Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

770 inzerátov v ponuke

Rovinatý 10 árový pozemok na výstavbu rodinného domu alebo chaty na okraji obce Moča

Reality Moča

Záhrada | 1,125 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu rodinného domu, kde si vychutnáte maximálne súkromie a kľud? T

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

29,990 € 27 €/m²

člen NARKS

Vymeňte mestský hluk za ticho Bystričky: Domček s dušou a potenciálom

Reality Ozdín

Rodinný dom | 90 m²

Únik z mestského chaosu do oázy ticha a kľudu. Tento útulný domček v malebnej dedinke Bystrička

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ozdín

38,000 € 422 €/m²

člen NARKS

Postavte si sen pri vode: Apartmány na divínskej strane

Reality Divín

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Vytvorte si vlastný dovolenkový raj priamo na brehu priehrady Ružiná. Ponúkame na predaj dve hr

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Divín

89,000 € 1483 €/m²

člen NARKS

Pôvodný dvojizbový rodinný dom na chalupu v kľudnej časti obce Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Rodinný dom | 70 m²

Hľadáte kľudné miesto na bývanie alebo chalupárčenie na vidieku blízko prírody? Tento dvojizbov

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Vieska

49,990 € 714 €/m²

člen NARKS

Pôvodná chalupa na rozľahlom pozemku v obci Kamenný Most blízko Štúrova

Reality Kamenný Most

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Hľadáte vidiecku chalupu na víkendové využitie alebo bývanie v dedinskom prostredí? Táto pôvodn

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenný Most

49,990 € 625 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: 100-ročná škola v Lukovištiach

Reality Lukovištia

Rodinný dom | 350 m²

Exkluzívne na predaj jubilejná 100-ročná škola v obci Lukovištia. Škola má na prízemí 3 miestno

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lukovištia

85,000 € 254 €/m²

člen NARKS

Kompletne zrekonštruovaná drevenička na polosamote pri Jánošíkovej skrýši

Reality Drábsko

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaná chalúpka na polosamote pri Jánošíkovej skrýši v horách medz

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Drábsko

179,000 € 2238 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v obci Kunešov - v tichej lokalite Kremnických vrchov

Reality Kunešov

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej obci Kunešov, situovanej v tichej časti Kremnických v

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kunešov

87,000 € 580 €/m²

člen NARKS

Pôvodný vidiecky dom s veľkým pozemkom v kľudnej časti obce Moča

Reality Moča

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

V tichej uličke podunajskej vinárskej obce Moča sa nachádza nehnuteľnosť, ktorej najväčšou pred

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moča

38,000 € 380 €/m²

člen NARKS

Pozemok so starým domom v kľudnej časti podunajskej vinárskej dedinky Moča

Reality Moča

Pozemok pre rodinné domy | 1,534 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu vysnívaného rodinného domu alebo víkendovej chalupy, kde vás

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

38,000 € 25 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na mieste pôvodného mlynu

Reality Kameňany

Pozemok pre rodinné domy | 2,680 m²

Na predaj pozemok s ruinami starého mlynu, ktorý vyhorel v 60-tych rokoch. Pozemok je vhodný na

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kameňany

26,000 € 10 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý 4500 m2 pozemok na hospodárenie s vínnym domom v obci Nána blízko Štúrova

Reality Nána

Farmárska usadlosť | 39 m²

Hľadáte rozľahlý pozemok na hospodárenie blízko Štúrova? Ste záhradkár, vinár alebo máte podnik

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nána

58,000 € 1487 €/m²

člen NARKS

Rovinatý pozemok so základovou doskou na okraji podunajskej dedinky Moča

Reality Moča

Záhrada | 960 m²

Túžite po dome alebo chalupe podľa Vašich predstáv blízko Dunaja? Tento rovinatý pozemok o rozl

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

39,990 € 42 €/m²

člen NARKS

Gazdovský dom s veľkým pozemkom v obci Rybník, okres Levice

Reality Rybník

Rodinný dom | 110 m²

Nehnuteľnosť je vďaka svojej dispozícii vhodná na trvalé rodinné bývanie. Dom má obdĺžnikový tv

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rybník

90,000 € 636 €/m²

člen NARKS

Útulný domček na predaj v tichej lokalite

Reality Papín

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj útulný domček – chalúpku, situovanú v krásnom prírodnom prostredí, kde si do

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Papín

36,500 € 332 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok v kľudnej uličke v podunajskej dedinke Moča

Reality Moča

Záhrada | 1,016 m²

Rozľahlý rovinatý pozemok sa nachádza v zastavanej kľudnej časti obce Moča. Pozemok s celkovou

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

19,990 € 20 €/m²

člen NARKS

Veľký rovinatý pozemok 6 593 m² s domčekom na okraji obce

Reality Zubné

Rodinný dom | 75 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť s veľkorysým rovinatým pozemkom o výmere 6

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zubné

89,000 € 1187 €/m²

člen NARKS

Exkluzívna ponuka - dom v pokojnej časti mesta Vranov nad Topľou – Čemerné

Reality Vranov nad Topľou

Rodinný dom | 240 m²

Hľadáte dom, kde bude mať každý člen rodiny svoje miesto a zároveň budete mať mesto na dosah? T

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vranov nad Topľou

Cena dohodou

člen NARKS

Slnečný pozemok 722m2 v Kravanoch nad Dunajom s výhľadom na maďarské pohorie Gerecse

Predstavte si miesto, kde sa pokoj vidieka spája s panoramatickým výhľadom na horizont maďarské

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

28,000 € 39 €/m²

člen NARKS

Zachovalý bývalý mlyn na väčšom pozemku v obci Modrovka na predaj

Reality Modrovka

Rodinný dom | 420 m²

Starý udržiavaný mlyn( budova je bývalý mlyn najstarší v okolí Trnavy má viac ako 200 rokov ,na

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modrovka

125,000 € 298 €/m²

člen NARKS

Dvojpodlažná chata s nádherným výhľadom pri obci Látkovce na predaj

Reality Uhrovec

Chalupa, rekreačný domček | 170 m²

Novostavba kvalitnej priestorovo veľkorysej slnečnej nehnuteľnosti s veľkou terasou a výhľadom

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Uhrovec

279,000 € 1641 €/m²

člen NARKS

Dvojpodlažná polyfunkčná budova s bytmi, kanceláriou a pizzeriou v obci Horná Streda na predaj

Reality Horná Streda

Rodinný dom | 405 m²

Kvalitná tehlová zateplená multifunkčná budova s vlastným parkoviskom pre 40 vozidiel v katastr

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horná Streda

390,000 € 963 €/m²

člen NARKS

Chata na polosamote v horách Podjavorníkov blízko lyžiarského strediska nad obcou Papradno na predaj

Reality Papradno

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Chata na polosamote v horách Podjavorníkov nad obcou Papradno. Pozostáva z dvoch nadzemných pod

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Papradno

49,600 € 551 €/m²

člen NARKS

Neobyčajný veľký dom v obklopení Strážovských vrchov na predaj

Reality Kšinná

Rodinný dom | 330 m²

Veľká prevažne kamenná budova bývalej školy s krásnou viac ako 100 ročnou Lipou na pozemku v ma

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kšinná

169,000 € 512 €/m²

člen NARKS