Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

930 inzerátov v ponuke

Rodinný dom-Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 140 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra pozemok- 600 m2 -tehlový rodinný dom -úžitková plocha 14

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

389,900 € 2785 €/m²

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 52 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 52 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

572 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom – 132 m², Košická ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 132 m²

V zastúpení vlastníka Vám ponúkame na prenájom uzavretý kancelársky celok s výmerou 132 m², kto

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Apartmány v luxusnom Royal Beach Barcelo na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj kompletne zariadené apartmány (štúdia, 2kk, 3kk) s výhľadom na more

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

105,000 € 1458 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTOR NA PRENÁJOM V CENTRE MESTA ŠURANY

Reality Šurany

Obchodné priestory | M. R. Štefánika 11 | 202 m²

DAVID MOLNÁR z KING REAL ponúka exkluzívne na prenájom obchodný priestor v centre Šurian na uli

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Šurany

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj veľký polyfunkčný obchodný priestor s rodinným dom a bytovými jednotkami v centre mesta - generujúci zisk

Reality Vráble

Obchodné priestory | 1. Mája | 1,200 m²

Táto nehnuteľnosť si na seba zarobí sama !!! Exkluzívna ponuka v centre pôvabných Vráblí sa po

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Vráble

1 € 0 €/m²

Luxusné apartmány AQUA VISTA Pomorie v Bulharsku - AJ NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka v exkluzívnom predpredaji investičné apartmány v novom najluxusnejšom rezorte

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

104,900 € 2498 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán 2kk s panoramatickým výhľadom na more v MIDIA GRAND RESORT v letovisku Aheloy v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj elegantný 2-izbový apartmán s rozlohou 81 m² nachádzajúci sa na 5. p

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

89,000 € 1099 €/m²

Obchodné priestory (showroom) na prenájom - 320 m2, ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 320 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekné obchodné priestory (showroom) o výmere 320 m2, s možnosťou prisp

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske, obchodné a skladové priestory na predaj – od 33 m2, ul. Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32.95 m²

Ponúkame na predaj administratívne, obchodné a skladové priestory v administratívnej budove na

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

72,500 € 2200 €/m²

Na prenájom zariadený 2,5 izbový byt v Prešove - širšie centrum - Šafárikova

Reality Prešov

2 izbový byt | Šafárikova 9 | 56 m²

Realitné centrum KING REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený veľký tehlový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

700 € 13 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelárske priestory na prenájom. Možnosť kúpy. - od 10 m2, Vajnorská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 10 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruované kancelárske priestory vo výmerách od 10 m2 v

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Vidiecky dom s veľkým pozemkom v peknom prostredí.

Reality Dedinka

Vidiecky dom | Dedinka | 49 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom (vidiecku usadlosť) s veľkým 1 ha pozemkom, na trvalé

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dedinka

54,000 € 1102 €/m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom - 24 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 24 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory o výmere 24 m2 nachádzajúce sa v

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

500 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Vykurovaný sklad na prenájom - 145 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Račianska | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovo-výrobný priestor s výmerou 145 m2 na Račianskej ul. Ponúkaný

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5.86 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM 3 - izbový byt po rekonštrukcii Šala- Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Cintorínska | 69 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE KING REAL – Ján Komora Elegantné mestské bývanie na vyhľadávanej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Vykurované obchodno-skladovacie a výstavné priestory na prenájom - od 450 m2, lokalita Bory.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | Devínska Nová Ves | 450 m²

Ponúkame na prenájom novostavby prispôsobiteľných, obchodno-skladovacích a výstavných priestoro

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom - od 13 m2, Nevädzova ul..

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nevädzová | 13 m²

Ponúkame na prenájom priechodné a aj nepriechodné kancelárske priestory v 4 posch. administratí

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Priestory na rôzne využitie na prenájom - 258 m2, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 258 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere 258 m2 v novostavbe obchodno-administra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladovo prevádzkový priestor na prenájom - 166 m2, Odborárska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Odborárska | 166 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovo prevádzkovú budovu s administratívnym zázemím s celkovou výme

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom - od 12 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Na Pántoch | 12 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory vo výmere od 12 m2 v 2 podlažnej administratívne

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Apartmán 2+kk s výhľadom na more v DIT Majestic Beach Resort v 1. línií pri mori na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán 2+kk v DIT Majestic Beach Re

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

98,000 € 1508 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ - 3 izbový byt s loggiou, ul. Laca Novomeského v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Laca Novomeského | 69 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou na ul. Laca Novomeského v Bardejov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,900 € 2245 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenajmem výrobno-skladovací areál, 25km od NR, Obsolovce.

Reality Horné Obdokovce

Objekt pre obchod | - | 2,467 m²

Priemyselný areál, Horné Obdokovce - Obsolovce - nachádza sa medzi mestami Nitra (25 Km), Topoľ

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Horné Obdokovce

4,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²