168 inzerátov v ponuke
Garáž | Jozefa Hagaru | 19 m²
Ponúkame na predaj garáž na ul. Hagarova -Bratislava III – Rača, Krasňany /pri Meopte/. Garáž j
40,000 € 2105 €/m²
Garáž | Nezadaná | 25 m²
Ponúkame na predaj veľkú murovanú garáž s pozemkom v osobnom vlastníctve v mestskej časti Rača
40,000 € 1600 €/m²
Garáž | Planét | 16.84 m²
Ponúkame na predaj samostatná garáž na ulici Planét - v mestskej časti Ružinov. Pozemok je v os
49,000 € 2910 €/m²
Garáž | Haburská | 16.74 m²
Ponúkame na predaj garáž pri obytnom dome Haburská s rozlohou 16,74 m2, zastavané plochy a nád
44,000 € 2628 €/m²
Rekreačný pozemok | Nová | 1,094 m²
Ponúkame na predaj pozemok v lokalite Nová Hora, Stupava, okres Malacky. Pozemok je vhodný je n
84,000 € 77 €/m²
Záhrada | Devínske jazero | 400 m²
Ponúkame na predaj záhradu v Devínskom Jazere v centre záhradkárskej oblasti, pozemok 400 m/2,
94,000 € 235 €/m²
2 izbový byt | Pankúchova | 55.2 m²
PONÚKAME na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Petržalka na ulici Pankúchova. Byt sa nachád
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jarabinková | 62.05 m²
Ponúkame na predaj moderný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov (Nivy), na Ja
335,000 € 5399 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Bratislave - Staré Mesto, Nové Mesto, Ružinov. P
300,000 €
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
So súhlasom majiteľov Vám ponúkame v malebnej obci Prievaly na predaj pekný, samostatne stojaci
155,000 € 1550 €/m²
Orná pôda | Lakšárska Nová Ves | 35,299 m²
Ponúkame na predaj pozemky v obci Lakšárska Nová Ves o celkovej výmere 35299m2. Jedná sa o po
Cena dohodou
3 izbový byt | Školská | 83.2 m²
Ponúkame na predaj priestranný mezonetový 3-izbový byt v obci Zohor na ulici Školská. Byt je no
195,000 € 2344 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100.68 m²
Ponúkame na predaj 4 izbovú bytovú jednotku v dvojdome v Kostolišti - Alej Martina Benku. Dom b
275,000 € 2731 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malé Leváre | 554 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v peknej, tichej lokalite v Malých Levároch (nie Alej). Jed
79,900 € 144 €/m²
Polyfunkčný objekt | Záhorácka | 62.48 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj obchodný priestor v budove Domu služieb A.F.K. na ul. Z
78,000 € 1248 €/m²
Obchodné priestory | Záhorácka | 62.48 m²
78,000 € 1248 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Duklianskych hrdinov | 697 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Malackách na ulici Dukelských hrdinov s celkovou výmerou
170,765 € 245 €/m²
1 izbový byt | Záhorácka | 38 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt na Záhoráckej ulici v Malackách. Byt sa nachádza na 7. poschodí
123,500 € 3250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²
Ponúkame na predaj 14 pozemkov v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinných domov v
130 €/m2 130 €/m2
3 izbový byt | Jelenecká | 77 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lukratívnej lokalite Zobor, Jelenecká ulica s nadštandardnou
281,000 € 3649 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 673 m²
Ponúkame na predaj pekný slnečný pozemok v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinný
83,000 € 123 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Štitáre vzdialenej od Nitry 10 minút. Dom je o veľkosti 1
227,000 € 1861 €/m²
Rodinný dom | Ružová | 100 m²
Ponúkame na predaj radový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite na Zobore, ulica Ružová. Dom sa
258,000 € 2580 €/m²
Rodinný dom | Pod horou | 200 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Štitáre vzdialenom od Nitry 5km. Dom sa nachádza v slepej
249,000 € 1245 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.