Libra Trade, spol. s.r.o.

Libra Trade, spol. s.r.o.

Podzámska 32 94002 Nové Zámky Slovensko
Spoločnosť Libra Trade, spol. s.r.o. Podzámska 32, Nové Zámky bola založená v roku 1997.
Spoločnosť LIBRA TRADE 1, s.r.o., Tržníčné nám. 4810, Komárno bola založená v roku 2008.

Obsahom jednej z činností spoločností je zabezpečovanie predaja a prenájmu nehnuteľností rôzneho druhu. Cieľom kolektívu našich zamestnancov je ponúknuť verejnosti komplexný a kvalitný servis pri realizácii obchodov s nehnuteľnosťami. Služby odborného charakteru vykonávame v spolupráci s profesionálmi v konkrétnej oblasti poskytovaných služieb ako napr. advokát, súdny znalec, geodet, projektant, statik a pod. Veľký dôraz kladieme na bezpečný a hladký priebeh každého obchodného prípadu. Prioritnou snahou je poskytovať služby v rozsahu podľa požiadaviek našich klientov na profesionálnej úrovni, rýchlo a so zárukou právnej istoty.

Naším najväčším prianím je zabezpečiť spokojnosť nášho klienta a hlavne postarať sa o serióznosť a korektnosť pri uzatváraní obchodu. Preto sme vytvorili tím odborníkov, ktorí budú individuálne a profesionálne pristupovať ku každému klientovi.

Ponúkame:
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (domy, byty, pozemky, polyfunkčné objekty, kancelárske priestory, sklady, haly a pod.)
- komplexné administratívne služby a zabezpečenie právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľností (pre klientov realitnej kancelárie zadarmo)
- administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom
- vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, návrhov na vklad na katastrálne úrady
- pomoc pri prepise všetkých meraných energií na nového majiteľa
- ocenenie nehnuteľností k dedičskému konaniu
- zabezpečenie listov vlastníctva a kópie z katastrálnej mapy
- zabezpečenie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti
- zabezpečenie geometrických plánov, vytýčenie hraníc pozemku
- spoluprácu so stavebnými sporiteľňami a bankovými inštitúciami
- spoluprácu pri riešení hypotekárnych úverov
- odkúpenie nehnuteľností, prípadne vyrovnanie dlhu na nehnuteľnosti
- bezplatne zaradenie nehnuteľnosti do ponuky na našej web stránke www.Libra-Trade.sk a ďaľších cca 50-ich domácich a 10 zahraničných realitných portáloch

Tešíme sa na spoluprácu!

S úctou

Ján MARCSA
konateľ
Prečítať viac

Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE 1 s.r.o., Tržničné nám. 4810, 940 01 Komárno (74  inzerátov)

Tržničné námestie 1/1097 94505 Komárno Slovensko

Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE, spol. s.r.o., Hlavná 52, 943 01 Štúrovo (45  inzerátov)

Hlavná 52 94301 Štúrovo Slovensko

212 inzerátov v ponuke

Rodinný dom na predaj v obci Dvory nad Žitavou.

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou. Dom sa nachádza

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

105,000 € 1050 €/m²

Ponúkame na predaj záhradnú chatku v chatovej oblasti Hegyfarok pri Štúrove.

Reality Nána

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s chatku v chatovej oblasti Hegyfarok pri Štúrove. Rekreač

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nána

39,000 € 1114 €/m²

PREDAJ/ VÝMENA - POLYFUNKČNÝ DOM V CENTRE KOMÁRNA - POHOSTINSTVO / PUB, FITNESS CENTRUM, KADERNÍCTVO, MANIKÚRA-PEDIKÚRA, KOZMETIKA, MASÉRSKY SALÓN!

Reality Komárno

Rodinný dom | centrum | 480 m²

Ponúkame Vám na predaj/výmenu polyfunkčný objekt V CENTRE KOMÁRNA. Plocha: úžitková 480 m2, zas

Publikované: 09.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

639,000 € 1331 €/m²

PREDAJ - veľký 4 izbový byt s vlastným kúrením s 2 terasami v centre Komárna DOHODA MOŽNÁ!

Reality Komárno

4 izbový byt | centrum | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 4 izbový byt s vlastným Kúrením, s veľkou terasou a garážou v cent

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

300,000 € 3000 €/m²

Rodinný dom na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj dvoj podlažný 6 izbový rodinný domu v Nových Zámkoch v tichej lokalite o

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

319,000 € 1595 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Štúrove.

Reality Štúrovo

Rodinný dom | Kossúthova | 75 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Štúrove. Nachádza sa na ulici Kossuthovej. Rodinný dom pozo

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

178,000 € 2373 €/m²

Veľký 4-izbový dom v obci Kamenín ZNÍŽENÁ CENA!!!!

