Libra Trade, spol. s.r.o.

Libra Trade, spol. s.r.o.

Podzámska 32 94002 Nové Zámky Slovensko
Spoločnosť Libra Trade, spol. s.r.o. Podzámska 32, Nové Zámky bola založená v roku 1997.
Spoločnosť LIBRA TRADE 1, s.r.o., Tržníčné nám. 4810, Komárno bola založená v roku 2008.

Obsahom jednej z činností spoločností je zabezpečovanie predaja a prenájmu nehnuteľností rôzneho druhu. Cieľom kolektívu našich zamestnancov je ponúknuť verejnosti komplexný a kvalitný servis pri realizácii obchodov s nehnuteľnosťami. Služby odborného charakteru vykonávame v spolupráci s profesionálmi v konkrétnej oblasti poskytovaných služieb ako napr. advokát, súdny znalec, geodet, projektant, statik a pod. Veľký dôraz kladieme na bezpečný a hladký priebeh každého obchodného prípadu. Prioritnou snahou je poskytovať služby v rozsahu podľa požiadaviek našich klientov na profesionálnej úrovni, rýchlo a so zárukou právnej istoty.

Naším najväčším prianím je zabezpečiť spokojnosť nášho klienta a hlavne postarať sa o serióznosť a korektnosť pri uzatváraní obchodu. Preto sme vytvorili tím odborníkov, ktorí budú individuálne a profesionálne pristupovať ku každému klientovi.

Ponúkame:
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (domy, byty, pozemky, polyfunkčné objekty, kancelárske priestory, sklady, haly a pod.)
- komplexné administratívne služby a zabezpečenie právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľností (pre klientov realitnej kancelárie zadarmo)
- administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom
- vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, návrhov na vklad na katastrálne úrady
- pomoc pri prepise všetkých meraných energií na nového majiteľa
- ocenenie nehnuteľností k dedičskému konaniu
- zabezpečenie listov vlastníctva a kópie z katastrálnej mapy
- zabezpečenie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti
- zabezpečenie geometrických plánov, vytýčenie hraníc pozemku
- spoluprácu so stavebnými sporiteľňami a bankovými inštitúciami
- spoluprácu pri riešení hypotekárnych úverov
- odkúpenie nehnuteľností, prípadne vyrovnanie dlhu na nehnuteľnosti
- bezplatne zaradenie nehnuteľnosti do ponuky na našej web stránke www.Libra-Trade.sk a ďaľších cca 50-ich domácich a 10 zahraničných realitných portáloch

Tešíme sa na spoluprácu!

S úctou

Ján MARCSA
konateľ
Prečítať viac

Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE 1 s.r.o., Tržničné nám. 4810, 940 01 Komárno (74  inzerátov)

Tržničné námestie 1/1097 94505 Komárno Slovensko

Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE, spol. s.r.o., Hlavná 52, 943 01 Štúrovo (45  inzerátov)

Hlavná 52 94301 Štúrovo Slovensko

212 inzerátov v ponuke

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Kompletne prerobený 3 izbový rodinný dom so zariadením vo Veľkom Ostrove, dedinka pri Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 144 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj 3 izbový rodinný dom so zariadením s rozl

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

90,000 € 625 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj pozemok 8010 m2 na podnikateľské účely v Štúrove.

Reality Štúrovo

Komerčná zóna | 8,010 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok pre investíciu a podnikanie v Štúrove. Nachádza sa pri hla

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

450,000 € 56 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok na predaj v Nových Zámkoch. Investičná príležitosť!

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Šurianska | 5,000 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebné pozemky v Nových Zámkoch na Šurianskej ulici. Na poz

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

100 € 0 €/m²

PRENÁJOM - Kancelárske priestory v okolí Komárna v uzatvorenom areály

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | 98 m²

Na prenájom vám ponúkam kancelárske priestory v okolí Komárna o rozlohe: 98 m2. Dispozične sa

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ - väčší stavebný pozemok pre rodinné domy v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 8,848 m²

Na predaj vám ponúkam stavebný pozemok pre rodinné domy, kde je možné postaviť viacej rodinných

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

39 €/m2 39 €/m2

Pozemok na predaj v Palárikove časť Ľudovítov.

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,300 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v obci Palárikovo – časť Ľudovítov. Rozloha pozemku je 2300

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

89,000 € 39 €/m²

Orná pôda v Štúrove

Reality Štúrovo

Orná pôda | Komenského | 2,363 m²

Ponúkame na predaj pozemok katastrálnom území mesta Štúrovo, na ulici Komenského. Rozmer pa

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 27.02.2025
Pozemky na predaj Štúrovo

15,900 € 7 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok na Božom kopci v Štúrove.

