Nové bývanie

Žilina

Jána Reka 13 010 01 Žilina

81 inzerátov v ponuke

Predaj záhrada 752m2 + záhradný dom PB (N070-DASEa)

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | 752 m²

Ponúkame na predaj slnečný a pokojný pozemok so záhradným domčekom v Považskej Bystrici, v mest

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

35,400 € 47 €/m²

NOVÁ CENA: Exkluzívne stavebný pozemok 1960m², Čadca, Čierne

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | bočná | 1,960 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=3nEipprVrJA (N004-14-KNMAa) Exkluzívne

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

79,900 € 41 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE na predaj investičný pozemok v katastrálnom území Terchová.

Reality Terchová

Orná pôda | Terchová | 0 m²

NO31-14-MOPR Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v katastrálnom území obce Terchová, vede

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

9,160 €

Predaj, 2 dreveničky , Horná Maríková (N078-110-DASEa)

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | . | 0 m²

(N078-110-DASEa) Ponúkame na predaj súbor dvoch dreveníc na pozemku s výmerou 500 m² v horsko

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

62,900 €

Predaj 2 i. byt, Trenčín (N074-112-DASEa)

Reality Trenčín

2 izbový byt | 56 m²

(N074-112-DASEa) Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný na 4. nadzemnom podlaží byt

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

194,000 € 3464 €/m²

Prenájom, kancelárie, 4252m2, Žilina, Vlčince.(N010-28-MOPR)

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Veľký diel | 4,252 m²

N010-28-MOPR Ponúkame na prenájom nové kancelárie, s rozlohou od 12 m2- 77,9m2, celkovej plochy

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj, pozemok, 3057m2, v obci Dlhá nad Kysucou, okres Čadca (N009-14-TOJAa)

Reality Dlhá nad Kysucou

Orná pôda | Dlhá nad Kysucou | 3,057 m²

(N009-14-TOJAa) Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 3057m2, vedený ako trvalý trávnatý porast

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá nad Kysucou

48,900 € 16 €/m²

NA PREDAJ investičný pozemok Strážov, Žilina. (N0108-12-MOPR)

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 7,357 m²

(N0108-12-MOPR) Ponúkame Vám na predaj pozemok, vhodný ako zaujímavá investícia. Nachádza sa v

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

61 €/m2 61 €/m2

Predaj, Investičný pozemok, 800m2, Povina , okres kysucké Nové Mesto(N008-14-TOJAa)

Reality Povina

Orná pôda | Povina | 800 m²

(N008-14-TOJA) Ponúkame Vám na predaj pozemok s pekným výhľadom v obci Povina, okres Kysucké No

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Povina

52,000 € 65 €/m²

NOVÁ CENA Predaj: Stavebný pozemok 764m², Makov okr. Čadca

Reality Makov

Rekreačný pozemok | bočná | 764 m²

N007-14-MAKNa Popis nehnuteľnosti Ponúkame príležitosť na kúpu rekreačného pozemku na stavbu

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Makov

60,400 € 79 €/m²

Predaj pozemok Zubák okres Púchov

Reality Zubák

Orná pôda | 1,531 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok s rozlohou 1531 m² v obci Zubák, okres Púc

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

47,930 € 31 €/m²

Na predaj starší dom so súpisným číslom N043-12-DASE

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

N043-12-DASE Ponúkame na predaj starší rodinný dom zapísaný v katastri ako rodinný dom, nachádz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

39,500 €

Prenájom kancelárie - Považská Bystica N018-26-DASEa

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 0 m²

N018-26-DASEa Ponúkame na prenájom dve kancelárie na 2. poschodí modernej budovy v atraktívnej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

7.5 €/m2/mesiac

Stavebný rekreačný pozemok, 500m², obec Lazy pod Makytou

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 500 m²

Videoprezentácia TU: youtube.com/watch?v=k9h9BJcwjUM&t=17s (N020-14-KNMA) Ponúkame na preda

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

63,800 € 128 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor na prenájom – 133 m², 2. nadzemné podlažie Žilina N046-25-DASE

Reality Žilina

Obchodné priestory | 133 m²

N046-25-DASE Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výmerou 133 m², situovaný na 2. nadzemnom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

EXKLUZÍVNE na predaj dva investičné pozemky v katastrálnom území Terchová.(NO30-14-MOPR-E)

Reality Terchová

Orná pôda | Terchova | 0 m²

NO30-14-MOPR-E Ponúkame Vám na predaj dva pozemky nachádzajúce sa v katastrálnom území Terchová

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

132,760 €

NOVÁ CENA Rodinný dom 170m², pozemok 677m², Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Miklovky | 170 m²

videoprezentácia youtube.com/watch?v=OlGLqSM5ef8 (N014-12-MAKN) maklér Martin Knižka 0911

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

389,000 € 2288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA Rodinný dom 160m², pozemok 933m², Veľké Rovné

Reality Veľké Rovné

Rodinný dom | bočná | 0 m²

Video prezentácia TU: youtube.com/shorts/dVLI5k7gYVs (N023-12-MAKN) Ponúkame na predaj rod

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Rovné

139,900 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: 4 izbový byt 71m², Podvysoká, okr. Čadca

Reality Podvysoká

4 izbový byt | centrum | 71 m²

videoprezentácia Odkaz TU: youtube.com/watch?v=iraYWiVcLVw (N017-11-MAKN) maklér Martin

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Podvysoká

159,900 € 2252 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA Stavebný pozemok 1167m², Makov okr. Čadca

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | vedľajšia | 1,167 m²

(N006-14-MAKNa) Popis nehnuteľnosti Ponúkame na predaj Nehnuteľnosť - pozemok v katastrálnom

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Makov

66,600 € 57 €/m²

NOVÁ CENA Stavebný pozemok, 940m², obec Mestečko okr. Púchov

Reality Mestečko

Pozemok pre rodinné domy | hlavná | 940 m²

videoprezentácia youtube.com/watch?v=x6OyoZEY1CY (N019-14-KNMA) Ponúkame na predaj stave

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mestečko

45,000 € 48 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, Rozostavaná Chata, 75m2, pozemok 375m2, Svederník - Marček, okres Žilina.(N025-13-MOPR)

Reality Svederník

Chalupa, rekreačný domček | Svederník | 75 m²

N025-13-MOPR Ponúkame na predaj rozostavanú chatku so stavebným povolením na slnečnom pozemku n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svederník

91,000 € 1213 €/m²

Predaj, Rodinný dom, 75m2, Povina, (N014-12-TOJAa)

Reality Povina

Rodinný dom | 75 m²

N014-12-TOJAa Ponúkame Vám na predaj dom v pôvodnom stave v obci Povina, okres Kysucké Nové mes

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Povina

90,000 € 1200 €/m²

predaj, stavebný pozemok, 867m2, Poluvsie nad Rajčankou, Žilina.(N043-14-MOPRa)

Reality Rajecké Teplice

Orná pôda | Poluvsie nad Rajčankou | 867 m²

N043-14-MOPRa Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok v intraviláne obce. Pozemok je v tichej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Rajecké Teplice

99,370 € 115 €/m²