Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

770 inzerátov v ponuke

Samota/Farma Slovenské Ďarmoty

Reality Slovenské Ďarmoty

Farmárska usadlosť | 61 m²

Zhruba v strede pozemku sa nachádza rodinný dom. Pred domom je otvorená terasa. Do obytnej čast

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenské Ďarmoty

750,000 € 12295 €/m²

člen NARKS

Pôvodný banícky dom s rozľahlým pozemkom – Banská Hodruša

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj pôvodný banícky dom v obci Banská Hodruša, situovaný na výnimočne rozľahlom a slnečno

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

89,000 € 742 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v Hronskom Beňadiku – ideálny na bývanie aj chalupu

Reality Hronský Beňadik

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hronský Beňadik v okrese Žarnovica, ktorý sa nachádza v a

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hronský Beňadik

110,000 € 688 €/m²

člen NARKS

Jedinečný pôvodný banícky dom v Banskej Hodruši

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj je jedinečný banícky dom v Hodruši-Hámroch, situovaný priamo v historickom centre Ban

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

110,000 € 733 €/m²

člen NARKS

SAMOTA PRI MALOM DUNAJI LEN 7 KM OD KOLÁROVA – POZEMOK, AKÝ SA OBJAVÍ RAZ ZA ČAS

Reality Kolárovo

Pozemok pre rodinné domy | 4,224 m²

Na trhu je veľa pozemkov… ale skutočná samota v prírode, bez susedov, s vlastným súpisným číslo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kolárovo

44,900 € 11 €/m²

člen NARKS

Dom v pôvodnom stave v centre mesta, Spišská Stará Ves

Reality Spišská Stará Ves

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj je tento pôvodný tehlový dom v samotnom centre Spišskej Starej Vsi. Je situovaný na r

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Spišská Stará Ves

186,900 € 1699 €/m²

člen NARKS

Súkromná oáza pokoja na dosah mesta – záhrada s mobilným domom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 42 m²

Hľadáte miesto, kde si dopestujete vlastnú zeleninu, ovocie a zároveň si užijete pokoj a relax

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

105,000 € 3095 €/m²

člen NARKS

Pozemok 768 m2 pre 2 domy, pôvodný RD 59 m2 na rekonštrukciu a evidovaná stavba ďalšieho domu so súpis.č.

Reality Malacky

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame na predaj široký pozemok nepravidelného tvaru, na ktorom stále stojí jeden z dvoch pôv

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malacky

209,000 € 2491 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok s výhľadmi na Sitno – Štiavnické Bane, Banská Štiavnica

Reality Štiavnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou 1226 m², nachádzajúci sa v obci Štiavnické Bane.

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

115,000 € 94 €/m²

člen NARKS

Chatky na priestrannom pozemku pri rieke Nitra – útulné miesto s čarom prírody v Úľanoch nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Chalupa, rekreačný domček | 21 m²

Radi trávite čas v prírode, pestujete vlastné ovocie, zeleninu alebo ste vášnivý rybár? Potom j

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

38,000 € 1810 €/m²

člen NARKS

Pozemok s plánovanou výstavbou- Marhaň

Reality Marhaň

Orná pôda | 1,769 m²

Rozľahlý rovinatý pozemok sa nachádza na okraji obce Marhaň. Na tomto mieste je plánovaná výsta

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marhaň

25,000 € 14 €/m²

člen NARKS

Pozemok za potokom - 17á, Lukavica

Reality Lukavica

Záhrada | 1,698 m²

Prístup k pozemku je priamo z hlavnej cesty cez drevenú lávku. Spodná časť je rovinatá a násled

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lukavica

20,400 € 12 €/m²

člen NARKS

Chata s peknou, udržiavanou záhradou v ZO Opendáky, okr. Senica na predaj, len u nás.

Reality Senica

Chalupa, rekreačný domček | 18 m²

Záhradkárska chatka so súpisným číslom, s udržiavaným pozemkom 432 m2, v obľúbenej záhradkárske

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

42,000 € 2333 €/m²

člen NARKS

Poschodový dom na samote pod lesom 1,3ha- Marhaň

Reality Marhaň

Rodinný dom | 180 m²

Výnimočné miesto s rodinným domom sa nachádza na rozľahlom viac ako 1,3 hektárovom pozemku v Ba

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Marhaň

134,000 € 809 €/m²

člen NARKS

Rodinný mobilný domček v Pribete – skvelé miesto na oddych, rekreáciu aj víkendy s deťmi

Reality Pribeta

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Hľadáte miesto, kde môžete s rodinou tráviť víkendy, prázdniny či letné dni? V obci Pribeta mám

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pribeta

59,990 € 1714 €/m²

člen NARKS

Vila z 50-tych rokov na predaj , Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj polovicu rodinnej vily takmer v centre Malaciek v tichej slepej ulici, s par

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malacky

295,000 € 2458 €/m²

člen NARKS

VÄČŠÍ POZEMOK S VÝHĽADOM NAD OBCOU ZÁSKALIE PRI POVAŽSKEJ BYSTRICI NA PREDAJ

Reality Záskalie

Lúka, pasienok | 3,607 m²

Väčší pozemok v prírodnom prostredí s nádhernými výhľadmi nad obcou Záskalie pri Považskej Byst

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Záskalie

97,389 € 27 €/m²

člen NARKS

Rekreačný pozemok nad obcou Kolárovice

Reality Kolárovice

Záhrada | 781 m²

Rekreačný pozemok nad obcou Kolárovice. Ideálny na relax a oddych od mesta, včelárčenie, či dro

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kolárovice

12,000 € 15 €/m²

člen NARKS

Pozemok pri Bardejove - Kľušov - 25árov

Reality Kľušov

Záhrada | 2,486 m²

Pozemok je zo spodnej časti rovinatý s prístupom priamo z asfaltovej cesty (možnosť postaviť ga

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kľušov

64,000 € 26 €/m²

člen NARKS

Pozemok 10 minút od Stropkova - 20árov

Reality Makovce

Záhrada | 2,025 m²

Prístup k pozemku je po novej asfaltovej ceste. Nachádza sa v bočnej uličke o rozmeroch 13-17 x

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Makovce

18,700 € 9 €/m²

člen NARKS

Krasny slnečný pozemok s vyhladom, Nízke Tatry

Reality Dolná Lehota

Rekreačný pozemok | 10,100 m²

Veľký slnečný pozemok s výhľadom sa nachádza na úpätí Nízkych Tatier a je vhodný na stavbu chat

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Lehota

79,900 € 8 €/m²

člen NARKS

Väčší rekreačný pozemok pod lesom s krásnym výhľadom nad obcou Jasenica

Reality Jasenica

Lúka, pasienok | 4,188 m²

Väčší rekreačný pozemok pod lesom s krásnym výhľadom nad obcou Jasenica. Pozemok o rozlohe 4188

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jasenica

29,316 € 7 €/m²

člen NARKS

Predaj rodinného domu na podnikateľské účely v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 250 m²

Tento poschodový rodinný dom z roku 1970 prechádza celkovou rekonštrukciou. Nachádza sa na hlav

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

88,000 € 352 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v obci Tajov – ideálna príležitosť na investíciu či rekreačné bývanie

Reality Tajov

Rodinný dom | 80 m²

Hľadáš miesto, kam sa môžeš vracať, keď prídeš domov na Slovensko, alebo investíciu s potenciál

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tajov

189,000 € 2488 €/m²

člen NARKS