Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

930 inzerátov v ponuke

Skladovo-výrobný priestor na prenájom - 440 m2, Poľovnícka ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

Priestor pre sklad | Poľovnícka | 440 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobný priestor o výmere 440 m2, v uzavretom areáli na Poľovníck

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

3.33 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Tehlový 2-izbový byt bez balkóna centrum mesta, 55m2

Reality Prešov

2 izbový byt | Zápotockého | 55 m²

🌟 Štýlové mestské bývanie: Tehlový 2-izbový byt pri OC Novum Hľadáte ideálny štartovací byt, i

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Slnečný pozemok všetky IS, 1577m2, v strede obece Župčany, okr .Prešov

Reality Župčany

Pozemok pre rodinné domy | 1,577 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj slnečný z č

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Župčany

88,900 € 56 €/m²

Pozemok pre RD, Chatku, Mobilný dom, rekreácie a pod.. -

Reality Chmeľov

Iný stavebný pozemok | 720 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj krásky slnečný pozemok v

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľov

34,990 € 49 €/m²

Rodinný dom Veľaty, Trebišov

Reality Veľaty

Rodinný dom | Hlavná | 130 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Veľaty, vzdialenej len 10 minút jazdy od mesta Tr

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľaty

103,000 € 792 €/m²

4-izbový priestranný byt, na Vansovej ul., Prešov

Reality Prešov

4 izbový byt | Vansovej | 88 m²

Ponúkame na predaj výnimočný priestranný 4-izbový byt na ul. Vansovej, sídlisko Sekčov v Prešov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

206,000 € 2341 €/m²

Rodinný dom Levočská ulica, Prešov - NOVÁ CENA!

Reality Prešov

Rodinný dom | Levočská | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom - rozostavanú stavbu na Levočskej ulici v Prešove na pozemku

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

175,000 € 1458 €/m²

4-izbový byt, Sídlisko III, Prešov - PREDANÉ

Reality Prešov

4 izbový byt | Tomášikova | 85 m²

P R E D A N É Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový byt v zateplenom bytovom dome na Tomášiko

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,900 € 1999 €/m²

2-izbový byt, Prešov - PREDANÉ

Reality Prešov

2 izbový byt | Budovateľská | 48 m²

Ponúkame na predaj útulný tehlový byt na Budovateľskej ulici v Prešove (oproti Hotelu Lineas).

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

133,900 € 2790 €/m²

REZERVOVANÉ: 3,5 izbový byt v top lokalite, 2x loggia, BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl. Parašutistov | 68 m²

R E Z E R V O V A N É Exkluzívne ponúkame na predaj 3,5-izbový byt s panoramatickým výhľadom o

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3809 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! 3-izbový byt na predaj v Sabinove

Reality Sabinov

3 izbový byt | 17. novembra | 74 m²

REZERVOVANÉ! Avlas reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s lódžiou v srdci Sabinov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sabinov

155,000 € 2095 €/m²

RD aj na PODNIKANIE s VEĽKORYSÝM POZEMKOM

Reality Prešov

Rodinný dom | Vranovská | 140 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom nachád

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

Veľký pozemok v obci Chmeľov na predaj

Reality Chmeľov

Pozemok pre rodinné domy | 3,943 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný pozemok v obci Chmeľov, okr.

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľov

165,000 € 42 €/m²

Investičné pozemky na predaj/ Kanaš, Veľký Šariš

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre reklamu | 620 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj investičné pozemky v Kanaši/ časť obce V

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

35,000 € 56 €/m²

Pozemok v obci LAŽANY okr. Prešov

Reality Lažany

Pozemok pre rodinné domy | x | 1,128 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok v obci Lažany, okres Preš

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lažany

45,000 € 40 €/m²

Multifunkčný priestor na prenájom – 475 m², Bojnická ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 475 m²

Ponúkame na prenájom samostatný administratívny celok o výmere 475 m², nachádzajúci sa na 2. po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Vykurované skladové priestory na prenájom - 85 m2, ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom nové skladové priestory o výmere 85 m2 v novostavbe obchodno-skladovac

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

510 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PRIESTOR NA PRENÁJOM V CENTRE MESTA ŠURANY

Reality Šurany

Obchodné priestory | M. R. Štefánika 11 | 83 m²

DAVID MOLNÁR z KING REAL ponúka exkluzívne na prenájom obchodný priestor v centre Šurian na uli

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Šurany

749 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

AGGTELEK - RD s novou strechou a 1ha pozemkom len 8km od hraníc

Reality Aggtelek

Rodinný dom | Maďarsko | Aggtelek | Aggtelek

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom s novou strechou a s 1 hektárovým pozemkom v nádhernej obci

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Aggtelek

59,900 € 200 €/m²

NOVOSTAVBA 4i Rodinný dom 140m2 ul. Pútnická

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 140 m²

NOVOSTAVBA ul. Pútnická Klasický murovaný tehlový zateplený 4i Rodinný dom 140m2 na pozemku 3

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

459,500 € 3282 €/m²

Ponúkame na predaj novostavbu v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²

Heaven reality ponúka novostavbu rodinného domu v radovej zástavbe v Kolárove. Základné parame

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

232,000 € 1468 €/m²

PRENAJOM - nebytový priestor 262 m2- BA V.- Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Objekt pre obchod | Blagoevova | 262 m²

Prenajmeme v lukratívnej časti na začiatku Petržalky na Blagoevovej ulici nebytový priestor po

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

235,000 € 1926 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Šamorín

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šamorín

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka