OVERENÉ REALITY

OVERENÉ REALITY

Kukučínova 22 97401 Banská Bystrica Slovensko

83 inzerátov v ponuke

Na predaj štýlová novostavba nízkoenergetického rodinného domu - Badín D208ZL

Reality Badín

Rodinný dom | 200 m²

OVERENÉ REALITY - ponúkame na predaj štýlovú novostavbu, ktorá spája komfort moderného bývania,

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Badín

Info v RK

Na predaj: Samostatná rekreačná chata pri Liptovskej Mare s výnimočným prístupom k vode – 408 m² pozemok

Reality Liptovská Sielnica

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 90 m²

OVERENÉ REALITY Ponúkajú na predaj samostatne stojacu chatu v krásnom prostredí priamo pri Lipt

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Sielnica

238,000 € 2644 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývajte podľa seba: 3-izbový byt s loggiou v TOP lokalite Poprad – Okružná

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 73 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv v jednej z najžiadanejšíc

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Poprad

169,990 € 2329 €/m²

Novostavba v blízkosti Liptovskej Mary – bungalov

Reality Ižipovce

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Dom, kde si ráno vychutnáte ticho, slnko a výhľad na hory – len pár minút od Liptovskej Mary. P

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ižipovce

230,000 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1-izbový byt prerobený na 2- izbový s loggiou - Žiar nad Hronom, M. Chrasteka 1B718ZL

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | M. Chrásteka | 35.61 m²

OVERENÉ REALITY – exkluzívne ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt prerobený na plnoh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

68,500 € 1924 €/m²

"Znížená cena" EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | Veľký slnečný 4-izbový byt 94 m² s veľkou pivnicou – Paludzká

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Za Bocianom | 94.26 m²

Hľadáte priestranné bývanie pre rodinu, kde nebudete mať pocit stiesneného bytu? Máme pre vás

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,000 € 2228 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Rovňany/okres Poltár - 3RD017JP

Reality Rovňany

Rodinný dom | 150 m²

OVERENÉ REALITY ponúkajú na predaj v obci Rovňany rodinný dom v tichej lokalite s úžitkovou plo

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rovňany

70,000 € 467 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne ponúkame výnimočný jednoizbový dom v krásnej lokalite Liptovskej Kokavy

Reality Liptovská Kokava

Apartmánový dom | Nezadaná | 47 m²

Ponúkame na predaj jedinečný, architektonicky riešený dom v tichej lokalite Liptovskej Kokavy

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Liptovská Kokava

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičný stavebný pozemok Stožok - P010JP

Reality Stožok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,077 m²

OVERENÉ REALITY – vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemo

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stožok

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

!!!!ZNÍŽENA CENA !!!! OVERENÉ REALITY - ponúkame exkluzívne na predaj priestrannú nehnuteľnosť v obci Lubeník / D005LSM

Reality Lubeník

Polyfunkčný objekt | 1,007 m²

!!!!!!! ZNÍŽENA CENA !!!!!! OVERENÉ REALITY - ponúkame exkluzívne na predaj priestrannú nehnute

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Lubeník

250,000 € 248 €/m²

Na predaj 4-izbový byt s veľkorysým priestorom a eleganciou bývania, Robotnícka ulica, Banská Bystrica 4B720ZL

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Robotnícka | 156 m²

OVERENÉ REALITY – exkluzívne iba u nás! Ponúkame na predaj jedinečný, veľkorysý 4-izbový byt na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

454,000 € 2910 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny rekreačný pozemok s chatkou pri Liptovskej Mare | 570 m² | výhľad na hory | solárny systém

Reality Liptovská Sielnica

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s chatkou situovaný v atraktívnej a pokojnej lokalite pria

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Sielnica

139,000 € 5560 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne ponúkame na predaj dvojizbový byt v Liptovskom Mikuláši .

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Komenského | 61.1 m²

Ponúkame na predaj priestranný dvojizbový byt vo výmere 61,10m2 na 3. poschodí bytového domu b

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

148,000 € 2422 €/m²

Exkluzívne ponúkame krásny 3-izbový byt v bytovom dome v obci Malužiná

Reality Malužiná

Vidiecky dom | Nezadaná | 81.2 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt s terasou v bytovom dome v obci Malužiná. B

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malužiná

95,000 € 1170 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný dom so záhradou a hospodárskou budovou na predaj D002VB

Reality Dúbravy

Rodinný dom | Nezadaná | 238 m²

OVERENÉ REALITY – exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rodinný dom po rozsiahlej rekonštru

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dúbravy

160,000 € 672 €/m²

Na predaj rekreačná chalupa - Látky, Podpoľanie - 6RD007JPh

Reality Látky

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 202 m²

OVERENÉ REALITY exkluzívne ponúkajú na predaj rodinnú chalupu v nádhernom prostredí Podpoľania

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Látky

250,000 € 1238 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj pozemok - Donovaly P006ZL

Reality Donovaly

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 3,209 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok vo vyhľadávanej časti obce Donovaly. Tento s

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Donovaly

250 €/m2 250 €/m2

Na predaj vidiecky rodinný dom - Žarnovica/Brehy D045ZL

Reality Nová Baňa

Vidiecky dom | Brehy | 159 m²

OVERENÉ REALITY realitná kancelária s výhradným zastúpením majiteľa ponúka na predaj vidiecky d

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

44,000 € 277 €/m²

Meštiansky dom v centre Banskej Bystrice s kvalitnou rekonštrukciou a parkovaním pre 24 áut D135ZL

Reality Banská Bystrica

Historický objekt | Dolná | 780 m²

OVERENÉ REALITY - ponúkame exkluzívne na predaj výnimočný meštiansky dom na adrese Dolná, ktorý

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Na predaj - slnečný 3i byt – pokojné bývanie - Istebné

Reality Istebné

3 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Miesto, kde sa budete tešiť domov – slnečný 3-izbový byt v Istebnom Predstavte si ráno, keď vá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Istebné

149,000 € 2403 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rovinatý pozemok pre parkovisko 778m2 - Zvolen-Západ P098ZL

Reality Zvolen

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Novozámocká | 778 m²

OVERENÉ REALITY – realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok o

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

150 €/m2 150 €/m2

Novostavba s výhľadom na jazero – Jakubov, okres Malacky 35 km od Bratislavy D006LS

Reality Jakubov

Rodinný dom | 75 m²

OVERENÉ REALITY exkluzívne ponúka na predaj skolaudovaný rodinný dom v tichej lokalite pri jaze

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jakubov

249,000 € 3320 €/m²

Na predaj rodinný dom v lesnom prostredí a ovocným sadom - Janová Lehota D013DSh

Reality Janova Lehota

Vidiecky dom | 528 m²

OVERENÉ REALITY - ponúkajú na predaj priestranný vidiecky dom s úžitkovou plochou 267 m² na poz

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

Cena dohodou

Na predaj pozemok - Banská Bystrica/Kostiviarska P121ZL

Reality Banská Bystrica

Iný stavebný pozemok | Kostiviarska cesta | 1,016 m²

OVERENÉ REALITY RK vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok v Banskej Bystrici

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

80,000 € 79 €/m²