OVERENÉ REALITY

OVERENÉ REALITY

Kukučínova 22 97401 Banská Bystrica Slovensko

83 inzerátov v ponuke

NA PREDAJ - veľkometrážny 2-izbový byt v centre Ružomberka - Plavisko

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Plavisko | 66.15 m²

OVERENÉ REALITY Vám exkluzívne ponúkajú na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej loka

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

125,000 € 1890 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ - Kompletne prerobená Garsónka v Baničnom

Reality Ružomberok

Garsónka | Ivana Houdeka | 24.7 m²

Kompletne zrekonštruovaná a zariadená garzónka v Ružomberku (Baničné). Hľadáte štartovacie býv

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

98,000 € 3968 €/m²

NA PREDAJ pekný Apartmán s výhľadom na Kriváň v rezorte Dovalovec

Reality Liptovský Hrádok

Apartmán | Nezadaná | 29 m²

Ponúkame na predaj kompletne nový, moderne zariadený apartmán v prestížnom rezorte Dovalovec

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

105,000 € 3621 €/m²

Prenájom výrobno-skladového priestoru s kanceláriami, 260 m² - Zvolen, Zlatý Potok

Reality Zvolen

Výrobný objekt | Nezadaná | 260 m²

OVERENÉ REALITY Vám exkluzívne ponúka na prenájom reprezentatívny komerčný priestor s celkovou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj - Krásny Rodinný domček bez susedov - Ploštin

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Tretiny | 180 m²

Rodinný dom bez susedov – absolútne súkromie v obci Ploštín Hľadáte bývanie, kde vás nikto ne

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,900 € 1666 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výhodný prenájom bytu Turčianske Teplice-Diviaky

Reality Turčianske Teplice

4 izbový byt | 161 m²

N4B119DAHE Ponúkame exkluzívne na prenájom 4 izbový byt v Turčianskych Tepliciach- miestna časť

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Turčianske Teplice

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu – Liptovský Hrádok, ulica Prekážka

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Prekážka | 57.2 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadá

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbového bytu – Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Palúdzka v Liptovskom M

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

130,000 € 2131 €/m²

3-izbový byt na Nábreží v Liptovskom Mikuláši – skvelá lokalita.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Borbisova | 70 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

157,000 € 2243 €/m²

Na predaj priestranný rodinný dom s veľkou záhradou - Banská Bystrica D009VB

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Laskomerská | 1,227 m²

OVERENÉ REALITY - PRIPRAVUJEME NA PREDAJ rodinný dom v tichej lokalite len pár minút od centra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

1 € 0 €/m²

Na prenájom opravarenský priestor - Banská Bystrica, Majer NO732ZL

Reality Banská Bystrica

Opravárenský priestor | Majerská cesta | 378 m²

OVERENÉ REALITY realitná kancelária exkluzívne ponúka na prenájom halu s výmerou približne 378

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

6 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na Predaj - Novostavba Bungalovu v Svätom Kríži

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | Nezadaná | 632 m²

MODERNÝ BUNGALOV S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI NA HORY – SVÄTÝ KRÍŽ | KOMPLETNE ZARIADENÝ | NOVOSTAVBA

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

349,000 € 552 €/m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok na Kamennom Poli v LM

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Kamenné pole | 383 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v atraktívnej lokalite Kamenné pole – Liptovský Mikuláš,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

45,000 € 117 €/m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový tehlový byt s garážovým státim.

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Do Baničného | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový 72 m2 tehlový byt v novostavbe na 1. poschodí (1/4) s priestranný

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

175,000 € 2431 €/m²

Stavebný, rovinatý pozemok v Závažnej Porube na predaj:

Reality Závažná Poruba

Pozemok pre rodinné domy | Pri Brodku | 0 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov na Liptove? Ponúkame na predaj slnečný a priestranný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na kúpa Závažná Poruba

Cena na vyžiadanie

Exkluzívne- domček na kraji horskej dedinky - Železník okres Revúca D010LSM

Reality Sirk

Rodinný dom | Nezadaná | 627 m²

Exkluzívne - Overene reality ponúkajú na predaj priestranný domček na okraji horskej dedinky -

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Sirk

65,000 € 104 €/m²

Pripravujeme do ponuky STAVEBNÝ POZEMOK s rozlohou 1060m2

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jakubská cesta | 1,060 m²

V zastúpení klienta ponúkam na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Jakubská cesta

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

250,000 € 236 €/m²

Na predaj priestranná garáž - Banská Bystrica, Tulská nad Kucbelom

Reality Banská Bystrica

Garáž | Tulská | 19 m²

OVERENÉ REALITY – ponúka na predaj priestrannú garáž vo vyhľadávanej lokalite Banská Bystrica,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

30,000 € 1579 €/m²

Na predaj rodinný dom Hubová

Reality Hubová

Rodinný dom | Okružná | 156 m²

OVERENÉ REALITY ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Hubová. Ponúkame na predaj podpivničený

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hubová

125,000 € 801 €/m²

Rodinný dom pod horami – Švošov, okres Ružomberok

Reality Švošov

Rodinný dom | Janka Magu | 160 m²

Niektoré domy sú len stavby. Iné majú atmosféru, ktorú pocítite hneď, ako otvoríte bránu. Tento

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Švošov

189,000 € 1181 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok s projektom a sieťami pripravený na stavbu, v obci Stožok - P002JP

Reality Stožok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,214 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Stožok s rozlohou 1214m2, Parcela je prie

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stožok

68,000 € 56 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok - Detva/Kalamárka- P003JP

Reality Detva

Lúka, pasienok | Kaľamárka | 4,239 m²

Exkluzívne ponúkame 4239m2 rozľahlý slnečný, mierne svahovitý pozemok v lokalite Detva-Kalamárk

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Detva

29,000 € 7 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj viacgeneračný rodinný dom v meste Lučenec, do Zvolena 30min diaľnica - RD006JP

Reality Lučenec

Rodinný dom | 196 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný viacgeneračný rodinný dom v Lučenci. Dom s

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lučenec

295,000 € 1505 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj dvojgeneračný rodinný dom - Revúca, Okružná ulica D004LSM

Reality Revúca

Rodinný dom | Okružná | 320 m²

!!!!! ZNÍŽENÁ CENA !!!!! OVERENÉ REALITY exkluzívne ponúkajú na predaj dvojgeneračný rodinný do

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Revúca

140,000 € 438 €/m²