Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

770 inzerátov v ponuke

Rodinný dom v obci Zákopčie, Kysuce

Reality Zákopčie

Rodinný dom | 70 m²

Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu sa nachádza v pokojnej časti kysuckej obce Zákopčie. Leží n

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zákopčie

59,500 € 850 €/m²

člen NARKS

Útulná chata v tichom lesíku pri obci Olešná

Reality Olešná

Chalupa, rekreačný domček | 57 m²

Táto príjemná chata sa nachádza v pokojnej časti obce Olešná, obklopená zeleňou a šumom potoka,

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Olešná

75,000 € 1316 €/m²

člen NARKS

Pozemok, ktorý vám zarobí

Reality Šiatorská Bukovinka

Pozemok pre rodinné domy | 2,154 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokojná príroda s dravým biznis potenciálom? V Šiatorskej Bukovink

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šiatorská Bukovinka

29,000 € 13 €/m²

člen NARKS

Pôvodný zemiansky dom na rozľahlom pozemku na okraji kúpeľného mesta Štúrovo

Reality Štúrovo

Rodinný dom | 170 m²

Hľadáte jedinečnú nehnuteľnosť pre Vaše bývanie alebo podnikanie? Tento majestátny panský dom z

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

289,990 € 1706 €/m²

člen NARKS

Rozsiahly pozemok na výstavbu v okrajovej časti Divína

Reality Divín

Lúka, pasienok | 29,795 m²

Len u nás nájdete - rozsiahly pozemok určený na výstavbu. Pozemok je mierne svahovitý s pekným

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Divín

11 € 0 €/m²

člen NARKS

Priestranný slnečný pozemok s veľkým potenciálom

Reality Tomášovce

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv? Alebo zvažujete inves

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

129,000 € 645 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaná chalupa na polosamote blízko lyžiarskeho vleku

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj zrekonštruovaná chalupa na polosamote blízko rekreačnej oblasti Kokava - Línia. Chalu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

169,000 € 2113 €/m²

člen NARKS

Romantická chalupa pri potoku v Kokave nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj pekná a prakticky riešená novostavba chalupy. Do chalupy cez predsieň prejdeme do pri

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

239,000 € 1992 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Domček v obci České Brezovo

Reality České Brezovo

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj posledný domček na spoločnom dvore. Dom má na prízemí 1 izbičku, kúpeľňu, kuchyňu. Na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj České Brezovo

29,000 € 363 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v obci Kunešov - v tichej lokalite Kremnických vrchov

Reality Kunešov

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej obci Kunešov, situovanej v tichej časti Kremnických v

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kunešov

87,000 € 580 €/m²

člen NARKS

Pôvodný vidiecky dom s veľkým pozemkom v kľudnej časti obce Moča

Reality Moča

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

V tichej uličke podunajskej vinárskej obce Moča sa nachádza nehnuteľnosť, ktorej najväčšou pred

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moča

38,000 € 380 €/m²

člen NARKS

22ha usadlosť na polosamote, okres Rimavská sobota

Reality Uzovská Panica

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj usadlosť na polosamote v obci Uzovská Panica. Usadlosť leží na 22ha pozemku, 19ha je

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Uzovská Panica

499,000 € 4158 €/m²

člen NARKS

Pozemok 1 776 m² vo viničnej oblasti obce Hronský Beňadik

Reality Hronský Beňadik

Iný poľnohosp. pozemok | 1,776 m²

Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 1 776 m², ktorý sa nachádza vo viničnej časti obc

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hronský Beňadik

14,990 € 8 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Pozemky pri vodnej nádrži blízko Banskej Štiavnice

Reality Žibritov

Orná pôda | 3,168 m²

Ponúkame na predaj krásne pozemky hneď vedľa vodnej nádrže pri Žibritove. Pozemky sú situované

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žibritov

100,000 € 32 €/m²

člen NARKS

7-izbová drevenica s pekným pozemkom

Reality Podbiel

Rodinný dom | 200 m²

Výnimočnosťou tejto nehnuteľnosť je, že je súčasťou pamiatkovej rezervácie ľudovej architektúry

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podbiel

259,000 € 1295 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rozsiahla vinica s historickou chatou v Slovenskom krase

Reality Hrušov

Farmárska usadlosť | 150 m²

Rozsiahla, funkčná, takmer hektárová vinica sa nachádza medzi vinicami na úpätí Silickej planin

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrušov

145,000 € 1067 €/m²

člen NARKS

Dom plus externý pozemok s bazénom v obci Rudná

Reality Rudná

Rodinný dom | 110 m²

Útulný z veľkej časti zrekonštruovaný dom sa nachádza v tichej časti obce Rudná, neďaleko okres

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rudná

190,000 € 1727 €/m²

člen NARKS

Vidiecky dom v gemerskej obci Bretka

Reality Bretka

Rodinný dom | 150 m²

Dom sa nachádza na začiatku neveľkej, avšak historickej obce Bretka, nad ktorou je turistom zná

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bretka

65,000 € 433 €/m²

člen NARKS

Banícky dom vhodný na chalupu v obci Smolník

Reality Smolník

Rodinný dom | 130 m²

Starý banícky dom v pôvodnom stave sa nachádza v pokojnej časti obce Smolník na svahovitom poze

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolník

81 € 1 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v srdci Záježovských lazov

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 180 m²

Dom nachádzajúci sa v malebnom prostredí lazov Zaježová, v jednej z najvyhľadávanejších prírodn

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

289,900 € 1611 €/m²

člen NARKS

Gazdovský sen na dosah – kamenný dom s 3,4 ha na polosamote pri Pliešovciach

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 125 m²

Gazdovský sen na dosah – kamenný dom s 3,4 ha na polosamote pri Pliešovciach Predstavte si: ran

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

229,000 € 1912 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pôvodná gángová chalupa blízko sútoku Ipľa a Dunaja v centre malebnej obci Chľaba

Reality Chľaba

Rodinný dom | 120 m²

V srdci malebnej dedinky Chľaba sa nachádza historický kamenný dom, ktorého pôvod potvrdzuje pô

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chľaba

48,990 € 408 €/m²

člen NARKS

Rekreačná chata blízko jazera na okraji obce Virt

Reality Virt

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Túžite po mieste, kde sa ranná káva spája s vôňou viníc a popoludňajší relax s hladinou blízkeh

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Virt

38,000 € 475 €/m²

člen NARKS

Vymením dom s veľkou záhradou v obci Mýtna za 2 i byt v Lučenci

Reality Mýtna

Rodinný dom | 220 m²

Vymením priestranný rodinný dom v obci Mýtna s kompletnou občianskou vybavenosťou a rýchlym nap

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýtna

159,990 € 727 €/m²

člen NARKS