Libra Trade, spol. s.r.o.

Libra Trade, spol. s.r.o.

Podzámska 32 94002 Nové Zámky Slovensko
Spoločnosť Libra Trade, spol. s.r.o. Podzámska 32, Nové Zámky bola založená v roku 1997.
Spoločnosť LIBRA TRADE 1, s.r.o., Tržníčné nám. 4810, Komárno bola založená v roku 2008.

Obsahom jednej z činností spoločností je zabezpečovanie predaja a prenájmu nehnuteľností rôzneho druhu. Cieľom kolektívu našich zamestnancov je ponúknuť verejnosti komplexný a kvalitný servis pri realizácii obchodov s nehnuteľnosťami. Služby odborného charakteru vykonávame v spolupráci s profesionálmi v konkrétnej oblasti poskytovaných služieb ako napr. advokát, súdny znalec, geodet, projektant, statik a pod. Veľký dôraz kladieme na bezpečný a hladký priebeh každého obchodného prípadu. Prioritnou snahou je poskytovať služby v rozsahu podľa požiadaviek našich klientov na profesionálnej úrovni, rýchlo a so zárukou právnej istoty.

Naším najväčším prianím je zabezpečiť spokojnosť nášho klienta a hlavne postarať sa o serióznosť a korektnosť pri uzatváraní obchodu. Preto sme vytvorili tím odborníkov, ktorí budú individuálne a profesionálne pristupovať ku každému klientovi.

Ponúkame:
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (domy, byty, pozemky, polyfunkčné objekty, kancelárske priestory, sklady, haly a pod.)
- komplexné administratívne služby a zabezpečenie právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľností (pre klientov realitnej kancelárie zadarmo)
- administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom
- vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, návrhov na vklad na katastrálne úrady
- pomoc pri prepise všetkých meraných energií na nového majiteľa
- ocenenie nehnuteľností k dedičskému konaniu
- zabezpečenie listov vlastníctva a kópie z katastrálnej mapy
- zabezpečenie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti
- zabezpečenie geometrických plánov, vytýčenie hraníc pozemku
- spoluprácu so stavebnými sporiteľňami a bankovými inštitúciami
- spoluprácu pri riešení hypotekárnych úverov
- odkúpenie nehnuteľností, prípadne vyrovnanie dlhu na nehnuteľnosti
- bezplatne zaradenie nehnuteľnosti do ponuky na našej web stránke www.Libra-Trade.sk a ďaľších cca 50-ich domácich a 10 zahraničných realitných portáloch

Tešíme sa na spoluprácu!

S úctou

Ján MARCSA
konateľ
Prečítať viac

Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE 1 s.r.o., Tržničné nám. 4810, 940 01 Komárno (74  inzerátov)

Tržničné námestie 1/1097 94505 Komárno Slovensko

Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE, spol. s.r.o., Hlavná 52, 943 01 Štúrovo (45  inzerátov)

Hlavná 52 94301 Štúrovo Slovensko

212 inzerátov v ponuke

Stavebný pozemok na predaj v obci Svodín.

Reality Svodín

Záhrada | Nemeckosvodínska cesta | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Svodín. Rozloha pozemku je 800 m2 a nachádza sa

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Svodín

14,990 € 19 €/m²

Na prenájom obchodný priestor s výkladom na ul. Gogoľova v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Objekt pre obchod | 36 m²

Na prenájom kancelársky a obchodný priestor s výkladom na ul. Gogoľova v Nových Zámkoch. Rozloh

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rodinný dom 5-km od Štúrova

Reality Obid

Vidiecky dom | Bottova | 145 m²

Ponúkame na predaj/výmenu 3-izbivý rodinný dom blízko Štúrova v obci Obid. Dom bol postavený v

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na výmena Obid

85,000 € 586 €/m²

PREDAJ - Kompletne prerobená garsónka na VII. sídlisku v Komárne

Reality Komárno

Garsónka | 20 m²

Na predaj vám ponúkam kompletne prerobenú garsónku na VII. sídlisku v Komárne, rozloha bytu 20

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Komárno

67,900 € 3395 €/m²

Menší rodinný dom na predaj s veľkým pozemkom v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 70 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj menšiu podkrovnú stavbu, rodinný dom v Nových Zámkoch s veľkým

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 13.02.2025
Domy na predaj Nové Zámky

280,000 € 4000 €/m²

Zariadený luxusný apartmán na prenájom!

Reality Štúrovo

2 izbový byt | Bruntalska | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový luxusne zariadený byt v Štúrove,

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 20.01.2025
Byty na prenájom Štúrovo

1,308 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

PREDAJ - Pekný 4-izbový rodinný dom po rekonštrukcii v Šuranoch.

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurany | 125 m²

IBA U NÁS! Ponúkam na predaj pekný 4-izb.RD po rekonštrukcii v meste Šurany. Plocha: pozemku

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 13.02.2025
Domy na predaj Šurany

149,000 € 1192 €/m²

Prenájom - 1 izb. zariadený byt s balkónom v Šuranoch.

Reality Šurany

1 izbový byt | Surany | 36 m²

Ponúkam na prenájom pekný veľký 1- izbový zariadený byt s balkónom v meste Šurany. Plocha:

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 07.01.2025
Byty na prenájom Šurany

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Polyfunkčná budova na predaj v Nových Zámkoch - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!.

