Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE, spol. s.r.o., Hlavná 52, 943 01 Štúrovo

Hlavná 52 94301 Štúrovo Slovensko
Spoločnosť Libra Trade, spol. s.r.o. Podzámska 32, Nové Zámky bola založená v roku 1997.
Spoločnosť LIBRA TRADE 1, s.r.o., Tržníčné nám. 4810, Komárno bola založená v roku 2008.

Obsahom jednej z činností spoločností je zabezpečovanie predaja a prenájmu nehnuteľností rôzneho druhu. Cieľom kolektívu našich zamestnancov je ponúknuť verejnosti komplexný a kvalitný servis pri realizácii obchodov s nehnuteľnosťami. Služby odborného charakteru vykonávame v spolupráci s profesionálmi v konkrétnej oblasti poskytovaných služieb ako napr. advokát, súdny znalec, geodet, projektant, statik a pod. Veľký dôraz kladieme na bezpečný a hladký priebeh každého obchodného prípadu. Prioritnou snahou je poskytovať služby v rozsahu podľa požiadaviek našich klientov na profesionálnej úrovni, rýchlo a so zárukou právnej istoty.

Naším najväčším prianím je zabezpečiť spokojnosť nášho klienta a hlavne postarať sa o serióznosť a korektnosť pri uzatváraní obchodu. Preto sme vytvorili tím odborníkov, ktorí budú individuálne a profesionálne pristupovať ku každému klientovi.

Ponúkame:
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (domy, byty, pozemky, polyfunkčné objekty, kancelárske priestory, sklady, haly a pod.)
- komplexné administratívne služby a zabezpečenie právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľností (pre klientov realitnej kancelárie zadarmo)
- administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom
- vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, návrhov na vklad na katastrálne úrady
- pomoc pri prepise všetkých meraných energií na nového majiteľa
- ocenenie nehnuteľností k dedičskému konaniu
- zabezpečenie listov vlastníctva a kópie z katastrálnej mapy
- zabezpečenie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti
- zabezpečenie geometrických plánov, vytýčenie hraníc pozemku
- spoluprácu so stavebnými sporiteľňami a bankovými inštitúciami
- spoluprácu pri riešení hypotekárnych úverov
- odkúpenie nehnuteľností, prípadne vyrovnanie dlhu na nehnuteľnosti
- bezplatne zaradenie nehnuteľnosti do ponuky na našej web stránke www.Libra-Trade.sk a ďaľších cca 50-ich domácich a 10 zahraničných realitných portáloch

Tešíme sa na spoluprácu!

S úctou

Ján MARCSA
konateľ
Prečítať viac

45 inzerátov v ponuke

Ponúkame na predaj pozemok 8010 m2 na podnikateľské účely v Štúrove.

Reality Štúrovo

Komerčná zóna | 8,010 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok pre investíciu a podnikanie v Štúrove. Nachádza sa pri hla

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

450,000 € 56 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj pozemok na Božom kopci v Štúrove.

Reality Štúrovo

Rekreačný pozemok | 1,316 m²

Exkluzívna ponuka. Znížená cena Ponúkame na predaj pozemok v Štúrove. Nachádza

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 17.06.2025
Pozemky na predaj Štúrovo

69,900 € 53 €/m²

Orná pôda v Štúrove

Reality Štúrovo

Orná pôda | Komenského | 2,363 m²

Ponúkame na predaj pozemok katastrálnom území mesta Štúrovo, na ulici Komenského. Rozmer pa

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 27.02.2025
Pozemky na predaj Štúrovo

15,900 € 7 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v Štúrove.

Reality Štúrovo

Orná pôda | 1,463 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Štúrove. Plocha: pozemku 1463m2. Šírka pozemku je prib

Publikované: 26.04.2021 Aktualizované: 29.04.2021
Pozemky na predaj Štúrovo

28,600 € 20 €/m²

Ponúkame na predaj záhradnú chatku v chatovej oblasti Hegyfarok pri Štúrove.

Reality Nána

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s chatku v chatovej oblasti Hegyfarok pri Štúrove. Rekreač

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nána

39,000 € 1114 €/m²

ŠTÚROVO - rodinný dom v centre mesta Štúrova vhodný aj na podnikanie.

Reality Štúrovo

Rodinný dom | Jozefa Bema | 100 m²

Znížená cena. Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v širšom centre mesta Štúrova na ulic

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

199,900 € 2250 €/m²

Znížená cena. Rodinný dom v Štúrove, ulica Kozmonautov.

Reality Štúrovo

Rodinný dom | Kozmonautov | 250 m²

Znížená cena. Na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom 1 227 m² – vhodný pre viacge

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

235,000 € 940 €/m²

Ponúkame na predaj záhradu v Štúrove.

