Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

773 inzerátov v ponuke

Rozsiahly pozemok na samote s pekným výhľadom na okolie neďaleko Podhájskej

Reality Radava

Orná pôda | 2,806 m²

Rozľahlý pozemok o rozlohe vyše 2800 m2 sa nachádza na samote medzi dedinkami Radava a Podhájsk

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Radava

79,900 € 28 €/m²

člen NARKS

ŠTÝLOVÁ CHATA PRI PODHÁJSKEJ – VEĽKÝ POZEMOK, TICHÉ PROSTREDIE, CELOROČNÉ VYUŽITIE

Reality Trávnica

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Len pár minút od obľúbeného Termálne kúpalisko Podhájska nájdete miesto, kde si môžete konečne

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trávnica

143,000 € 3575 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v tichej uličke Hurbanova – ideálne miesto pre váš projekt

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,027 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok s výmerou 1027 m², nachádzajúci sa v pokojnej časti Hurb

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

62,000 € 60 €/m²

člen NARKS

Znížená cena! Rodinný dom v pokojnej vinárskej obci Rúbaň – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv

Reality Rúbaň

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a vinárskej obci Rúbaň, na pozemku o výmere 1000 m². Do

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

26,000 € 217 €/m²

člen NARKS

Pozemok s nádhernými výhľadmi v Púchove nad časťou Vieska-Bezdedov na predaj

Reality Púchov

Lúka, pasienok | 1,000 m²

Pozemok s nádhernými výhľadmi v Púchove nad časťou Vieska-Bezdedov na predaj. Pozemok o rozlohe

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

34,900 € 35 €/m²

člen NARKS

Chata v prírode, Slovenská Ľupča, BB

Reality Slovenská Ľupča

Chalupa, rekreačný domček | 32 m²

Chata priamo pri potoku v lese má obytnú plochou cca 32 m², nachádza sa v krásnom prostredí na

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Slovenská Ľupča

34,800 € 1088 €/m²

člen NARKS

Chata uprostred lesa neďaleko viacerých lyžiarskych stredík

Reality Osrblie

Rodinný dom | 50 m²

Útulná chata v srdci prírody neďaleko obce Osrblie ponúka ideálne miesto na oddych a únik od me

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Osrblie

99,000 € 1980 €/m²

člen NARKS

Pozemok na chatu priamo pod lesom, Ľubietová

Reality Ľubietová

Lúka, pasienok | 1,472 m²

Pozemok v rekreačnej oblasti v Lubietovej sa nachádza priamo pod lesom s prístupom po obecnej a

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ľubietová

45,000 € 31 €/m²

člen NARKS

Dve drevenice na jednom pozemku v horách Javorníkov na predaj

Reality Horná Mariková

Chata, drevenica, zrub | 44 m²

Dve dreveničky( pôvodná vedená ako rodinný dom) a úplne nová hrubá stavba príjemnej menšej stav

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

75,000 € 1705 €/m²

člen NARKS

Starší 5 izbový rodinný dom v obci Drietoma na predaj

Reality Drietoma

Rodinný dom | 160 m²

Zachovalý prevažne tehlový čiastočne podpivničený rodinný dom v koncovej časti napredujúcej obc

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Drietoma

169,900 € 1062 €/m²

člen NARKS

Zachovalý rodinný dom v obci Adamovské Kochanovce na predaj

Reality Adamovské Kochanovce

Rodinný dom | 100 m²

Príjemný zdravý starší podpivničený rodinný dom s hospodárskymi priestormi, garážou , stodolou

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Adamovské Kochanovce

165,000 € 1650 €/m²

člen NARKS

Väčší pozemok s možnosťou výstavby rekreačnej nehnuteľnosti v časti Cetuna na predaj

Reality Bzince pod Javorinou

Orná pôda | 2,305 m²

Juhovýchodne orientovaný slnečný mierne svahovitý pozemok v katastri obce Bzince pod Javorinou

