Korim & Partners s.r.o.

Korim & Partners s.r.o.

Rákócziho ul. 4 94501 Komárno Slovensko

Korim & Partners s.r.o.

korimpartners.sk (162  inzerátov)

Kapitulská 372 946 39 Iža

162 inzerátov v ponuke

NA PRENÁJOM – 2-izbový byt / vhodný pre 2 dospelé osoby

Reality Komárno

2 izbový byt | Sústružnícka | 58 m²

Ponúkame na prenájom byt vhodný pre maximálne 2 dospelé osoby, na dlhodobé bývanie. Byt je ideá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Multifunkčný areál s bývaním a podnikaním na jednom mieste, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | Nová Stráž | 500 m²

Predstavte si investíciu, pri ktorej presne viete, čo vlastníte, ako to funguje a prečo to dáva

Publikované: 09.07.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

590,000 € 1439 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj, Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Rodinný dom | Okoličná na Ostrove | 0 m²

Nie každý hľadá hotové bývanie od developera. Niektorí hľadajú klasický dom, ktorému môžu vdých

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Okoličná na Ostrove

68,500 €

Rodinný dom s hydroponickou farmou a 40 árovým pozemkom, Iža

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 320 m²

Hľadáte rodinný dom do 10 km od Komárna ? Ako by Vám vyhovoval dom v obci Iža ? Ten, ktorý sm

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Iža

270,000 € 844 €/m²

Pozemok s domom na predaj, Heľpa

Reality Heľpa

Pozemok pre rodinné domy | Heľpa | 1,168 m²

Aké by to bolo naplniť svoj sen o bývaní v čarovnej obci Heľpa na pozemku s veľkosťou 1168 m2 v

Publikované: 13.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Heľpa

39,000 € 33 €/m²

Stavebný pozemok, Pernek, predaj

Reality Pernek

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pernek | 0 m²

Hľadáte pozemok na komerčné využitie ? Prinášame investičnú príležitosť, pozemok na výstavbu,

Publikované: 17.07.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pernek

130,000 €

Pozemok na predaj Malá Iža, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 2,000 m²

Hľadáte perspektívny pozemok blízko Komárna s minimálnym počtom susedov? Ako sa Vám páči pred

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

40 €/m2 40 €/m2

Jedinečný stavebný pozemok na Alžbetinom ostrove, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Alžbetin ostrov | 800 m²

Už ste navštívili desiatky pozemkov a stále nič nepôsobilo správne? Možno práve teraz je ten ča

Publikované: 21.12.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

155,000 € 194 €/m²

Slnečný trojizbový byt na predaj, Komenského ulica, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | IV. sídlisko | 74 m²

Hľadáte pre svoju rodinu slnečný trojizbový byt v tichej lokalite, dobrým parkovaním a bezprost

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

115,000 € 1554 €/m²

Rozľahlý stavebný pozemok pri hlavnej ceste, Iža

Reality Iža

Pozemok pre rodinné domy | Iža | 2,688 m²

Skvelá investičná príležitosť na Vás čaká v obci Iža, len 7 kilometrov od Komárna. Veľký, čia

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Iža

28 €/m2 28 €/m2

Pozemok na predaj pri novej nemocnici, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Záhrada | 500 m²

Na predaj stavebný pozemok v zastavanej oblasti s rozlohou 500 m2 pri novej nemocnici v Nových

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

205 € 0 €/m²

Rodinný dvojdom s možnosťou nadstavby na predaj, Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 177 m²

Hľadáte rodinný dom so záhradou? Vyhovuje Vám pokojné prostredie v tichej ulici a zároveň chcet

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nesvady

169,900 € 960 €/m²

Predajný areál s množstvom skladových priestorov - Nova Stráž

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Nová Stráž | 354 m²

Predstavte si miesto, kde priestor dýcha spolu s vami. Kde vôňa betónu a kovu pripomína silu a

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Komárno

700,000 € 1977 €/m²

Podnikateľský objekt na predaj, Komárno

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Elektrárenská cesta | 354 m²

Hľadáte podnikateľský objekt pre vlastné podnikanie, alebo ako investíciu na prenajímanie? Ako

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Komárno

310,000 € 876 €/m²

1 izbový apartmán A407 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 29.89 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

85,342 € 2855 €/m²

Moderné a konfortné bývanie v 3 izbovom byte, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | VII. sídlisko | 68 m²

Hľadáte moderné bývanie v Komárne? Jednou z možností by mohol byť 3-izbový byt po kompletnej r

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,900 € 2204 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Peter | 996 m²

Ak hľadáte rovinatý pozemok s dostatkom svetla vhodný na stavbu domu, jeden ste práve objavili.

Publikované: 21.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

49,900 € 50 €/m²

Dom s vlastným jazerom a viac ako hektárom pozemku – Malý Ostrov

Reality Dedina Mládeže

Rodinný dom | Dedina mládeže | 100 m²

Niektoré domy ponúkajú dvor a záhradu. Niektoré aj veľký pozemok. Tento ponúka dvor, záhradu, j

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dedina Mládeže

250,000 € 2500 €/m²

Administratívna budova s opravárenskou dieľňou a rodinným domom, Komárno

Reality Komárno

Priestor pre výrobu | Nová Stráž | 410 m²

Predstavujeme Vám administratívnu budovu spolu s opravárenskou dielňou pre nákladné vozidlá a

Publikované: 17.07.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Komárno

590,000 € 1439 €/m²

2 izbový tehlový byt s vlast. kúrením na prenájom, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | E. B. Lukáča | 52 m²

Na prenájom 2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici E. B. Lukáča. Úžitková plocha bytu

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

495 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Dom bez záhrady s menším dvorom a terasou, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | Komárno | 160 m²

Hľadáte rodinný dom s menším dvorom vo výbornej lokalite bez nutnosti práce v záhrade ? Možno p

Publikované: 12.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

125,000 € 694 €/m²

NOVÁ CENA !!! Nadštandardný rodinný dom so začatou rekonštrukciou, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | Nová Stráž | 380 m²

Aké by to bolo bývať v rodinnom dome zrekonštruovanom podľa vlastných predstáv? To a možno aj o

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

154,000 € 405 €/m²

2-izbový byt s podnikateľským priestorom blízko centra mesta

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Komárno | 138 m²

Zastavte sa na chvíľu a predstavte si miesto, ktoré môže pracovať pre Vás. Miesto, kde môžete b

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Komárno

130,000 € 1000 €/m²

Rodinný dom na predaj Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 110 m²

Zaradili sme do ponuky rodinný dom, ktorý spĺňa všetky Vaše požiadavky. Je v dobrej lokalite Ko

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

118,000 € 982 €/m²