83 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Plavisko | 66.15 m²
OVERENÉ REALITY Vám exkluzívne ponúkajú na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej loka
125,000 € 1890 €/m²
Garsónka | Ivana Houdeka | 24.7 m²
Kompletne zrekonštruovaná a zariadená garzónka v Ružomberku (Baničné). Hľadáte štartovacie býv
98,000 € 3968 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 29 m²
Ponúkame na predaj kompletne nový, moderne zariadený apartmán v prestížnom rezorte Dovalovec
105,000 € 3621 €/m²
Výrobný objekt | Nezadaná | 260 m²
OVERENÉ REALITY Vám exkluzívne ponúka na prenájom reprezentatívny komerčný priestor s celkovou
2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Tretiny | 180 m²
Rodinný dom bez susedov – absolútne súkromie v obci Ploštín Hľadáte bývanie, kde vás nikto ne
299,900 € 1666 €/m²
4 izbový byt | 161 m²
N4B119DAHE Ponúkame exkluzívne na prenájom 4 izbový byt v Turčianskych Tepliciach- miestna časť
650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Prekážka | 57.2 m²
Ponúkame na prenájom príjemný a zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadá
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Palúčanská | 61 m²
Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Palúdzka v Liptovskom M
130,000 € 2131 €/m²
3 izbový byt | Borbisova | 70 m²
Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit
157,000 € 2243 €/m²
Rodinný dom | Laskomerská | 1,227 m²
OVERENÉ REALITY - PRIPRAVUJEME NA PREDAJ rodinný dom v tichej lokalite len pár minút od centra
1 € 0 €/m²
Opravárenský priestor | Majerská cesta | 378 m²
OVERENÉ REALITY realitná kancelária exkluzívne ponúka na prenájom halu s výmerou približne 378
6 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 632 m²
MODERNÝ BUNGALOV S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI NA HORY – SVÄTÝ KRÍŽ | KOMPLETNE ZARIADENÝ | NOVOSTAVBA
349,000 € 552 €/m²
Orná pôda | Kamenné pole | 383 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok v atraktívnej lokalite Kamenné pole – Liptovský Mikuláš,
45,000 € 117 €/m²
3 izbový byt | Do Baničného | 72 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový 72 m2 tehlový byt v novostavbe na 1. poschodí (1/4) s priestranný
175,000 € 2431 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri Brodku | 0 m²
Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov na Liptove? Ponúkame na predaj slnečný a priestranný
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Nezadaná | 627 m²
Exkluzívne - Overene reality ponúkajú na predaj priestranný domček na okraji horskej dedinky -
65,000 € 104 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jakubská cesta | 1,060 m²
V zastúpení klienta ponúkam na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Jakubská cesta
250,000 € 236 €/m²
Garáž | Tulská | 19 m²
OVERENÉ REALITY – ponúka na predaj priestrannú garáž vo vyhľadávanej lokalite Banská Bystrica,
30,000 € 1579 €/m²
Rodinný dom | Okružná | 156 m²
OVERENÉ REALITY ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Hubová. Ponúkame na predaj podpivničený
125,000 € 801 €/m²
Rodinný dom | Janka Magu | 160 m²
Niektoré domy sú len stavby. Iné majú atmosféru, ktorú pocítite hneď, ako otvoríte bránu. Tento
189,000 € 1181 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,077 m²
OVERENÉ REALITY – vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemo
Info v RK
3 izbový byt | Okružná | 73 m²
Hľadáte byt, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv v jednej z najžiadanejšíc
169,990 € 2329 €/m²
1 izbový byt | M. Chrásteka | 35.61 m²
OVERENÉ REALITY – exkluzívne ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt prerobený na plnoh
68,500 € 1924 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
Dom, kde si ráno vychutnáte ticho, slnko a výhľad na hory – len pár minút od Liptovskej Mary. P
230,000 € 2875 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.