Reality Štúrovo

Záhrada | 477 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Štúrove. Rozloha záhrady je 477 m2. Elektrina pred pozemkom. Pozem

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

28,000 € 59 €/m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v Štúrove.

Reality Štúrovo

Orná pôda | Novocintorínska | 3,634 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v Štúrove. Rozloha 3634 m2.Cena: 29 500 Eur Bližšie informácie v k

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

29,500 € 8 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Štúrove.

Reality Štúrovo

Rodinný dom | Kossúthova | 75 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Štúrove. Nachádza sa na ulici Kossuthovej. Rodinný dom pozo

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

178,000 € 2373 €/m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v obci Pastovce.

Reality Pastovce

Obchodné priestory | 1,162 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v obci Pastovce. Na pozemku sa nachádzajú dve budovy. P

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Pastovce

48,000 € 46 €/m²

PREDAJ rodinný dom s letnou kuchyňou a garážou v obci Pastovce.

Reality Pastovce

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Pastovce. Dispozičné riešenie rodinného domu: pr

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pastovce

69,000 € 434 €/m²

Veľký 4-izbový dom v obci Kamenín ZNÍŽENÁ CENA!!!!

Reality Kamenín

Rodinný dom | Nezadaná | 680 m²

Ponúkame na predaj veľký 4-izbový rodinný dom neďaleko Štúrova v obci Kamenín. Čiastočne podpiv

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kamenín

63,900 € 94 €/m²

Rodinný dom 5-km od Štúrova

Reality Obid

Vidiecky dom | Bottova | 145 m²

Ponúkame na predaj/výmenu 3-izbivý rodinný dom blízko Štúrova v obci Obid. Dom bol postavený v

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na výmena Obid

85,000 € 586 €/m²

Zariadený luxusný apartmán na prenájom!

Reality Štúrovo

2 izbový byt | Bruntalska | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový luxusne zariadený byt v Štúrove,

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 20.01.2025
Byty na prenájom Štúrovo

1,308 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Predáme pozemok s unimobunkou a elektrinou.

Reality Kamenný Most

Orná pôda | 2,800 m²

Predáme pozemok s unimobunkou a elektrinou. Rozloha pozemku je 28 árov.

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 21.02.2023
Pozemky na predaj Kamenný Most

38,000 € 14 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v Štúrove.

Reality Štúrovo

Orná pôda | 3,700 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Štúrove. Rozloha pozemku je 3700 m2. Šírka pozem

Publikované: 23.06.2020 Aktualizované: 06.02.2023
Pozemky na predaj Štúrovo

95,700 € 26 €/m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, zariadený rodinný dom s garážami v obci Svodín.

Reality Svodín

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii. Predáva sa s kompletným zariadením

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Svodín

149,000 € 2063 €/m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt v obci Mužla.

Reality Mužla

3 izbový byt | 68 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 3-izbový byt s výmerou 68 m², nachádzajúci sa v p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Mužla

60,000 € 882 €/m²

Mužliansky vrch - ponúkame na predaj udržiavaný vinič s chatkou.

Reality Kamenný Most

Chata, drevenica, zrub | 40 m²

Ponúkame na predaj chatku vo vinohradnickej lokalite Mužliansky vrch, katastralne uzemie Kamenn

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenný Most

33,000 € 825 €/m²

PREDAJ - veľký rozostavaný rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely - ubytovňa, penzión. Len 4 km od Štúrova. ODPORÚČAME.

Reality Kamenica nad Hronom

Rodinný dom | Kamenica nad Hronom | 500 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v obci Kamenica nad Hronom. Nachádza v krásnom ti

Publikované: 25.04.2018 Aktualizované: 01.12.2022
Domy na predaj Kamenica nad Hronom

83,000 € 166 €/m²

Veľký pozemok v obci Salka

Reality Salka

Pozemok pre rodinné domy | Salka | 1,897 m²

Ponúkame na predaj pozemok v malebnom prostredí výhľadom na pohorie Börzsöny v obci Salka, 1

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 07.03.2025
Pozemky na predaj Salka

57,000 € 30 €/m²

Predáme chatku s elektrinou, pekným pozemkom a viničom.

Reality Kamenný Most

Chata, drevenica, zrub | 30 m²

Ponúkame na predaj drevenú chatku s novou strechou, peknou terasou. Nachádza len 2 km

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 21.02.2023
Chaty a chalupy na predaj Kamenný Most

22,000 € 733 €/m²

Ponúkame na predaj chatu s pekným pozemkom a krásnym výhľadom pri Štúrove.

Reality Nána

Chata, drevenica, zrub | 43 m²

Chata sa nachádza na veľkom pozemku v blízkom okolí mesta Štúrovo, chatová oblasť Hegyfarok, ka

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nána

48,000 € 1116 €/m²