931 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Žatevná | 220 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení tehlový 4 izbový rodinný dom na ulici Žate
379,900 € 1727 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Fintice pri Prešove. Poz
88,000 € 59 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 723 m²
Realitná kancelária Avlas Reality s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Haniska p
102,000 € 141 €/m²
2 izbový byt | Tále | 56.5 m²
Dvojizbový apartmán sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiar
199,900 € 3538 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Perkupa | Perkupa
GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj v Perkupe len 20 km od hraničného prechodu Hosťovce. Tento 3
52,200 € 261 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 120 m²
Táto nádherná chata sa nachádza na južných svahoch Nízkych Tatier, v obľúbenej rekreačnej oblas
289,000 € 2408 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Svit | 309 m²
VASSE Reality Vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku s pozemkom o výmere 309 m², nachádza
44,000 € 142 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Vágáshuta | Vágáshuta
GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dva domy na jednom pozemku rozlohou 1156m2 s nádherným panora
95,900 € 1009 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 86 m²
Útulná chalúpka sa nachádza na polosamote medzi Breznom a Čiernym Balogom. Je situovaná ako pos
200,000 € 2326 €/m²
3 izbový byt | Trangoška | 59 m²
Rekreačný areál Trangoška sa nachádza v nadmorskej výške 1111 m, priamo na úpätí najvyšších sva
Cena na vyžiadanie
Chalupa, rekreačný domček | - | 90 m²
Chata sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného parku lemovanej vrchmi Dereš
130,000 € 1444 €/m²
Rodinný dom | Gbelce | 126 m²
Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Gbelce (okres
38,500 € 306 €/m²
Rodinný dom | Bódvaszilas | 150 m²
GEMINIBROKER ponúka 3i RD po rekonštrukcii v obľúbenej obci Bódvaszilas, vzdialený len 40 minút
44,900 € 299 €/m²
3 izbový byt | hlavná | 79 m²
Predaj 3. izbového a 4. izbového mezanínu s terasou, záhradou a tromi parkovacími státiami v sk
269,990 € 3418 €/m²
Rodinný dom | Gbelce | 185 m²
VASSE REALITY – Dom, v ktorom si vytvoríte vlastný príbeh V tichej časti obce Gbelce, kde dni
51,000 € 276 €/m²
Reštauračné priestory | - | 200 m²
LCF Real ponúka na predaj rodinný dom s dlhoročne fungujúcou prevádzkou pizzerie a kebabu na Hl
125,000 € 625 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,000 m²
Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok s výmerou 1000 m² na Hlavnej ulici v obci Valaliky. P
230,000 € 230 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 8,714 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky s výmerou 8 714m2 v obci Tornaľa, katastrálne územie Starňa
19 €/m2 19 €/m2
Orná pôda | nemá | 0 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu chaty v obci Chtelni
57,000 €
Administratívny objekt | Štúrova | 17 m²
Ponúkame na predaj peknú, útulnú a slnečnú kanceláriu o výmere 17 m² na prestížnej adrese Štúro
49,500 € 2912 €/m²
Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²
VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností
540,000 € 2400 €/m²
3 izbový byt | Mukačevská | 77 m²
Hľadáte bývanie, kde sa nebudete tlačiť? Tento byt na Mukačevskej 57 je ideálnou voľbou pre rod
182,000 € 2364 €/m²
Rodinný dom | - | 129 m²
Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše
269,700 € 2091 €/m²
3 izbový byt | Plynárenská | 108 m²
LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.) – BRATISLAVA, NIVY Ponúkame na predaj exk
900,000 € 8333 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.