Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

773 inzerátov v ponuke

Chalupa v kľude na vidieku, no blízko okresného mesta, v obci Starý Hrádok

Reality Starý Hrádok

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Hľadáte ideálne miesto pre pokojný život v objatí prírody, no s dosahom na všetky vymoženosti c

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Starý Hrádok

90,000 € 1800 €/m²

člen NARKS

Starší rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej obci Kava pri Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v pokojnej obci Kava,

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

45,000 € 500 €/m²

člen NARKS

Pozemok so starým domom Utekáč

Reality Utekáč

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj starý dom na zbúranie v obci Utekáč. Pozemok je vhodný na stavbu chalupy alebo domu.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Utekáč

27,000 € 386 €/m²

člen NARKS

Sen o vidieckom živote - Dva domy na 2332 m² v malebných Čelovciach čakajú na vás

Reality Čelovce

Chalupa, rekreačný domček | 180 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť kúpiť tri budovy so súpisnými číslami na rozsiahlom pozemku,

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čelovce

40,000 € 278 €/m²

člen NARKS

Letné dni ako stvorené pre oddych v prírode – útulná chatka v srdci Zúgova, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno budí spev vtákov, vôňa rozkvitnutých kvetov a šálka kávy na

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 2200 €/m²

člen NARKS

Exkluzívna ponuka! Dom s veľkým pozemkom a jedinečným súkromím v obci Borov- Medzilaborce

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | 80 m²

Táto nehnuteľnosť je skutočne iná než ostatné. Na rozdiel od väčšiny domov v obci, ktoré stoja

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Medzilaborce

54,000 € 675 €/m²

člen NARKS

Komerčné priestory Šahy

Reality Šahy

Objekt pre obchod | 257 m²

Vynikajúca investičná príležitosť v širšom centre mesta, vhodná na široké využitie, nie len ako

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Šahy

115,000 € 486 €/m²

člen NARKS

Dom s potenciálom na bývanie alebo chalupu – Rokytov pri Humennom

Reality Rokytov pri Humennom

Rodinný dom | 160 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v obci Rokytov pri Humennom, ideálny pre klientov, kt

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rokytov pri Humennom

52,000 € 325 €/m²

člen NARKS

Domček so záhradou na polo-samote uprostred nádhernej prírody

Reality Vyšná Jablonka

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte pokojné miesto obklopené krásnou prírodou, kde zrelaxujete a uniknete od ruchu mesta či

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyšná Jablonka

65,000 € 650 €/m²

člen NARKS

Dvojposchodový penzión na rekonštrukciu blízko jazera a kúpaliska Patince

Reality Patince

Objekt pre obchod | 700 m²

Podnikatelia, investori pozor! Hľadáte zaujímavé miesto pre Vašu investíciu na mieste, ktoré má

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Patince

265,000 € 379 €/m²

člen NARKS

Chatka v pôvodnom stave pri Mlynskom náhone v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 16 m²

Murovaná poschodová chatka sa nachádza v chatovej oblasti pri Zúgove v Nových Zámkoch. Stojí na

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

40,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Útulný vidiecky domček na rekonštrukciu, Fričovce

Reality Fričovce

Rodinný dom | 70 m²

Vidiecky dom v radovej zástavbe je v pôvodnom, no v zachovalom stave, je potrebná kompletná rek

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Fričovce

77,000 € 1343 €/m²

člen NARKS

Pokojné miesto pre dom, víkendový únik aj investíciu – veľký pozemok v obci Kolta

Reality Kolta

Rekreačný pozemok | 1,403 m²

V tichej slepej uličke v obci Kolta ponúkame na predaj krásny, priestranný pozemok s výmerou 14

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

45,000 € 32 €/m²

člen NARKS

Chata na celoročné využitie v Štiavnických vrchoch, pri obci Hontianske Nemce

Reality Hontianske Nemce

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

V tichom prostredí Štiavnických vrchov, je na predaj 3 poschodová, celoročné využitie ponúkajúc

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hontianske Nemce

65,000 € 325 €/m²

člen NARKS

Gazdovský dom s veľkým pozemkom v obci Tešmák, okres Levice

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | 130 m²

Nachádza sa v strede obce, na tichej ulici mimo hlavného ťahu. Prístup je cez pozemok druhej ne

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

48,000 € 369 €/m²

člen NARKS

Veľký, vyše 4,5Ha slnečný pozemok s chalupou v strede, na lazoch, pri obci Hrušov

Reality Hrušov

Chalupa, rekreačný domček | 155 m²

Na predaj vyše 4,5 Ha pozemok v celku (trvalý trávny porast, zastavané plochy a nádvoria), v os

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrušov

170,000 € 1129 €/m²

člen NARKS

Na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej časti Hurbanova – veľký pozemok, garáž, potenciál!

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | 180 m²

Hľadáte priestor pre seba, svoju rodinu, podnikanie alebo investíciu do budúcnosti? Táto nehnut

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

86,000 € 478 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj v obci Zboj - Poloniny

Reality Zboj

Rodinný dom | 230 m²

Pre tých, ktorí by radi bývali či oddychovali v lone očarujúcej čistej prírody, v najčistejšom

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zboj

59,900 € 260 €/m²

člen NARKS

Dom s veľkým pozemkom (27 árov) v Poloninách - Nová Sedlica

Reality Nová Sedlica

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj pôvodný rodinný dom v obci Nová Sedlica, najvýchodnejšej obci Slovenska. Dom

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Sedlica

49,000 € 245 €/m²

člen NARKS

Nádherná chalupa v obci Ulič - Národný park Poloniny

Reality Ulič

Rodinný dom | 95 m²

Predstavte si pokojné rána s výhľadom na zeleň, vôňu dreva z krbu a večery strávené na gánku s

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ulič

155,000 € 1632 €/m²

člen NARKS

Útulný dom v tichej ulici, Stará Lesná

Reality Stará Lesná

Rodinný dom | 170 m²

Útulný dom v Starej Lesnej je situovaný na pozemku cca 390 m2 ,mimo hlavného ťahu. Bol postaven

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Lesná

530,000 € 3118 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny pozemok s očarujúcou panorámou nad obcou Osadné - 8.64 ha

Reality Osadné

Lúka, pasienok | 86,433 m²

Očarujúcu panorámu na celú obec a jej okolie, výlučné vlastníctvo (1/1) ponúka tento 8,6 hektár

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Osadné

99,000 € 1 €/m²

člen NARKS

Pozemok na brehu Dunaja v obci Radvaň nad Dunajom

Reality Radvaň nad Dunajom

Orná pôda | 1,781 m²

Tento priestranný pozemok sa rozprestiera na vyše 1700 M2 priamo na brehu Dunaja, na okraji ded

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Radvaň nad Dunajom

47,990 € 27 €/m²

člen NARKS

Záhrada s chatkou na Strážnom vrchu

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 22 m²

Dávame do ponuky 12ár.pozemok s chatkou v Leviciach na Strážnom vrchu s vlastnou studňou a star

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

58,000 € 2455 €/m²

člen NARKS