OVERENÉ REALITY

OVERENÉ REALITY

Kukučínova 22 97401 Banská Bystrica Slovensko

83 inzerátov v ponuke

Útulný 3-izbový byt – ideálny na štart, prácu z domu aj ako investícia

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 58.2 m²

ID:P3B118DAHE Pri prvom vstupe do tohto bytu, okamžite ma oslovila jeho pokojná atmosféra. Je t

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Krásny 2-izbový byt so zariadením v skvelej lokalite

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Hradná | 58 m²

Video obhliadka: https://www.youtube.com/watch?v=YdDrUrChoI0 Ponúkame na predaj pekný, zrekonšt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

165,000 € 2845 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIEMYSELNÝ AREÁL ZVOLEN – Môtovská cesta: Flexibilný prenájom haly a skladových plôch so zázemím O006AKH

Reality Zvolen

Iný objekt | Môťovská cesta | 1,855 m²

OVERENÉ REALITY ponúkajú na prenájom skladové, výrobné, logistické alebo opravárenské priestory

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

Cena dohodou

PREVÁDZKOVÝ AREÁL – HALA, ADMINISTRATÍVA, POZEMOK 1 405 m² - Banská Bystrica, Majer O715ZL

Reality Banská Bystrica

Výrobný objekt | Stavebná | 744 m²

OVERENÉ REALITY – exkluzívne ponúka na predaj moderný prevádzkový areál s novou výrobnou halou,

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

950,000 € 1277 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom / chalupa – Liptovská Porúbka ID:SHD028

Reality Liptovská Porúbka

Rodinný dom | Nezadaná | 55 m²

Znížená cena !!! Ponúkame na predaj menší 2-izbový rodinný domček (chalupu) nachádzajúci sa v

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Liptovská Porúbka

35,000 € 636 €/m²

ROVINATÝ POZEMOK S PRÍSTUPOM Z DVOCH STRÁN+ RODINNÝ DOM – RADVAŇ, BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Podháj | 170 m²

Ak hľadáte rovinatý pozemok v Radvani s možnosťou rekonštrukcie domu alebo výstavby ďalšieho r

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

369,000 € 2171 €/m²

Na predaj 6-izbový dom v Liptovských Revúcach - ideálny na Airbnb/penzión

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | Nezadaná | 327 m²

OVERENÉ REALITY v zastúpení realitnej maklérky Avin Kurišová, ponúkame na predaj rodinný dom –

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

99,900 € 306 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE 2-izbový byt v novostavbe s parkovaním, Banská Bystrica – Iliaš, 44 m²

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Iliašská cesta | 44 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkam na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt o

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 3977 €/m²

Na predaj rodinný dom - Ľubietová, Hrnčiarska ulica D600ZL

Reality Ľubietová

Rodinný dom | Hrnčiarska | 214 m²

OVERENÉ REALITY - exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v obci Ľubietová, nachádzajúci sa n

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ľubietová

75,000 € 350 €/m²

Exkluzívne na predaj komerčný priestor v centre - Donovaly O337ZL

Reality Donovaly

Obchodné priestory | Nezadaná | 46 m²

OVERENÉ REALITY – exkluzívne ponúkame na predaj nový komerčný priestor v centre Donovál. Novopo

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Donovaly

102,960 € 2238 €/m²

Exkluzívne na predaj pozemok 13793m2 pre developerský projekt - Banská Bystrica/Pršianska terasa P096ZL

Reality Banská Bystrica

Orná pôda | 13,793 m²

OVERENÉ REALITY realitná kancelária ponúka na predaj unikátny pozemok o výmere 13 793 m² evidov

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

15 €/m2 15 €/m2