931 inzerátov v ponuke
Obchodné priestory | Komenského | 50 m²
Ponúkame na odstúpenie prevádzku solária nachádzajúcu sa v Bardejove na sídlisku Obrancov mieru
12,500 € 250 €/m²
Rodinný dom | Bežecká | 125 m²
TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟 Predstavujeme vám štýlový samostatn
555,000 € 4440 €/m²
Rodinný dom | Paláriková | 300 m²
🏡 NA PREDAJ | PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V CENTRE OBCE – POZEMOK 430 m² 🏡 Ponúkame na predaj posc
289,990 € 967 €/m²
Polyfunkčný objekt | Štefánikova | 395 m²
🏢 NA PREDAJ | KOMPLEXNÝ OBJEKT S OBCHODNÝMI PRIESTORMI A BYTMI – TRNAVA 🏢 Ponúkame na predaj d
Cena dohodou
Obchodné priestory | M. R. Štefánika 11 | 202 m²
DAVID MOLNÁR z KING REAL ponúka exkluzívne na prenájom obchodný priestor v centre Šurian na uli
2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 320 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekné obchodné priestory (showroom) o výmere 320 m2, s možnosťou prisp
2,600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Račianska | 145 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladovo-výrobný priestor s výmerou 145 m2 na Račianskej ul. Ponúkaný
5.86 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Na Pántoch | 12 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory vo výmere od 12 m2 v 2 podlažnej administratívne
8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Vidiecky dom | Dedinka | 49 m²
Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom (vidiecku usadlosť) s veľkým 1 ha pozemkom, na trvalé
54,000 € 1102 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 24 m²
Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory o výmere 24 m2 nachádzajúce sa v
500 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bulharsko
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán 2+kk v DIT Majestic Beach Re
98,000 € 1508 €/m²
2 izbový byt | Dúhová | 58.05 m²
Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 C2 k
180,000 € 3101 €/m²
2 izbový byt | Dúhova | 102.27 m²
Klimatizovaný 2izb byt , predzáhradka, vonkajšie el. žalúzie , štandard v cene Predpredaj 4
169,000 € 1652 €/m²
2 izbový byt | Dúhová | 132.6 m²
Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112A1 kl
178,000 € 1342 €/m²
Rodinný dom | - | 129 m²
Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše
269,700 € 2091 €/m²
Rodinný dom | x | 80 m²
Ponúkame na predaj, tehlový, prízemný rodinný dom v Tulčíku, približne 13km od okresného mesta
1 € 0 €/m²
Reštauračné priestory | Rajecká | 320 m²
Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, re
680,000 € 2125 €/m²
Rodinný dom | Javorová | 180 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne moderne zrekonštruovaný 6-izbový do
1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Polnohospodarska | 68 m²
3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa Ponúkame na predaj 3-izbový byt v me
218,000 € 3206 €/m²
Garáž | Levočská | 17 m²
Ponúkame na predaj murovanú garáž o výmere 18m2 v blízkosti centra mesta na ul. Levočskej blízk
20,990 € 1235 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 705 m²
Pozemok na predaj – 705 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 705 m²,
58,500 € 83 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Tále | 130 m²
Chata sa nachádza v lyžiarsko - turistickom stredisku Tále - Národný park Nízke Tatry. V nadmor
320,000 € 2462 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 120 m²
Táto nádherná chata sa nachádza na južných svahoch Nízkych Tatier, v obľúbenej rekreačnej oblas
289,000 € 2408 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Vágáshuta | Vágáshuta
GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dva domy na jednom pozemku rozlohou 1156m2 s nádherným panora
95,900 € 1009 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.