Libra Trade, spol. s.r.o.

Libra Trade, spol. s.r.o.

Podzámska 32 94002 Nové Zámky Slovensko
Spoločnosť Libra Trade, spol. s.r.o. Podzámska 32, Nové Zámky bola založená v roku 1997.
Spoločnosť LIBRA TRADE 1, s.r.o., Tržníčné nám. 4810, Komárno bola založená v roku 2008.

Obsahom jednej z činností spoločností je zabezpečovanie predaja a prenájmu nehnuteľností rôzneho druhu. Cieľom kolektívu našich zamestnancov je ponúknuť verejnosti komplexný a kvalitný servis pri realizácii obchodov s nehnuteľnosťami. Služby odborného charakteru vykonávame v spolupráci s profesionálmi v konkrétnej oblasti poskytovaných služieb ako napr. advokát, súdny znalec, geodet, projektant, statik a pod. Veľký dôraz kladieme na bezpečný a hladký priebeh každého obchodného prípadu. Prioritnou snahou je poskytovať služby v rozsahu podľa požiadaviek našich klientov na profesionálnej úrovni, rýchlo a so zárukou právnej istoty.

Naším najväčším prianím je zabezpečiť spokojnosť nášho klienta a hlavne postarať sa o serióznosť a korektnosť pri uzatváraní obchodu. Preto sme vytvorili tím odborníkov, ktorí budú individuálne a profesionálne pristupovať ku každému klientovi.

Ponúkame:
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (domy, byty, pozemky, polyfunkčné objekty, kancelárske priestory, sklady, haly a pod.)
- komplexné administratívne služby a zabezpečenie právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľností (pre klientov realitnej kancelárie zadarmo)
- administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom
- vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, návrhov na vklad na katastrálne úrady
- pomoc pri prepise všetkých meraných energií na nového majiteľa
- ocenenie nehnuteľností k dedičskému konaniu
- zabezpečenie listov vlastníctva a kópie z katastrálnej mapy
- zabezpečenie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti
- zabezpečenie geometrických plánov, vytýčenie hraníc pozemku
- spoluprácu so stavebnými sporiteľňami a bankovými inštitúciami
- spoluprácu pri riešení hypotekárnych úverov
- odkúpenie nehnuteľností, prípadne vyrovnanie dlhu na nehnuteľnosti
- bezplatne zaradenie nehnuteľnosti do ponuky na našej web stránke www.Libra-Trade.sk a ďaľších cca 50-ich domácich a 10 zahraničných realitných portáloch

Tešíme sa na spoluprácu!

S úctou

Ján MARCSA
konateľ
Prečítať viac

Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE 1 s.r.o., Tržničné nám. 4810, 940 01 Komárno (74  inzerátov)

Tržničné námestie 1/1097 94505 Komárno Slovensko

Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE, spol. s.r.o., Hlavná 52, 943 01 Štúrovo (45  inzerátov)

Hlavná 52 94301 Štúrovo Slovensko

212 inzerátov v ponuke

Rodinný dom na predaj v obci Svodín.

Reality Svodín

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Svodín. Je to 4 izbový rodinný do

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Svodín

99,900 € 666 €/m²

NA PRENÁJOM VÁM PONÚKAM PRIEMYSELNÝ AREÁL S ADMINISTRATÍVNOU BUDOVOU, SKLADOVÝMI PRIESTORMI

Reality Komárno

Iný objekt | Nová Stráž | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom priemyselný areál s objektom pre obchod a skladovými priestormi v Komá

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Komárno

1,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

PREDAJ - ZABEHNUTÝ PENZIÓN S REŠTAURÁCIOU V CENTRE KOMÁRNA

Reality Komárno

Polyfunkčný objekt | centrum | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený penzión s reštauráciou v absolútnom centre Komárna. Plocha: úž

Publikované: 10.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Komárno

450,000 € 1286 €/m²

Rezidenčný byt na predaj s veľkou terasou v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 85.83 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v novostavbe v Nových Zámkoch. Jedná sa o rezidenčné bývani

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

IBA U NÁS! PREDAJ - Polyfunkčný objekt vhodný na kanceláriu, obchod, salón v Komárne

Reality Komárno

Polyfunkčný objekt | centrum | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Komárno, centrum. Plocha: úžitková 41m2. Dispozične s

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Komárno

70,000 € 1707 €/m²

Mužliansky vrch - ponúkame na predaj udržiavaný vinič s chatkou.

