Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

930 inzerátov v ponuke

Obchodné priestory s možnosťou dokončenia podľa predstáv nájomcu

Reality Trnava

Obchodné priestory | Limbová | 114 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom obchodné / administratívne priestory uprostre

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

342 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Perfektný pozemok na dom alebo projekt viacerých domov

Reality Malý Horeš

Pozemok pre rodinné domy | Oncsa | 2,485 m²

Na predaj atraktívny pozemok nachádzajúci sa v obci Malý Horeš, na pokojnej ulici Oncsa. Táto l

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Malý Horeš

24,000 € 10 €/m²

Byt Jantárová: 2 izb. s vstavaným nábytkom a spotrebičmi

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jantárová | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt na ulici Jantárová, vo vyhľadávanej lokalite blízko centra. Byt sa nachá

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

205,000 € 4457 €/m²

Na predaj byt – Palárikova 9, s možnosťou dohody na cene

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Palaríkova | 42 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Palárikovej ulici č. 9 v Košiciach.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

173,000 € 4119 €/m²

Na predaj stavebné pozemky – Košice, Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Osloboditeľov | 500 m²

Ponúkame na predaj 3 stavebné pozemky nachádzajúce sa v zastavanom území mesta Košice – mestská

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

220 €/m2 220 €/m2

3-izbový byt s výhľadom, komorou a šatníkom, Košice - Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | - | 62.77 m²

☀️ Slnečný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom a vlastným fitkom (Košice – Furča) Hľadáte bý

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

195,000 € 3107 €/m²

REZERVOVANÉ: 1 IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE, BA – PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Hronská | 36 m²

R E Z E R V O V A N É – 1 IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE, BA – PODUNAJSKÉ BISKUPICE Ponúkame na p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

145,000 € 4028 €/m²

BEZ PROVÍZIE: Krásne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Toryska | 65 m²

NOVINKA NA TRHU 🏡 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Toryská ul., Vrakuňa (Bratislava)

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Glampingový úkryt alebo vlastný kus prírody v Prešove

Reality Prešov

Záhrada | Slavičia | 2,096 m²

Realitná kancelária Bellvera Vám prináša jedinečný pozemok o výmere 2 096 m² v jednej z najkraj

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

59,500 € 28 €/m²

Priestor s umývadlom na prenájom-14 m2, ul. Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 28.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o rozlohe 18 m2 (5,85 m x 2,28 m) so sociálnym zázemí

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenajmem pozemok 1094m2 Nitra - H.Krškany.

Reality Nitra

Komerčná zóna | Novozámocká | 1,094 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemok - komerčná zóna Nitra, Novozámocká. Plocha: pozemku 1094m2. Ro

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

1,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Predám RD Ivanka pri Nitre.

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | - | 180 m²

Nehnuteľnosť má zastavanú plochou 220 m,² možné využiť – od viacgeneračného bývania, cez kombin

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

1 € 0 €/m²

Predám komerčnú budovu v Nitre.

Reality Nitra

Objekt pre obchod | - | 520 m²

Predám komerčnú budovu v Nitre kompletne prenajatú. Na prízemí sa nachádza zabehnutá reštauráci

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predám RD Nitra - Janíkovce, komplet zariadený 280000.-

Reality Nitra

Rodinný dom | Janíkovce | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený domy Nitra, Janíkovce. Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 100m2

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

280,000 € 1400 €/m²

Prenajmem komerčné priestory v Nitre 240m2.

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Pri rieke | 240 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Nitra, Pri rieke. Plocha: úžitková pr

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,560 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predám pozemok na nitrianskom letisku v Janíkovciach.

Reality Nitra

Komerčná zóna | Janíkovce | 33,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - komerčná zóna Nitra, Janíkovce. Plocha: pozemku 33000m2. Rovin

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 €/m2 1 €/m2

Predám polyfunkčný objekt Nitra vhodný na všetky činnosti.

Reality Nitra

Obchodné priestory | Centrum | 700 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Nitra, Centrum. Plocha: úžitková 700m2, zastavaná 450

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Skladovacia hala s priamym vstupom na prenájom - 533 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 533.63 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu o celkovej výmere 533,63 m2 na Kukučínovej ul. Ponúkaná

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa budete cítiť ako doma od prvého dňa.

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 200 m²

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa bude

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

215,000 € 1075 €/m²

Chladiarenský skladový priestor na prenájom - 373 m2, ul. Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Na pántoch | 373 m²

Ponúkame Vám na prenájom chladiarenský sklad /chladiacu technológiu si dodáva klient/ o výmere

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Investičná príležitosť - obchodný priestor s nájomníkom na predaj - 276 m2, Pestovateľská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 276 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný obchodný priestor so zabehnutým nájomcom / prémiové talianske kuch

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

Štýlový 2 izbový apartmán v komplexe SORRENTO SOLE MARE v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj štýlový 2 izbový apartmán o rozlohe 72 m2 v letovisku Sveti Vlas v B

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

131,000 € 1819 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmány v komplexe GRAND SOLARIS na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj úplne nové a zariadené apartmány v novom komplexe Grand Solaris nach

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1966 €/m²

Apartmán 2kk v luxusnom komplexe Ipanema Beach v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj 2 izbový apartmán v 1. línií pri mori s výhľadom na more a bazén v l

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

126,000 € 1881 €/m²