerou 1 108 m2 v obci Moča predstavuje ideálnu pr

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

29,000 € 26 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v Kalinčiakove – prímestská časť Levíc

Reality Levice

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v Kalinčiakove, v tichej prímestskej časti okresného mest

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Levice

79,990 € 667 €/m²

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRI TERMÁLNOM KÚPALISKU – NOVOSTAVBA APARTMÁNOVÉHO DOMU V NESVADOCH

Reality Nesvady

Objekt pre obchod | 500 m²

Výnimočná investičná príležitosť v srdci rekreačnej oblasti – len 400 metrov od obľúbeného celo

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nesvady

699,900 € 1400 €/m²

člen NARKS

Pekný 2,5-izbový byt v tichom prostredí – Medzilaborce

Reality Medzilaborce

2 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2,5-izbový byt na ulici Generála Svobodu v Medzilaborciach, na o

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Medzilaborce

49,900 € 768 €/m²

člen NARKS

Z časti rekonštruovaný gazdovský dom v obci Hrušov

Reality Hrušov

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

Dom sa nachádza na kopcovitom teréne a má 3 samostatné vchody, čo predstavuje aj tri bytové jed

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrušov

80,000 € 400 €/m²

člen NARKS

Hľadám dom v Rokytove pri Humennom a v blízkom okolí

Reality Rokytov pri Humennom

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám dom, prípadne chalupu alebo pozemok v Rokytove pri Humennom a v blízkom okolí. Môže byť

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Rokytov pri Humennom

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám dom, chalupu v Poloninách

Reality Ulič

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám pre klientov na predaj dom, chalupu prípadne pozemok v Poloninách. Môže byť v akomkoľvek

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Ulič

Cena dohodou

člen NARKS

Znížená cena ! Rozostavaný rodinný dom v kľudnej uličke v obci Pribeta

Reality Pribeta

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj je rozostavaný rodinný dom, ktorý čaká na to, aby sa stal Vašim vysnívaným domovom, v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pribeta

67,000 € 542 €/m²

člen NARKS

Pôvodná viničná chatka na rovinatom pozemku na vinohrade v obci Kamenný Most len 7 km od Štúrova

Reality Kamenný Most

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

Táto pôvodná viničná chatka sa nachádza vo vinohradníckej časti v obci Kamenný Most neďaleko me

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenný Most

18,990 € 950 €/m²

člen NARKS

Veľkorysý pozemok 2759m2 so starou chalupou v tichom prostredí - Branovo

Reality Branovo

Rodinný dom | 40 m²

V malebnej a pokojnej obci Branovo ponúkame na predaj viac ako 100-ročnú chalúpku s jedinečnou

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Branovo

85,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

Historický meštiansky dom v centre Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | 350 m²

Na predaj unikátny historický meštiansky dom priamo v centre mesta Kremnica, len 200 metrov od

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kremnica

198,000 € 566 €/m²

člen NARKS

2,2 hektárový pozemok pri Myjave na predaj

Reality Myjava

Pozemok pre rodinné domy | 21,815 m²

Pozemok s výmerou takmer 22 ha ( 22 000 m2 ) , s peknými výhľadmi, na predaj, exkluzívne len u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

163,000 € 7 €/m²

člen NARKS