Nové bývanie

Žilina

Jána Reka 13 010 01 Žilina

81 inzerátov v ponuke

Predaj: pozemok Plevník - Drienové (N097-14-DASEa)

Reality Plevník-Drienové

Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 7,822 m²

(N097-14-DASEa) Ponúkame vám na predaj rozsiahly slnečný pozemok s celkovou výmerou 7 822 m², s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Plevník-Drienové

465,000 € 59 €/m²

Predaj pozemok (N032-14-DASE)

Reality Dohňany

Rekreačný pozemok | Mostište | 1,261 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 1261 m², ktorý je úplne vysporiadaný a pripravený na využi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

82,000 € 65 €/m²

Predaj, RD, 1016m2, Klokočov, okres Čadca (N008-12-NINEa)

Reality Klokočov

Rodinný dom | 456 m²

(N008-12-NINEa) Ponúkame na predaj starší murovaný rekreačný rodinný dom na samote v pokojnej l

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Klokočov

102,000 € 224 €/m²

PREDAJ pozemok na výstavbu 2 rekreačných chát, Žilina.(N0111-14-MOPR)

Reality Žilina

Orná pôda | 1,259 m²

(N0111-14-MOPR) Ponúkame Vám na predaj pozemok, vhodný ako zaujímavá investícia. Nachádza sa v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

71,000 € 56 €/m²

PREDAJ: Pozemok pre rodinný dom 507m2, Ovčiarsko, Žilina.(N0104-14-MOPR)

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre bytovú výstavbu | 507 m²

(N0104-14-MOPR) Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 507 m2 v intraviláne obce Ovč

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

95,420 € 188 €/m²

Exkluzívne: Stavebný pozemok 3660m², Veľké Rovné, okr. Bytča

Reality Veľké Rovné

Pozemok pre rodinné domy | bočná | 3,660 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=LMz9iBW5_kw (N0026-14-KNMA) Exkluzívne

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

129,900 € 35 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodné priestory na prenájom, Žilina – 133 m² N045-25-DASE

Reality Žilina

Obchodné priestory | 0 m²

N045-25-DASE Obchodné priestory na prenájom, Žilina – 133 m² Ponúkame na prenájom obchodné pr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac

Predaj pozemok 1267m2 Horný Moštenec (N072-14-DASEa)

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 1,267 m²

(N072-14-DASEa) Ponúkame Vám na predaj pozemok v mestskej časti Horný Mošteniec pri Považskej B

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

52,500 € 41 €/m²

Stavebný Pozemok 562m2, Horný Lieskov, Považská Bystrica

Reality Horný Lieskov

Pozemok pre rodinné domy | bočná | 562 m²

(N003-14-KNMAa) Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 562m², vedený ako zastavaná plocha a nád

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horný Lieskov

39,800 € 71 €/m²

Predaj, pozemok, 335m2, Bytčica, okres Žilina.(N011-14-MOPRa-)

Reality Žilina

Orná pôda | Vlčince | 335 m²

N011-14-MOPRa Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území obce Bytčica, okres Žilina o výme

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

15,000 € 45 €/m²

Predaj: Rodinný dom Terchová (N090-124-DASEa)

Reality Terchová

Rodinný dom | 0 m²

(N090-124-DASEa) Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej lokalite Biely Potok. Samotná st

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Terchová

204,900 €

Predaj: stavebný pozemok Konská 799m2 s platnou UPI (N093-14-DASEa)

Reality Konská

Pozemok pre rodinné domy | 799 m²

N093-14-DASEa Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Konská, ktorá je bránou do Rajeckej dolin

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Konská

67,000 € 84 €/m²

Predaj: rovinatý pozemok (N092-14-DASEa)

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | 2,355 m²

N092-14-DASEa Ponúkame Vám na predaj krásny rovinatý pozemok v pokojnej lokalite Šebešťanová,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

94,200 € 40 €/m²

Predaj: stavebný pozemok Strečno (N089-14-DASEa)

Reality Strečno

Pozemok pre rodinné domy | 462 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 462 m² v atraktívnej lokalite Strečno kú

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Strečno

56,900 € 123 €/m²

Predaj: stavebný pozemok PB (N096-14-DASEa)

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Čiernohájska | 1,050 m²

(N096-14-DASEa) Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 1 050 m², situovaný v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

128,000 € 122 €/m²

Prenájom, komerčný priestor,290m2, centrum Žiliny (001-28-TOJA)

Reality Žilina

Obchodné priestory | Národná | 290 m²

(001-28-TOJA) Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v historickej časti mesta Žilina. Výb

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

2,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDAJ: Pozemok pre rodinný dom, 549m2, Ovčiarsko, Žilina.(NO103-14-MOPR)

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre bytovú výstavbu | 549 m²

(NO103-14-MOPR) Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 549 m2 v intraviláne obce Ovč

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

102,900 € 187 €/m²

Predaj pozemok Papradno v krásnom prírodnom prostredí

Reality Papradno

Orná pôda | 3,415 m²

Máme pre vás skvelú príležitosť! Na predaj ponúkame pozemok s rozlohou 3415 m² v malebnej oblas

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Papradno

36,150 € 11 €/m²

TOP Novostavba 167m², obec Počárová, okr. Považská Bystrica

Reality Počarová

Rodinný dom | bočná | 167 m²

videoprezentácia Odkaz TU: youtube.com/watch?v=2KDuw9ly-Ps (N010-12-KNMA) maklér Martin Kni

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Počarová

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom: TOP Novostavby, Oščadnica, okr. Čadca

Reality Oščadnica

Rodinný dom | bočná | 80 m²

(N008-23-MAKNa) Popis Nehnuteľnosti Ponúkame na prenájom rekreačnú chatu v obci Oščadnica, pr

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Oščadnica

1,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predaj: Chata - Varín, Žilina (N67-13-DASEa)

Reality Varín

Chalupa, rekreačný domček | Varín | 0 m²

(N067-13-DASEa) Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu v tichom a malebnom prostredí nad obcou

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Varín

79,000 €

Kancelária , prenájom Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Robotnícka | 920 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne a prevádzkové priestory. Dostupné varianty: samostatné

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Odstúpenie, prevádzka, PB N071-110-DASEa

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | 40 m²

Ponúkame Vám na odstúpenie plne vybavenú prevádzku špecializovanú na bezbolestnú rázovú terapiu

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Považská Bystrica

32,500 € 813 €/m²

Exkluzívne predaj: Stavebný pozemok 961m², mesto Čadca

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | bočná | 961 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=8jDSjuwr67A (N025-14-MAKN) Exkluzívne

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

83,900 € 87 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka