Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

930 inzerátov v ponuke

Pekný obchodný priestor v budove Luxor na prenájom - 97 m2, Štúrova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Štúrova | 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekné obchodné priestory s výkladmi orientovanými do rušnej ulice v le

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NOVOSTAVBA ZBEHY-POSLEDNÝ VOLNÝ REZERVOVANÉ

Reality Zbehy

Rodinný dom | - | 101 m²

. Na predaj – 4-izbová novostavba s terasou Úžitková plocha: 101 m² 4 izby – denná a nočná č

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zbehy

199,900 € 1979 €/m²

Predám stavebný pozemok Jedľové Kostoľany + stavebné povolenie.

Reality Jedľové Kostoľany

Rekreačný pozemok | Štál Lukáčov | 1,600 m²

Predám stavebný pozemok Jedľové Kostoľany + aktuálne stavebné povolenie, kompletná dokumentácia

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Jedľové Kostoľany

100,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám pôdu kataster Jarok.

Reality Jarok

Iný poľnohosp. pozemok | - | 50,000 m²

Predám poľnohospodársku pôdu, v podieloch - kataster obce Jarok cca 50000m2. Cena 2,20/m2 V

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Jarok

2.2 €/m2 2 €/m2

4 - IZBOVÁ NOVOSTAVBA VO VIDINEJ S OBROVSKÝM POZEMKOM, TERASOU A DVOJGARÁŽOU

Reality Vidiná

Rodinný dom | Zvolenská | 167 m²

Predstavujeme vám výnimočnú novostavbu štýlovej rodinnej vily - bungalovu, ktorá bola skolaudov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vidiná

329,000 € 1970 €/m²

Znížená cena - Zaujímavý rodinný dom v obci Soboš v blízkosti Giraltoviec

Reality Soboš

Rodinný dom | 600 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj rozostavaný

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Soboš

65,500 € 109 €/m²

Zaujímavý Rodinný dom mimo hlavnej cesty obec Kluknava

Reality Kluknava

Rodinný dom | 1,069 m²

Táto čiastočne podpivničená samostatne stojacia stavba je postavená so zmiešanej konštrukcie (

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kluknava

78,500 € 73 €/m²

1.izbový byt s dvoma balkónmi po kompletnej rekonštrukcii

Reality Prešov

1 izbový byt | Kúpeľná | 40 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o. Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj kompletne za

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

163,000 € 4075 €/m²

ESTATERS | Nadštandardný 2-izbový byt na ulici Červeňova v lokalite Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Červeňova | 85 m²

Realitná kancelária ESTATERS ponúka na prenájom výnimočný 2-izbový podkrovný byt s francúzskym

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Investičný pozemok Kechnec, Košice-okolie

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,383 m²

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI KECHNEC – 4383 m², IS, ASFALTOVÝ PRÍSTUP, Realitná kancelár

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

136 €/m2 136 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Solárium - odstúpenie prevádzky v Bardejove

Reality Bardejov

Obchodné priestory | Komenského | 50 m²

Ponúkame na odstúpenie prevádzku solária nachádzajúcu sa v Bardejove na sídlisku Obrancov mieru

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bardejov

12,500 € 250 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Každý mesiac prináša 2600eur! Polyfunkčný/Rodinný dom 350m2 + 2300m2 záhrada

Reality Sekule

Hotel, penzión, ubytovňa | 470 m²

Prenajatý!!! Každý mesiac prináša 2600eur Veľký prakticky Polyfunkčný/Rodinný dom/byty 350m2 S

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Sekule

315,500 € 671 €/m²

Rodinný dom Solivar, Prešov - REZERVOVANÉ

Reality Prešov

Rodinný dom | Valkovská | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Prešove, mestská časť Solivar Rodinný dom sa nachádza na poze

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

259,900 € 1733 €/m²

Štvorizbový byt na predaj v obci Spišské Bystré

Reality Spišské Bystré

4 izbový byt | - | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt so záhradkou v malebnej podtatranskej obci Spišs

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišské Bystré

229,000 € 2267 €/m²

Na predaj 4 izb. byt o výmere 103m2, Vysoké Tatry - Vyšné Hágy, okr. Poprad

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Vyšné Hágy | 103 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu 4 izb. byt vo Vysokých Tatrách, časť Vyšné Hágy, v areáli Národ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

329,000 € 3194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Háj

Rodinný dom | - | 209 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, charakterom jedinečný rodinný dom v obci Háj pri Turčianskych Tep

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Háj

1 € 0 €/m²

PREDAJ - 2i byt ZWIRN, bývajte podľa seba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 52.29 m²

PREDAJ – priestranného, krásneho 2– izbového bytu s príjemnou atmosférou. Ide o NOVOSTAVBU v p

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,000 € 6387 €/m²

Blue Dune Home - priestranný 2i byt Bratislava Lamač

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Heyrovského | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s úžitkovou plochou 75 m² a celkovou podlahovou plo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

229,900 € 3065 €/m²

Predaj stavebných pozemkov – Karlová (pri Martine)

Reality Karlová

Pozemok pre rodinné domy | - | 912 m²

Exkluzívna ponuka stavebných pozemkov v obci Karlová – bývanie v harmónii s prírodou, len pár m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Karlová

62 €/m2 62 €/m2

Novostavba bungalovu-možná výmena za byt s doplatkom

Reality Necpaly

Rodinný dom | - | 120 m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Necpaloch. Leží na slnečnom pozemku o v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Necpaly

1 € 0 €/m²

3 izb. byt, ulica SNP Sečovce 72 m2, lodžia, čiast. rek.

Reality Sečovce

3 izbový byt | SNP | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izb. byt po čiastočnej rekonštrukcií v meste Sečovce a to na ulici Slo

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sečovce

107,500 € 1680 €/m²

TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟

Reality Trnava

Rodinný dom | Bežecká | 125 m²

TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟 Predstavujeme vám štýlový samostatn

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnava

555,000 € 4440 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏡 NA PREDAJ | PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V CENTRE OBCE 🏡

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Paláriková | 300 m²

🏡 NA PREDAJ | PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V CENTRE OBCE – POZEMOK 430 m² 🏡 Ponúkame na predaj posc

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

289,990 € 967 €/m²

PREDAJ - 4-izbový byt so záhradou - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

4 izbový byt | Jarná | 120 m²

Predáme 4-izbový byt so záhradou v Dunajskej Lužná. Byt je veľmi dobre dispozične riešený. 10-r

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

306,000 € 2550 €/m²