Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

770 inzerátov v ponuke

Rozľahlý pozemok 6806m2 so starým domom v kľudnej časti obce Gbelce

Reality Gbelce

Pozemok pre rodinné domy | 6,806 m²

Hľadáte skutočne veľkorysý priestor pre svoje podnikateľské zámery, farmárčenie alebo výstavbu

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gbelce

79,990 € 12 €/m²

člen NARKS

Les, ktorý má hodnotu aj o 30 rokov – 5,3Ha v jednom celku, Hrušov (okres Veľký Krtíš)

Reality Hrušov

Lesná pôda | 58,233 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame súvislý lesný pozemok o výmere 5,3 ha, ktorý predstavuje skuto

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrušov

65,000 € 1 €/m²

člen NARKS

Pozemok so starým domom v kľudnej časti podunajskej vinárskej dedinky Moča

Reality Moča

Pozemok pre rodinné domy | 1,534 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu vysnívaného rodinného domu alebo víkendovej chalupy, kde vás

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

38,000 € 25 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na mieste pôvodného mlynu

Reality Kameňany

Pozemok pre rodinné domy | 2,680 m²

Na predaj pozemok s ruinami starého mlynu, ktorý vyhorel v 60-tych rokoch. Pozemok je vhodný na

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kameňany

26,000 € 10 €/m²

člen NARKS

Pôvodná chalúpka v kľudnej časti podunajskej vinárskej dedinky Moča

Reality Moča

Rodinný dom | 80 m²

Hľadáte kľudné miesto na okraji dediny na svoj vysnívaný dom / chalupu ? Tento 1000 m2 pozemok

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moča

29,990 € 375 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý 4500 m2 pozemok na hospodárenie s vínnym domom v obci Nána blízko Štúrova

Reality Nána

Farmárska usadlosť | 39 m²

Hľadáte rozľahlý pozemok na hospodárenie blízko Štúrova? Ste záhradkár, vinár alebo máte podnik

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nána

58,000 € 1487 €/m²

člen NARKS

Rovinatý pozemok so základovou doskou na okraji podunajskej dedinky Moča

Reality Moča

Záhrada | 960 m²

Túžite po dome alebo chalupe podľa Vašich predstáv blízko Dunaja? Tento rovinatý pozemok o rozl

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

39,990 € 42 €/m²

člen NARKS

Útulný domček na predaj v tichej lokalite

Reality Papín

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj útulný domček – chalúpku, situovanú v krásnom prírodnom prostredí, kde si do

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Papín

36,500 € 332 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok v kľudnej uličke v podunajskej dedinke Moča

Reality Moča

Záhrada | 1,016 m²

Rozľahlý rovinatý pozemok sa nachádza v zastavanej kľudnej časti obce Moča. Pozemok s celkovou

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

19,990 € 20 €/m²

člen NARKS

Exkluzívna ponuka - dom v pokojnej časti mesta Vranov nad Topľou – Čemerné

Reality Vranov nad Topľou

Rodinný dom | 240 m²

Hľadáte dom, kde bude mať každý člen rodiny svoje miesto a zároveň budete mať mesto na dosah? T

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vranov nad Topľou

Cena dohodou

člen NARKS

Samota/Farma Slovenské Ďarmoty

Reality Slovenské Ďarmoty

Farmárska usadlosť | 61 m²

Zhruba v strede pozemku sa nachádza rodinný dom. Pred domom je otvorená terasa. Do obytnej čast

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenské Ďarmoty

750,000 € 12295 €/m²

člen NARKS

Drevenička pod Čergovom, Olejníkov - Majdan

Reality Olejníkov

Rodinný dom | 70 m²

Drevenička v malebnej obci Majdan osloví najmä milovníkov historického bývania. Je v pôvodnom s

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Olejníkov

37,000 € 571 €/m²

člen NARKS

Pôvodný banícky dom s rozľahlým pozemkom – Banská Hodruša

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj pôvodný banícky dom v obci Banská Hodruša, situovaný na výnimočne rozľahlom a slnečno

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

89,000 € 742 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v Hronskom Beňadiku – ideálny na bývanie aj chalupu

Reality Hronský Beňadik

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hronský Beňadik v okrese Žarnovica, ktorý sa nachádza v a

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hronský Beňadik

110,000 € 688 €/m²

člen NARKS

Jedinečný pôvodný banícky dom v Banskej Hodruši

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj je jedinečný banícky dom v Hodruši-Hámroch, situovaný priamo v historickom centre Ban

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

110,000 € 733 €/m²

člen NARKS

SAMOTA PRI MALOM DUNAJI LEN 7 KM OD KOLÁROVA – POZEMOK, AKÝ SA OBJAVÍ RAZ ZA ČAS

Reality Kolárovo

Pozemok pre rodinné domy | 4,224 m²

Na trhu je veľa pozemkov… ale skutočná samota v prírode, bez susedov, s vlastným súpisným číslo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kolárovo

44,900 € 11 €/m²

člen NARKS

Romantická útulná chalupa, Dolná Ves, Kremnica

Reality Dolná Ves

Chalupa, rekreačný domček | 59 m²

Ponúkame na predaj romantickú kamennú chalupu v pokojnej obci Dolná Ves, len pár minút jazdy od

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Ves

35,000 € 593 €/m²

člen NARKS

Starý sedliacky dom na veľkom pozemku – vhodné na výstavbu v obci Pribeta

Reality Pribeta

Rodinný dom | 70 m²

Ponúkam na predaj starý sedliacky dom z nabíjaniny s tehlovou prístavbou, určený na kompletnú r

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pribeta

29,990 € 428 €/m²

člen NARKS

Dom v pôvodnom stave v centre mesta, Spišská Stará Ves

Reality Spišská Stará Ves

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj je tento pôvodný tehlový dom v samotnom centre Spišskej Starej Vsi. Je situovaný na r

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Spišská Stará Ves

186,900 € 1699 €/m²

člen NARKS

Súkromná oáza pokoja na dosah mesta – záhrada s mobilným domom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 42 m²

Hľadáte miesto, kde si dopestujete vlastnú zeleninu, ovocie a zároveň si užijete pokoj a relax

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

105,000 € 3095 €/m²

člen NARKS

Pozemok 768 m2 pre 2 domy, pôvodný RD 59 m2 na rekonštrukciu a evidovaná stavba ďalšieho domu so súpis.č.

Reality Malacky

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame na predaj široký pozemok nepravidelného tvaru, na ktorom stále stojí jeden z dvoch pôv

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malacky

209,000 € 2491 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok s výhľadmi na Sitno – Štiavnické Bane, Banská Štiavnica

Reality Štiavnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou 1226 m², nachádzajúci sa v obci Štiavnické Bane.

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

115,000 € 94 €/m²

člen NARKS

Chatky na priestrannom pozemku pri rieke Nitra – útulné miesto s čarom prírody v Úľanoch nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Chalupa, rekreačný domček | 21 m²

Radi trávite čas v prírode, pestujete vlastné ovocie, zeleninu alebo ste vášnivý rybár? Potom j

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

38,000 € 1810 €/m²

člen NARKS

Pozemok s plánovanou výstavbou- Marhaň

Reality Marhaň

Orná pôda | 1,769 m²

Rozľahlý rovinatý pozemok sa nachádza na okraji obce Marhaň. Na tomto mieste je plánovaná výsta

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marhaň

25,000 € 14 €/m²

člen NARKS