Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 841 02 Bratislava
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

770 inzerátov v ponuke

Kompletne zrekonštruovaná drevenička na polosamote pri Jánošíkovej skrýši

Reality Drábsko

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaná chalúpka na polosamote pri Jánošíkovej skrýši v horách medz

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Drábsko

179,000 € 2238 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny pozemok s potenciálom pri hlavnej ceste E66 v obci Hokovce, len pár minút od kúpeľného mesta Dudince

Reality Hokovce

Pozemok pre rodinné domy | 7,176 m²

K dispozícii je rozsiahly pozemok s rozlohou 7176 m2, ktorý sa nachádza v strategickej polohe p

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hokovce

115,000 € 16 €/m²

člen NARKS

Pôvodná vínna pivnička na Modranskom viničnom vŕšku

Reality Modrany

Farmárska usadlosť | 16 m²

Pôvodná pivnička sa nachádza na rovinatom pozemku s rozlohou vyše 1000 m2 na viničnom vŕšku v k

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modrany

14,990 € 937 €/m²

člen NARKS

Rozľahlá vidiecka usadlosť – 4,54 ha pozemku iba 12 km od Komárna

Reality Vrbová nad Váhom

Rodinný dom | 420 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú usadlosť neďaleko Komárna, situovanú medzi obcami Kava a Vrbová na

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vrbová nad Váhom

230,000 € 548 €/m²

člen NARKS

Štvorizbový byt, blízko centra mesta Šahy

Reality Šahy

4 izbový byt | 71 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 4 izbový byt v Šahách, na sídlisku „Tabány“. Byt sa

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šahy

76,000 € 1070 €/m²

člen NARKS

Zachovalý okamžite použiteľný domček s dvoma bytovými jednotkami Závadka nad Hronom.

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 120 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj ako domáci horehronský maklér predmetnú nehnuteľnosť.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

110,000 € 917 €/m²

člen NARKS

Novostavba štvorizbového rodinného domu s garážou v radovej zástavbe v Šuranoch

Reality Šurany

Rodinný dom | 125 m²

Hľadáte moderné bývanie pre vašu rodinu v tichej lokalite s krásnym výhľadom na prírodu? Táto n

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šurany

289,000 € 1880 €/m²

člen NARKS

Vidiecky domček s krásnym 11 árovým pozemkom len pár km od Nových Zámkov

Reality Bánov

Rodinný dom | 100 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj rodinný dom v obci Bánov, situovaný v pokojne

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bánov

129,000 € 1290 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Dom na výnimočnom pozemku o rozlohe 15975m2 s prekrásnym výhľadom

Reality Jedľové Kostoľany

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte bývanie na polosamote s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu ? S možnosťou využitia poz

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jedľové Kostoľany

135,000 € 1549 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný pozemok so starším rodinným domom v obci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok o výmere 2 300 m² s ideálnymi rozmermi 19 × 122 m nachádzajúci

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

100,000 € 1073 €/m²

člen NARKS

Máte na predaj dom/chalupu v obci Výčapy - Opatovce a v okolí ?

Reality Výčapy-Opatovce

Rodinný dom | 0 m²

Máte na predaj chalupu, dom ? Možno práve Vaša nehnuteľnosť čaká na nového majiteľa, ktorý ju b

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Výčapy-Opatovce

Cena dohodou

člen NARKS

Kanadský zrub pod lesom neďaleko Košíc

Reality Košická Belá

Chalupa, rekreačný domček | 55 m²

Zrub s výhľadom na les ideálny pre klienta, ktorý hľadá prírodný relax z prvej ruky, sa nachádz

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

150,000 € 2043 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Chata s funkčnou vinicou nad obcou Hrušov

Reality Hrušov

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

Chata sa nachádza vo vinárskej lokalite nad obcou Hrušov v okrese Rožňava pod svahmi krasovej S

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrušov

40,000 € 956 €/m²

člen NARKS

Vinica s chatkou pri obci Hrhov

Reality Hrhov

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Vinica sa nachádza v katastri obce Hrhov na svahoch krasovej planiny Horný vrch v Slovenskom kr

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrhov

30,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

Chata na slnečnom mieste nad Bradanom

Reality Košická Belá

Chalupa, rekreačný domček | 104 m²

Murovaná chata, postavená v roku 2000 sa nachádza v peknej lokalite rekreačnej oblasti vodnej n

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

149,000 € 1433 €/m²

člen NARKS

Dom na rekonštrukciu v obci Žarnov

Reality Žarnov

Rodinný dom | 90 m²

Dom sa nachádza v centrálnej časti obce Žarnov v Bodvianskej pahorkatine. Je situovaný na menšo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žarnov

38,000 € 422 €/m²

člen NARKS

Útulná chalupa v malebnom prostredí Podpoľania

Reality Korytárky

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Ponúkame na predaj útulnú chalupu nad obcou Korytárky. Chalupa je podkrovná a leží na rovinatom

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Korytárky

194,000 € 2425 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Bývalý penzión so samostatným apartmánom blízko lesa a Dunaja v rekreačnej oblasti Kováčovské kopce v obci Chľaba

Reality Chľaba

Rodinný dom | 530 m²

Hľadáte zaujímavé miesto pre svoje podnikanie blízko prírody a termálov alebo hľadáte dlhodobé

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chľaba

149,990 € 283 €/m²

člen NARKS

Rovinatý 10 árový pozemok na výstavbu rodinného domu alebo chaty na okraji obce Moča

Reality Moča

Záhrada | 1,125 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu rodinného domu, kde si vychutnáte maximálne súkromie a kľud? T

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moča

29,990 € 27 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne - Rodinný dom so strategickou polohou a nekonečnými možnosťami podnikania

Reality Šiatorská Bukovinka

Rodinný dom | 111 m²

Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním priamo na hranici s Maďarskom? Tento zateplený

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šiatorská Bukovinka

69,900 € 630 €/m²

člen NARKS

Vymeňte mestský hluk za ticho Bystričky: Domček s dušou a potenciálom

Reality Ozdín

Rodinný dom | 90 m²

Únik z mestského chaosu do oázy ticha a kľudu. Tento útulný domček v malebnej dedinke Bystrička

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ozdín

38,000 € 422 €/m²

člen NARKS

Poschodová chatka s vinohradom v malebnej dedinke Modrany

Reality Modrany

Farmárska usadlosť | 45 m²

Hľadáte miesto na únik do prírody? Táto zachovalá chatka s vinohradom sa nachádza na viničnom v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modrany

27,990 € 622 €/m²

člen NARKS

Pôvodný 3 izbový dom so začatou rekonštrukciou na menšom pozemku vo vinárskej obci Bátorové Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Tento pôvodný 3 izbový dom so začatou rekonštrukciu sa nachádza v kľudnej časti obce Bátorové K

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bátorove Kosihy

39,990 € 400 €/m²

člen NARKS

Pozemok v tichej slepej uličke v obci Semerovo

Reality Semerovo

Záhrada | 713 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 713 m², nachádzajúci sa v obci Semerovo, na konci tichej sl

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Semerovo

23,000 € 32 €/m²

člen NARKS