Reality Kamenín

Rodinný dom | Nezadaná | 680 m²

Ponúkame na predaj veľký 4-izbový rodinný dom neďaleko Štúrova v obci Kamenín. Čiastočne podpiv

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kamenín

63,900 € 94 €/m²

Na prenájom obchodný priestor o výmere 70 m2 na Podzámskej ulici, v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | Podzámska | 70 m²

Na prenájom obchodný priestor s klimatizáciou o výmere 70 m2 na Podzámskej ulici, v Nových Zámk

Publikované: 04.12.2019 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v Štúrove.

Reality Štúrovo

Orná pôda | Novocintorínska | 3,634 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v Štúrove. Rozloha 3634 m2.Cena: 29 500 Eur Bližšie informácie v k

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

29,500 € 8 €/m²

Znížená cena. Rodinný dom v Štúrove, ulica Kozmonautov.

Reality Štúrovo

Rodinný dom | Kozmonautov | 250 m²

Znížená cena. Na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom 1 227 m² – vhodný pre viacge

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

235,000 € 940 €/m²

Priestory do prenájmu v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | Podzámska | 85 m²

Ponúkame Vám do prenájmu priestory v Nových Zámkoch. Priestor sa nachádza na 1 poschodí v polyf

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

570 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

1 izbový byt do prenájmu v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | SNP | 45 m²

Ponúkame do prenájmu 1 izbový byt v Nových Zámkoch neďaleko autobusovej a vlakovej stanice. Byt

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

465 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ - 4 izbový poschodový rodinný dom s priestormi na podnikanie v absolútnom centre Komárna

Reality Komárno

Rodinný dom | absolútne centrum | 390 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom dom v Komárne v absolútnom centre Komárna. Plocha:

Publikované: 10.01.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

550,000 € 1103 €/m²

PRENÁJOM - skladových - výrobných - obchodných logistických priestorov vhodné na skladovanie v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Skladový objekt | pri Komárňanskej ulici | 1,300 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové - výrobné - obchodné priestory vhodné na skladovanie s kancel

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Hurbanovo

3,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

PREDAJ - veľký záhradkársky pozemok v Novej Stráži

Reality Komárno

Záhrada | NOVÁ STRÁŽ | 3,350 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký záhradkársky pozemok v NOVEJ STRÁŽI časť Komárna. Plocha: pozemku

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

35 €/m2 35 €/m2

Ponúkame na predaj záhradu v Štúrove.

Reality Štúrovo

Záhrada | 477 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Štúrove. Rozloha záhrady je 477 m2. Elektrina pred pozemkom. Pozem

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

28,000 € 59 €/m²

Na predaj dvojgeneračný 7-izbový rodinný dom v tichej a lukratívnej lokalite v Nových Zámkov.

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Juh | 250 m²

Zastavaná plocha rodinného domu 115,50 m2, úžitková plocha 346 m2, rozloha pozemku 403 m2, pris

Publikované: 09.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

260,000 € 1220 €/m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v obci Pastovce.

Reality Pastovce

Obchodné priestory | 1,162 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v obci Pastovce. Na pozemku sa nachádzajú dve budovy. P

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Pastovce

48,000 € 46 €/m²

PREDAJ rodinný dom s letnou kuchyňou a garážou v obci Pastovce.

Reality Pastovce

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Pastovce. Dispozičné riešenie rodinného domu: pr

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pastovce

69,000 € 434 €/m²

Kancelárske priestory s veľkým parkoviskom do prenájmu v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | 120 m²

Na prenájom 4 izbový rodinný dom, ktorý je vhodný aj ako sídlo spoločnosti v Nových Zámkoch, ne

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Hala do prenájmu v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | Nové Zámky | 900 m²

Ponúkame Vám do prenájmu Halu v Nových Zámkoch. Je to nová sendvičová zateplená Hala, nachádza

Publikované: 04.06.2020 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

3,252 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

3 izbový byt na predaj v Nových Zámkoch Novostavba

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 74.12 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v novostavbe v Nových Zámkoch. Jedná sa o rezidenčné bývani

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

174,800 € 2358 €/m²

PRENÁJOM - Voľné kancelárie v budove NEXT, bezplatné parkovanie, Komárno

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v budove NEXT, bezplatné parkovanie, centrum, NO

Publikované: 02.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

ŠTÚROVO - rodinný dom v centre mesta Štúrova vhodný aj na podnikanie.

Reality Štúrovo

Rodinný dom | Jozefa Bema | 100 m²

Znížená cena. Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v širšom centre mesta Štúrova na ulic

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

199,900 € 2250 €/m²