Nové bývanie

Žilina

Jána Reka 13 010 01 Žilina

81 inzerátov v ponuke

Predaj, pozemok, 2536m2, Bitarová, okres Žilina(N048-14-MOPR)

Reality Bitarová

Orná pôda | Bitarová | 2,536 m²

N048-14-MOPR Ponúkame Vám na predaj pozemok - ornú pôdu o rozlohe 2536 m2 v katastrálnom území

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

331,680 € 131 €/m²

Predaj: záhrádná chatka Mojšová Lúčka (N094-13-DASEa)

Reality Mojš

Chalupa, rekreačný domček | Mojšová Lúčka | 0 m²

N094-13-DASEa Ponúkame vám na predaj útulnú záhradnú chatku v lokalite Mojšova Lúčka. Nachád

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mojš

39,900 €

Predaj, Rozostavaná Chata, 75m2, pozemok 375m2, Svederník - Marček, okres Žilina.(N025-13-MOPR)

Reality Svederník

Chalupa, rekreačný domček | Svederník | 75 m²

N025-13-MOPR Ponúkame na predaj rozostavanú chatku so stavebným povolením na slnečnom pozemku n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svederník

91,000 € 1213 €/m²

Predaj: rozľahlý pozemok s veľkým potenciálom, 5447 m2, Bytča (N084-14-DASEa)

Reality Bytča

Rekreačný pozemok | 5,447 m²

Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok o výmere 5 447 m2 v kľudnej lokalite Bytča – časť

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

1 € 0 €/m²

Predaj, Rodinný dom, 75m2, Povina, (N014-12-TOJAa)

Reality Povina

Rodinný dom | 75 m²

N014-12-TOJAa Ponúkame Vám na predaj dom v pôvodnom stave v obci Povina, okres Kysucké Nové mes

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Povina

90,000 € 1200 €/m²

ZĽAVA Rodinný dom 110m², pozemok 757m², Turzovka okr. Čadca

Reality Turzovka

Rodinný dom | Vyšný koniec | 330 m²

(N012-12-KNMA) maklér Martin Knižka 0911 389 132 Ponúkame na predaj podpivničený dvojpodlažný

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turzovka

129,900 € 394 €/m²

Predaj RD - Púchov (N066-12-DASEa)

Reality Púchov

Rodinný dom | Novonosická | 0 m²

(N066-12-DASEa) Ponúkame vám na predaj murovaný rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na rekonš

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Púchov

197,000 €

PRIESTORY NA PRENÁJOM ŽILINA. (N001-25-LUIVa)

Reality Žilina

Obchodné priestory | Košická | 1,300 m²

ID: N001-25-LUIVa. Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory zateplenej budovy

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

10,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj chata, Kolárovice( N058-12-DASEa)

Reality Kolárovice

Chalupa, rekreačný domček | 351 m²

Ponúkame Vám napredaj útulnú chatu v obci Kolárovice, okres Bytča. Táto drevená chata s čiastoč

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kolárovice

49,000 € 140 €/m²

Predaj: záhrada, Trenčianske Biskupice (N085-14-DASEa)

Reality Trenčín

Záhrada | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok s celkovou výmerou 359 m², situovaný v zastavanom územ

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

44,900 €

Prenájom prevádzkové priestory Beluša N049-28-DASE

Reality Beluša

Skladový objekt | 250 m²

N049-28-DASE V obci Beluša ( okres Púchov) v priemyselnej prevádzkovej zóne máme na prenájom pr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Beluša

1,100 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Predaj pozemok (N064-14-DASEa)

Reality Snežnica

Rekreačný pozemok | Snežnica | 700 m²

(N064-14-DASEa) Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 700 m² v kľudnej lokalite obce Snežnic

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

89,000 € 127 €/m²

Predaj: Rekreačná chata (N007-12-DASEa)

Reality Lazy pod Makytou

Chalupa, rekreačný domček | 31 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadenú, celoročne využiteľnú chatu v lukratívnej časti obce Laz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lazy pod Makytou

86,000 € 2774 €/m²

Na predaj: Rekreačná chata, Lednické Rovne - novostavba N044-13-DASEa

Reality Lednické Rovne

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

N044-13-DASEa Základné informácie: Lokalita: Lednické Rovne (okres Púchov) Pozemok: 459 m², o

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lednické Rovne

105,000 €

Exkluzívne stavebný pozemok: 2744m², obec Tuchyňa okr. Ilava

Reality Tuchyňa

Pozemok pre rodinné domy | hlavná | 2,744 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=LoSb56OaT1Y Videoprezentácia TU: yout

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Tuchyňa

299,400 € 109 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj pozemok obec Lietava okres Žilina Parcela C mimo obce

Reality Lietava

Orná pôda | 915 m²

Hľadáte tiché a pokojné miesto na oddych alebo investíciu? Tento pozemok o výmere 915 m², nachá

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lietava

13,000 € 14 €/m²

Prenájom multifunkčný priestor Považská Bystrica N019-26-DASEa

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 200 m²

N019-26-DASEa Ponúkame na prenájom priestranný a flexibilný priestor s výmerou 200 m² na 1. pos

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NOVÁ CENA: Pozemok 3888m², obec Ďurčiná, okr. Žilina

Reality Ďurčiná

Rekreačný pozemok | bočná | 3,888 m²

(N013-14-KNMA) maklér Martin Knižka 0911 389 132 Ponúkame na predaj Investičný pozemok o rozlo

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ďurčiná

104,000 € 27 €/m²

NOVÁ CENA: Stavebný Pozemok 660m2, Oščadnica, okr. Čadca

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Dedovka | 660 m²

(N015-14-MAKN) maklér Martin Knižka 0911 389 132 Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Oš

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

44,600 € 68 €/m²

NOVÁ CENA: Exkluzívne rodinný dom 90m², pozemok 705m², Čadca

Reality Čadca

Rodinný dom | bočná | 90 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=7wmu98pARq4 3D OBHLIADKA Odkaz TU:

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čadca

114,900 € 1277 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DREVENICA NA PREDAJ, Lutiše, Žilina. (N045-13-MOPR)

Reality Lutiše

Chalupa, rekreačný domček | 28 m²

N045-13-MOPR Ponúkame Vám na predaj drevenicu v obci Lutiše, Žilina. Drevenica je vhodná na úpl

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lutiše

49,500 € 1768 €/m²

Na predaj pozemok Stránske, Žilina. (N082-14-MOPR)

Reality Stránske

Orná pôda | Bočná | 1,470 m²

(N082-14-MOPR) Ponúkame Vám na predaj dva pozemky v katastrálnom území Stránske okres Žilina. P

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stránske

225,000 € 153 €/m²

(N0102-14-MOPR) PREDAJ pozemok 631m2, Ovčiarsko, Žilina.

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bočná | 631 m²

(N0102-14-MOPR) Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o rozlohe 631 m2 v katastrálnom území o

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

117,540 € 186 €/m²

PRENÁJOM obchodné priestory - Žilina, Hliny.(NO13-8-MOPRa)

Reality Žilina

Obchodné priestory | Žilina | 140 m²

NO13-8-MOPRa Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory na frekventovanom mieste Žilina- Hliny

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac