421 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Beckovská | 98 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor s rozlohou 98m2 n
119,900 € 1223 €/m²
3 izbový byt | Beckovská | 70 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s podlahovou plochou 70m2 na ulici B
139,900 € 1999 €/m²
Rodinný dom | Tatranská | 240 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom vo vynikajúcej lokalite. Dom sa nachádza na ulici
399,900 € 1666 €/m²
Rodinný dom | Nezábudková | 95 m²
RADO | Zariadená novostavba v žiadanej lokalite Tri Vody – len 15 minút od Bratislavy „Na zač
415,000 € 4368 €/m²
2 izbový byt | Bernolákova | 46.39 m²
Zháňate byt, ktorý Vám okamžite po kúpe začne prinášať zisk ? Už nemusíte hľadať ! RADO Reali
196,412 € 3903 €/m²
2 izbový byt | Šancová | 43 m²
Nie každá adresa v meste ponúka výnimočnosť. Mestské vily majú niečo, čo novostavby nikdy nepon
950 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 63 m²
Rodinné bývanie plné pokoja a zelene – 3-izbový byt na prenájom, Klokočina – Viničky Hľadáte mi
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | K výstavisku | 380 m²
IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych
1,109.6 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 882 m²
RADO Reality vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 882 m² v obľúbenej obci Ga
119,600 € 136 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 17,653 m²
Na predaj lukratívny pozemok v srdci obce Kostolná pri Dunaji. RADO Reality Vám ponúka na pre
1,572,000 € 89 €/m²
Rodinný dom | Biskupická | 105 m²
Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj prírody s pohodlím mesta? Práve ste ho našli. RADO Reality
162,900 € 1551 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 849 m²
239,900 € 283 €/m²
2 izbový byt | Karpatská | 63.3 m²
IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2C v bytovom dome C, s inte
252,841 € 3994 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.