Reality Kamenný Most

Chata, drevenica, zrub | 40 m²

Ponúkame na predaj chatku vo vinohradnickej lokalite Mužliansky vrch, katastralne uzemie Kamenn

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kamenný Most

33,000 € 825 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Kompletne prerobený 2 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 60 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa, vám ponúkam prerobený 2 izbový byt v Komárne. Byt je o rozlohe

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Komárno

85,000 € 1417 €/m²

PREDAJ - čiastočne prerobená garsónka s balkónom na Eotvosovej ulici v Komárne

Reality Komárno

Garsónka | 26 m²

Ponúkam na predaj prerobenú garsónku na Eotvosovej ulici v Komárne, rozloha bytu: 26 m2 + balkó

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Komárno

68,900 € 2650 €/m²

Rodinný dom na predaj v obci Dvory nad Žitavou.

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 140 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou vo výbornej lokali

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

99,900 € 714 €/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený veľký 3 izbový byt prerobený na 4 izbový byt s 2 balkónmi na Komenského ul. v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | 82 m²

Na predaj vám ponúkam veľký 3 izbový byt prerobený na 4 izbový byt s 2 balkónmi v Komárne na Ko

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

133,000 € 1622 €/m²

Na predaj - Záhrada výmera 509 m2

Reality Nové Zámky

Záhrada | Nové Zámky | 400 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, záhradu v Nových Zámkoch. Rozloha pozemku je 509 m2 a

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 28.05.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

8,000 € 20 €/m²

Luxusný rodinný dom na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 147 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový luxusný rodinný dom v Nových Zámkoch. Je to tehlový rodinný

Publikované: 13.12.2023 Aktualizované: 13.12.2023
Domy na predaj Nové Zámky

490,000 € 3333 €/m²

PREDAJ - veľký rozostavaný rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely - ubytovňa, penzión. Len 4 km od Štúrova. ODPORÚČAME.

Reality Kamenica nad Hronom

Rodinný dom | Kamenica nad Hronom | 500 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v obci Kamenica nad Hronom. Nachádza v krásnom ti

Publikované: 25.04.2018 Aktualizované: 01.12.2022
Domy na predaj Kamenica nad Hronom

83,000 € 166 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Palárikovo – časť Ľudovítov,

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 2,288 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Palárikovo – časť Ľudovítov, ktorý sa nachádza 6 km od mesta

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

89,000 € 39 €/m²

Veľký pozemok v obci Salka

Reality Salka

Pozemok pre rodinné domy | Salka | 1,897 m²

Ponúkame na predaj pozemok v malebnom prostredí výhľadom na pohorie Börzsöny v obci Salka, 1

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 07.03.2025
Pozemky na predaj Salka

57,000 € 30 €/m²

Stavebný pozemok na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,750 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok s menšou prístavbou v Nových Zámkoch. Na po

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 10.02.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

160 €/m2 160 €/m2

Predáme chatku s elektrinou, pekným pozemkom a viničom.

Reality Kamenný Most

Chata, drevenica, zrub | 30 m²

Ponúkame na predaj drevenú chatku s novou strechou, peknou terasou. Nachádza len 2 km

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 21.02.2023
Chaty a chalupy na predaj Kamenný Most

22,000 € 733 €/m²

Ponúkame na predaj chatu s pekným pozemkom a krásnym výhľadom pri Štúrove.

Reality Nána

Chata, drevenica, zrub | 43 m²

Chata sa nachádza na veľkom pozemku v blízkom okolí mesta Štúrovo, chatová oblasť Hegyfarok, ka

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nána

48,000 € 1116 €/m²

3 izbový byt na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | J. Kráľa | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Nových Zámkoch na sídlisku JUH. Podlahová plocha bytu je

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

133,000 € 2145 €/m²

PREDAJ - ZÁHRADA HNEĎ PRI DUNAJI NA ALŽBETINOM OSTROVE V KOMÁRNE

Reality Komárno

Záhrada | 1,100 m²

Ponúkam vám na predaj rovinatú záhradu hneď pri Dunaji na Alžbetinom ostrove v Komárne! Rozloh

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

95,000 € 86 €/m²

Celoročne obývateľná Chalupa na predaj v Jasovej pri Nových Zámkoch.

Reality Jasová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú Exkluzívnu nehnuteľnosť na veľkorysom pozemku v obci Jasová pri

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jasová

Info v RK

Ponúkame na predaj útulný domček v obci Sikenička.

Reality Sikenička

Rodinný dom | 70 m²

Ponúkame na predaj rodinný domček v obci Sikenička. Útulný domček disponuje priestrannou kuch

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Sikenička

15,000 € 214 €/m²

PREDAJ - rodinný dom v areály kúpaliska v PATINCIACH ! DOHODA MOŽNÁ!

Reality Patince

Rodinný dom | areál kúpaliska | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Patinciach v areály kúpaliska. Plocha: úžitková 125m2, poz

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Patince

Info v RK

Ponúkame na predaj 2-izbový rodinný dom v obci Mužla.

Reality Mužla

Rodinný dom | 55 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Mužla. Obec sa nachádza len 8 km o kúpeľného mesta Štúrov

Publikované: 03.12.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Mužla

26,000 € 367 €/m²