81 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 7,822 m²
(N097-14-DASEa) Ponúkame vám na predaj rozsiahly slnečný pozemok s celkovou výmerou 7 822 m², s
465,000 € 59 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | bočná | 562 m²
(N003-14-KNMAa) Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 562m², vedený ako zastavaná plocha a nád
39,800 € 71 €/m²
Orná pôda | Vlčince | 335 m²
N011-14-MOPRa Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území obce Bytčica, okres Žilina o výme
15,000 € 45 €/m²
Orná pôda | 3,415 m²
Máme pre vás skvelú príležitosť! Na predaj ponúkame pozemok s rozlohou 3415 m² v malebnej oblas
36,150 € 11 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | bočná | 3,660 m²
VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=LMz9iBW5_kw (N0026-14-KNMA) Exkluzívne
129,900 € 35 €/m²
Rekreačný pozemok | Mostište | 1,261 m²
Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 1261 m², ktorý je úplne vysporiadaný a pripravený na využi
82,000 € 65 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 462 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 462 m² v atraktívnej lokalite Strečno kú
56,900 € 123 €/m²
Obchodné priestory | 0 m²
N045-25-DASE Obchodné priestory na prenájom, Žilina – 133 m² Ponúkame na prenájom obchodné pr
10 €/m2/mesiac
Rekreačný pozemok | 2,355 m²
N092-14-DASEa Ponúkame Vám na predaj krásny rovinatý pozemok v pokojnej lokalite Šebešťanová,
94,200 € 40 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čiernohájska | 1,050 m²
(N096-14-DASEa) Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 1 050 m², situovaný v
128,000 € 122 €/m²
Obchodné priestory | Národná | 290 m²
(001-28-TOJA) Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v historickej časti mesta Žilina. Výb
2,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,267 m²
(N072-14-DASEa) Ponúkame Vám na predaj pozemok v mestskej časti Horný Mošteniec pri Považskej B
52,500 € 41 €/m²
Orná pôda | 1,259 m²
(N0111-14-MOPR) Ponúkame Vám na predaj pozemok, vhodný ako zaujímavá investícia. Nachádza sa v
71,000 € 56 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 549 m²
(NO103-14-MOPR) Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 549 m2 v intraviláne obce Ovč
102,900 € 187 €/m²
Rodinný dom | 456 m²
(N008-12-NINEa) Ponúkame na predaj starší murovaný rekreačný rodinný dom na samote v pokojnej l
102,000 € 224 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 507 m²
(N0104-14-MOPR) Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 507 m2 v intraviláne obce Ovč
95,420 € 188 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
(N090-124-DASEa) Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej lokalite Biely Potok. Samotná st
204,900 €
Pozemok pre rodinné domy | 799 m²
N093-14-DASEa Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Konská, ktorá je bránou do Rajeckej dolin
67,000 € 84 €/m²
Rodinný dom | bočná | 167 m²
videoprezentácia Odkaz TU: youtube.com/watch?v=2KDuw9ly-Ps (N010-12-KNMA) maklér Martin Kni
Cena dohodou
Rodinný dom | bočná | 80 m²
(N008-23-MAKNa) Popis Nehnuteľnosti Ponúkame na prenájom rekreačnú chatu v obci Oščadnica, pr
1,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Varín | 0 m²
(N067-13-DASEa) Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu v tichom a malebnom prostredí nad obcou
79,000 €
Obchodné priestory | Robotnícka | 920 m²
Ponúkame Vám na prenájom administratívne a prevádzkové priestory. Dostupné varianty: samostatné
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | 40 m²
Ponúkame Vám na odstúpenie plne vybavenú prevádzku špecializovanú na bezbolestnú rázovú terapiu
32,500 € 813 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | bočná | 961 m²
VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=8jDSjuwr67A (N025-14-MAKN) Exkluzívne
83,900 € 87 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.