RADO Reality

RADO Reality

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín
Spoločnosť RADO Reality je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov, ich správou a samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a vyškoleným maklérom je schopná predať Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Dúfame, že práve v nás získate silného a spoľahlivého partnera!
Prečítať viac

RADO Reality

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Mateja Bela 2460/20 91108 Trenčín Slovensko

RADO Reality

Inverest s.r.o.

Jarošova 1 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

RADO Reality

RADO Reality Group s.r.o. (421  inzerátov)

Mateja Bela 20 91108 Trenčín

421 inzerátov v ponuke

RADO | 1-izbový byt 38m2, ul. Halalovka | Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Halalovka | 38 m²

RADO Reality ponúka na prenájom 1-izbový byt na ul. Halalovka v Trenčíne - sídlisko JUH. Byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

RADO | Stavebný pozemok 882 m² | Gajary

Reality Gajary

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 882 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 882 m² v obľúbenej obci Ga

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gajary

119,600 € 136 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový samostatne stojaci dom s garážou | Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jonatánová | 163 m²

Chceš bývať v rodinnom dome, no nechceš dochádzať do Bratislavy? RADO Reality ti ponúka na pre

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

545,000 € 3344 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | IBA U NÁS! RD s pozemkom 531 m2, Omšenie

Reality Omšenie

Rodinný dom | Omšenie | 66 m²

RADO Reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom s pozemkom 531 m² v O

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Omšenie

81,900 € 1241 €/m²

RADO | 99 Eur/m2 - stavebný pozemok | Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 1,393 m²

RADO Reality Vám ponúka slnečný stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi v Trenčianskych Teplicia

Publikované: 23.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

137,907 € 99 €/m²

RADO | 99 Eur/m2 - stavebný pozemok v Trenčianskych Tepliciach!

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ.Podjavorinskej | 710 m²

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

70,290 € 99 €/m²

RADO | 2 už prenajaté investičné garzónky v DNV | Výnos cca 4,5 %

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 66 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj dve investičné garzónky na ulici Jána Jonáša 9 v Bratislave –

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

216,000 € 3273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Rodinné bývanie | 3 Izb. byt | Viničky | 63m2

Reality Nitra

3 izbový byt | 63 m²

Rodinné bývanie plné pokoja a zelene – 3-izbový byt na prenájom, Klokočina – Viničky Hľadáte mi

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3E, 2i byt 56,9m2 s terasou 5,6 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.3E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

230,607 € 4053 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2G), 3i byt 87 m2 s loggiou 13 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.1 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením C.2G v bytovom dome C, s veľk

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

365,253 € 4193 €/m²

RADO | Rekreačná chata | Trenčianske Teplice - 1995 m2 pozemok

Reality Trenčianske Teplice

Chalupa, rekreačný domček | 122 m²

RADO | Na predaj rekreačná chata s vlastnou studňou a veľkou terasou | Trenčianske Teplice RAD

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

114,900 € 1065 €/m²

RADO | Prenájom ambulancie 32,17 m2 | Medicentrum Vinohrady

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Vladimíra Predmerského | 32.17 m²

RADO Reality ponúka na prenájom moderné ambulancie v Medicentre Vinohrady – Trenčín Ponúkame n

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RADO | Stavebný pozemok pre developerov | 4205 m² | Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj cenovo výhodný stavebný pozemok na parcele 75/1 s výmerou 420

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

756,900 € 180 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | zariadený 4-izb. dom s pozemkom 486m2 | Malinovo - Tri Vody

Reality Malinovo

Rodinný dom | Nezábudková | 95 m²

RADO | Zariadená novostavba v žiadanej lokalite Tri Vody – len 15 minút od Bratislavy „Na zač

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malinovo

415,000 € 4368 €/m²

RADO | 4-izbový dom 132m2 + pozemok 484m2 | Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jabloňová | 115 m²

RadoReality ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom – staršiu novostavbu skolaudovanú v roku 2014

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

464,999 € 4043 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1E), 2i byt 60 m2 s predzáhradkou 74 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 60 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt C.1E v bytovom dome C, v jedinečnom rezid

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

285,720 € 4762 €/m²

RADO | Na prenájom - skladová hala | Tureň, Senec

Reality Tureň

Priestor pre sklad | Nezadaná | 216 m²

RADO Reality vám ponúka na prenájom skladové/výrobné priestory nachádzajúce sa v obci Tureň, le

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Tureň

Cena dohodou

RADO | Rezidencia Karpatská A.1F, 2i byt 55,9m2 s predzáhradkou 93,6m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 55.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1F, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

282,722 € 5058 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3A, 3i byt 79,3m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 79.3 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.3A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

333,144 € 4201 €/m²

RADO | 6-izbový rodinný dom s pozemkom 2218m2 | Horňany

Reality Horňany

Rodinný dom | 220 m²

IBA U NÁS! RADO Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, dvojpodlažný 6-izbový r

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horňany

199,900 € 909 €/m²

RADO | 2i RD s pozemkom 2347m2 | Horné Držkovce

Reality Veľké Držkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 773 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom z roku 1890, Horné Držkovce.

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Držkovce

150,000 € 194 €/m²

PREDANÉ | RADO | 3i byt v tehlovom dome so záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Perličková | 71 m²

Hľadáš bývanie, ktoré spája komfort rodinného domu s rýchlou dostupnosťou do centra? Miesto, kd

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

295,000 € 4155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Sklad na prenájom 380m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 380 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1,109.6 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Predaj stavebný pozemok na výstavbu | Trenčianske Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 1,352 m²

RADO Reality vám ponúka stavebný pozemok s investičným potenciálom v najobľúbenejšej časti Tren

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

359,900 € 266 €/m²