Reality Štúrovo

Rekreačný pozemok | 1,316 m²

Exkluzívna ponuka. Znížená cena Ponúkame na predaj pozemok v Štúrove. Nachádza

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 17.06.2025
Pozemky na predaj Štúrovo

69,900 € 53 €/m²

Predaj - Starší dvojdom s pozemkom o rozlohe: 1064m2 v obci Bánov.

Reality Bánov

Rodinný dom | Bánov | 0 m²

Ponúkam na predaj starší dvojdom v obci Bánov okr, Nové Zámky. Plocha: pozemku 1064m2.Ide o

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 12.04.2025
Domy na predaj Bánov

Cena dohodou

Chata na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | NovéZámky | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatu v Nových Zámkoch. Chata je murovaná, podpivničená a na

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 26.02.2025
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

45,000 € 2500 €/m²

PREDAJ - Skladový priestor s garážou, pozemkom v IŽI. DOHODA MOŽNÁ!

Reality Iža

Skladový objekt | Iža | 310 m²

Ponúkame Vám na predaj skladový priestor s garážou a pozemkom v Iži . Plocha: úžitková 310m2

Publikované: 22.09.2022 Aktualizované: 02.05.2025
Objekty na predaj Iža

88,000 € 284 €/m²

Prenájom/Odstúpenie reštauračný priestor -Nesvady.

Reality Nesvady

Reštaurácia | nesvady | 200 m²

Ponúkam Vám odstúpenie prevádzky zabehnutej reštaurácie v centre Nesvadoch. Priestor je pri

Publikované: 06.06.2023 Aktualizované: 10.10.2023
Objekty na prenájom Nesvady

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1051m2 v SURANOCH.

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Surany | 1,051 m²

Ponúkam na predaj veľký stavebný pozemok v centre mesta Šurany. Rozloha pozemku je 105

Publikované: 25.05.2022 Aktualizované: 16.06.2022
Pozemky na predaj Šurany

Cena dohodou

2 izbový byt v Novostavbe na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 42.2 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Novostavbe na sídlisku JUH v Nových Zámkoch. Podlahová plocha

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

153,000 € 3626 €/m²

PREDAJ - penzión v areály kúpaliska Patince

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | Patince kúpele | 392 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený penzión Patince, Patince kúpele. Plocha: úžitková 392m2. St

Publikované: 29.03.2018 Aktualizované: 02.05.2025
Objekty na predaj Patince

390,000 € 995 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v Štúrove.

Reality Štúrovo

Orná pôda | 1,463 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Štúrove. Plocha: pozemku 1463m2. Šírka pozemku je prib

Publikované: 26.04.2021 Aktualizované: 29.04.2021
Pozemky na predaj Štúrovo

28,600 € 20 €/m²

PREDAJ - Objekt vhodný na podnikanie, kanceláriu, obchod, kaviareň, reštauráciu v centre Komárna ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Komárno

Rodinný dom | 340 m²

Na predaj vám ponúkam Dom/Objekt vhodný na podnikanie a bývanie v centre Komárna. Zastavaná plo

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

350,000 € 1029 €/m²

Rodinný dom na predaj v obci Bánov.

Reality Bánov

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izbový priestranný rodinný dom v obci Bánov. Je to tehlový ro

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bánov

289,900 € 1933 €/m²

EXKLUZIÍVNY PREDAJ/VÝMENA - veľký 2 izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcií v Zlatnej na Ostrove

Reality Zlatná na Ostrove

Rodinný dom | 123 m²

Ponúkame Vám na predaj/ výmenu kompletne prerobeného 2 izbového domu v Zlatnej na Ostrove. Na p

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zlatná na Ostrove

94,000 € 764 €/m²

PREDAJ - záhrada s murovanou chatou s výhľadom na Dunaj na Alžbetinom ostrove v Komárne

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | 75 m²

Ponúkam vám na predaj záhradu s rekreačnou chatou s výhľadom na Dunaj v Komárne na Alžbetinom o

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

89,000 € 1187 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Kompletne prerobený 2 izbový tehlový byt v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 60 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj kompletne prerobený 2 izbový tehlový byt

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

78,000 € 1300 €/m²

1 izbový byt na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | 40 m²

Predávame 1 izbový byt v Nových Zámkoch neďaleko vlakovej a autobusovej stanice. Byt sa nachádz

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

87,500 € 2188 €/m²

PREDAJ - záhrada s drevenou chatou v Komárne

Reality Komárno

Záhrada | 450 m²

Na predaj vám ponúkam záhradu s drevenou chatou pri Selyeho ulici v Komárne. Rozloha: cca. 450

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

40,000 € 89 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou, len 7km od okresného me

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

105,000 € 1050 €/m²