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | Nové Zámky | 850 m²

Ponúkame Vám na predaj Polyfunkčnú budovu na predaj v Nových Zámkoch. Budova sa nachádza vo

Publikované: 26.01.2024 Aktualizované: 03.04.2024
Objekty na predaj Nové Zámky

920,000 € 1082 €/m²

Prenajmem 3-izb.zariadený nadštandardný byt s balkónom v Šuranoch,

Reality Šurany

3 izbový byt | Šurany | 83 m²

Ponúkam na prenájom 3-izb.zariadený nadštandardný byt v meste Šurany. Plocha: úžitková 83m2.

Publikované: 06.02.2023 Aktualizované: 06.02.2023
Byty na prenájom Šurany

670 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbová moderná novostavba vo výstavbe na kľúč v Dedine Mládeže.

Reality Dedina Mládeže

Rodinný dom | Dedina Mládeže | 134 m²

Ponúkam na predaj 3-izbovú modernú novostavbu na kľúč v Dedina Mládeže. Plocha: úžitková 134

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 16.11.2023
Domy na predaj Dedina Mládeže

165,000 € 1231 €/m²

Predáme pozemok s unimobunkou a elektrinou.

Reality Kamenný Most

Orná pôda | 2,800 m²

Predáme pozemok s unimobunkou a elektrinou. Rozloha pozemku je 28 árov.

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 21.02.2023
Pozemky na predaj Kamenný Most

38,000 € 14 €/m²

Predaj - 8 izbový rodinný dom pre viacčlennú rodinu vhodný aj pre podnikanie v Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | centrum | 384 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 8 izbový rodinný dom v Komárne, centrum. Dom je o

Publikované: 06.06.2022 Aktualizované: 02.05.2025
Domy na predaj Komárno

499,000 € 1299 €/m²

Priestory do prenájmu v Nových Zámkoch v polyfunkčnej budove na prízemí.

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | Centrum | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory v polyfunkčnej budove v Nových Zámkoch. Priestory sa

Publikované: 04.04.2022 Aktualizované: 20.06.2022
Objekty na prenájom Nové Zámky

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov v N. Zámkoch

Reality Nové Zámky

Priestor pre sklad | Nové Zámky | 540 m²

Dáme do prenájmu vykurované skladové priestory o ploche 540 m2. V sklade sa nachádzajú regál

Publikované: 07.03.2014 Aktualizované: 06.10.2021
Priestory na prenájom Nové Zámky

29 €/m2/rok 29 €/m2/rok

Ponúkame na predaj pozemok v Štúrove.

Reality Štúrovo

Orná pôda | 3,700 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Štúrove. Rozloha pozemku je 3700 m2. Šírka pozem

Publikované: 23.06.2020 Aktualizované: 06.02.2023
Pozemky na predaj Štúrovo

95,700 € 26 €/m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, zariadený rodinný dom s garážami v obci Svodín.

Reality Svodín

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii. Predáva sa s kompletným zariadením

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Svodín

149,000 € 2063 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Kancelárie/obchodné priestory vo vyhľadávanej lokalite v Kolárove

Reality Kolárovo

Polyfunkčný objekt | 175 m²

Ponúkam vám vo výhradnom zastúpení majiteľa kancelárie/obchodné priestory/polyfunkčný objekt vo

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Kolárovo

175,000 € 1000 €/m²

Rodinný dom v obci Veľké Lovce , okr: Nové Zámky

Reality Veľké Lovce

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkam na predaj 3-izb. RD v obci Veľké Lovce okr: Nové Zámky. Exkluzívne Vám ponúkame na pred

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľké Lovce

105,000 € 1050 €/m²

PREDAJ - Obchodného priestoru/kancelárie v centre Nových Zámkov DOHODA MOŽNÁ!

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 100 m²

Ponúkam vám vo výhradnom zastúpení majiteľa obchodný priestor/kanceláriu v centre Nových Zámkov

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Nové Zámky

80,000 € 800 €/m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt v obci Mužla.

Reality Mužla

3 izbový byt | 68 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 3-izbový byt s výmerou 68 m², nachádzajúci sa v p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Mužla

60,000 € 882 €/m²

PREDAJ - LUXUSNÝ PENZIÓN v Okoličnej na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Hotel, penzión, ubytovňa | Okoličná na Ostrove | 900 m²

Ponúkame Vám na predaj penzión v Okoličnej na Ostrove. Plocha: úžitková 900m2, zastavaná 457m2,

Publikované: 23.07.2020 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Okoličná na Ostrove

875,000 € 756 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - 4 izbový kompletne prerobený rodinný dom s garážou v Novej Stráži časť Komárna

Reality Komárno

Rodinný dom | 200 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj kompletne prerobený 4 izbový prízemný rod

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

182,000 € 910 €/m²

Ponúkame na prenájom 8 kancelárskych priestorov rozlohou od 12,7 m2 do 94 m2

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | M.R.Štefanika | 20 m²

Ponúkame na prenájom 8 kancelárií s rozlohou od 12,7 m2 po 94 m2 v administratívnej budove v No

Publikované: 24.11.2016 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²