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bzince pod Javorinou

39,600 € 17 €/m²

člen NARKS

Chalupa pod horou nad obcou Veľké Rovné na predaj

Reality Veľké Rovné

Rodinný dom | 160 m²

Veľký, zachovalý zhruba 60 ročný dom situovaný v krásnom horskom prostredí polosamoty vhodný na

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Rovné

145,000 € 906 €/m²

člen NARKS

Dom / chata / drevenica vhodná na oddych, turistiku a športovanie v Kolároviciach pri Bytči na predaj

Reality Kolárovice

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Dom, drevenica s obytnou plochou 70 m2 a pozemkom s rozlohou 351 m2, v tichej časti obce Koláro

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kolárovice

42,000 € 600 €/m²

člen NARKS

Dobová drevenica na polosamote Horná Mariková na predaj

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | 55 m²

Pôvodná drevenica na dobre dostupných lazoch vzdialená iba 5 km od lyžiarskeho strediska Ski Rá

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

41,000 € 1018 €/m²

člen NARKS

Drevenica pod lesom na lazoch v časti Dolnej Marikovej - Kátlina na predaj

Reality Dolná Mariková

Rodinný dom | 60 m²

Viac ako sto ročná drevenička na menšom pozemku v odľahlej pokojnej časti kopaníc Dolnej Mariko

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Mariková

38,900 € 650 €/m²

člen NARKS

Štýlovo prerobený dom na bývanie a budova na podnikanie v podhorskej obci Šípkov na predaj

Reality Šípkov

Rodinný dom | 120 m²

Obec Šípkov sa nachádza pod úpätím Strážovských vrchov vzdialená asi 20 km od okresného mesta B

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šípkov

105,000 € 875 €/m²

člen NARKS

Rekreačná chalupa (chata) v lone nádhernej prírody v Mojtíne na predaj

Reality Mojtín

Rodinný dom | 80 m²

Moderne zariadená, zrekonštruovaná chata, v lone chránenej prírody, s dobrou prístupovou cestou

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mojtín

155,000 € 1938 €/m²

člen NARKS

Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom s rozľahlým pozemkom v obci Kolta

Reality Kolta

Rodinný dom | 120 m²

Tento priestranný rodinný dom s obytnou plochou cca 120 m2 sa nachádza v tichej uličke neďaleko

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolta

140,000 € 1208 €/m²

člen NARKS

Krásny vinohrad na veľkom pozemku vo vinohradníckej oblasti v obci Strekov

Reality Strekov

Farmárska usadlosť | 400 m²

Tento starostlivo obrábaný vinohrad sa nachádza iba kúsok nad malebnou obcou Strekov. Rozpresti

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Strekov

150,000 € 375 €/m²

člen NARKS

Moderná, celoročne obývateľná chata pri lese, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | 57 m²

Hľadáte miesto, kde môžete tráviť víkendy, prázdniny, ale aj žiť naplno celý rok? Táto moderná

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stupava

189,000 € 3316 €/m²

člen NARKS

4-izbový rodinný dom v srdci Záhoria, Šaštín-Stráže

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | 154 m²

Predstavte si pokojné bývanie v dome s vlastnou záhradou a priestorom pre vaše plány do budúcno

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

128,000 € 831 €/m²

člen NARKS

Únik do pokoja a pohody: Vidiecky domček bez susedov, len pár metrov od kúpaliska v Santovke čaká na vás!

Reality Santovka

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Hľadáte miesto, kde sa zastaví čas a nahradí ho spev vtákov a šum lístia? Túžite po vlastnom út

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Santovka

125,000 € 1250 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok na samote neďaleko prírodnej rezervácie v obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Záhrada | 3,281 m²

Rozľahlý pozemok o rozlohe vyše 3000 m2 sa nachádza na polosamote blízko dedinky Nová Vieska a

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Vieska

38,990 € 12 €/m²

člen NARKS