RADO Reality

RADO Reality

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

RADO Reality

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín Slovensko

RADO Reality

Inverest s.r.o.

Jarošova 1 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o. (421  inzerátov)

Mateja Bela 20 91108 Trenčín

421 inzerátov v ponuke

RADO | Dizajnová kancelária 55m2, Mierové námestie | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | 55 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom štýlové kancelárske priestory priamo v centre Trenčína – na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RADO | Staromestský 3-izbový byt s atmosférou a dvorom | Mariánska I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mariánska | 73.65 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj výnimočný staromestský 3-izbový byt s jedinečn

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 8350 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4-izbový byt 80m2 | I. Bukovčana - DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Ivana Bukovčana | 77 m²

RADOReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s celkovou výmerou 80 m², ktorý sa nachádza v zat

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

235,200 € 3055 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Pekný 2-izbový byt s lodžiou | investičná príležitosť |

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 38 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj svetlý a príjemný 2-izbový byt so zasklenou lo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,000 € 5237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | stavebné pozemky 4017m2 pre 6 dvojdomov | Jarovce-Mandľová

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Mandľová | 4,017 m²

Investičná príležitosť – 6 stavebných pozemkov pre dvojdomy v Jarovciach | Bratislava RADO Rea

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

430 €/m2 430 €/m2

RADO | Pozemok v obci Prievaly

Reality Prievaly

Orná pôda | Nezadaná | 7,600 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj pozemok v obci Prievaly. Tento pozemok je umiestnený v tich

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prievaly

14 €/m2 14 €/m2

RADO | Stavebný pozemok v obci Štefanov

Reality Štefanov

Pozemok pre rodinné domy | 1,585 m²

RADO Reality ponúka na predaj priestranný pozemok v obci Štefanov, okres Senica. Pozemok je ro

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štefanov

88,000 € 56 €/m²

RentHub |2-izbový byt + parking a garáž, VINOHRADY| Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Predmerského | 55 m²

Natália z RentHub ponúka na prenájom 2-izbový byt na ul. Predmerského v Trenčíne - VINOHRADY. B

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | GARÁŽ v radovej zástavbe, ul. Kubranská | Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | Kubranská | 19 m²

RADO Reality ponúka na predaj GARÁŽ o výmere 19 m² na ulici Kubranská v Trenčíne, za ubytovňou

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

28,900 € 1521 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | PRIPRAVUJEME 2-izbový byt +parkovanie, ul. Liptovská | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 62 m²

RADO Reality pripravuje do ponuky 2-izbový byt o rozlohe 62m2 na ul. Liptovská v Trenčíne. Byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO| Podnikajte a zároveň bývajte pod jednou strechou!

Reality Bolešov

Polyfunkčný objekt | 338 m²

RADO Reality Vám ponúka jedinečnú možnosť vďaka ktorej môžete mať svoje bývanie aj podnikanie p

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bolešov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO| Nový priestor pre Vašu firmu v centre Bolešova!

Reality Bolešov

Obchodné priestory | 338 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bolešov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | 4 izbový penthouse 165m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 112 m²

Luxusný 4-izbový penthouse s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom – Green Corner, Račianska

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

809,990 € 7232 €/m²

RADO | 4 izbový penthouse 155m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 138 m²

4-izbový penthouse s terasou a tromi lodžiami | Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

712,800 € 5165 €/m²

RADO | Prémiová vila | 6680m2 pozemok | 5 min od Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | 420 m²

Súkromné rodinné sídlo s bazénom, wellnessom, vlastným vinohradom a parkom na pozemku 6 680 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

1,750,000 € 4167 €/m²

RADO | 3-izbový byt 80m2 | I. Bukovčana - DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 77 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

235,200 € 3055 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Stavebný pozemok 1187 m2 - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Trávniky | 1,187 m²

IBA U NÁS !!! RADO Reality má v ponuke exkluzívny stavebný pozemok s rozlohou 1187m2, nachádz

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

47,480 € 40 €/m²

RADO | 5-izbový dvojdom s predzáhradkou pre rodiny v pokojnej zóne

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Irisová | 145 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj novostavbu z tohto roku s veľkorysou výmerou 145m² na ulici O

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 5i RD s pozemkom 1977m2 | Bobot

Reality Bobot

Rodinný dom | Bobot | 126 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka rodinný dom, v ktorom nájde miesto každý člen rodiny. Tento

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bobot

134,900 € 1071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Predaj 3-izb. bytu 70 m2 + parking, Trenč. Stankovce - Sedličná

Reality Trenčianske Stankovce

3 izbový byt | Sedličná | 70 m²

RADO Reality ponúka na predaj 3.izb. byt v Trenčianskych Stankovciach – časť Sedličná. Byt s úž

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Stankovce

147,000 € 2100 €/m²

INVEREST test

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jarošova | 30 m²

Inverest test

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

RADO | 4i mezonet, 133m2, vlastné kúrenie, Melčice-Lieskové

Reality Nové Mesto nad Váhom

4 izbový byt | Nezadaná | 133 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt s vlastným kúrením v ob

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

219,900 € 1653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Stavebný pozemok 5176m2, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Mnešická | 5,176 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok priamo v Novom Meste nad Váhom. Celková výmera pozemk

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

599,000 € 116 €/m²

RADO | Rodinný dom (bytovka) s pozemkom 554m2, Bobotská Lehota

Reality Bobot

Rodinný dom | Bobot | 530 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj zaujímavú investičnú príležitosť. Budova sa nachádza v obci B

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bobot

189,900 € 358 €/m²