162 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | Okoličná na Ostrove | 1,200 m²
Hľadáte pozemok v obci Okoličná na Ostrove na oddych, stavbu rodinného domu alebo pre niečo úpl
21,000 € 18 €/m²
Rodinný dom | Kolárovo | 218 m²
Tento dom Vám neposkytne len pokoj a priestor. Ponúkne aj atmosféru, ktorú si uvedomíte skôr, n
129,000 € 592 €/m²
Rodinný dom | Marcelová | 200 m²
Možno už dnes vidíte a, počujete, že ceny energií stále rastú a cítite, že je čas urobiť rozumn
143,000 € 715 €/m²
Rodinný dom | Pamiatková zóna | 100 m²
Neobyčajné bývanie v Komárne si môžete dopriať kúpou a rekonštrukciou svojho domu nachádzajúcom
175,000 € 1950 €/m²
Záhrada | Tehelňa | 400 m²
Na oplotenom, rovinatom pozemku s rozlohou 400 m2 a takmer štvorcovým pôdorysom (18x22 metrov),
42,500 € 106 €/m²
Objekt pre obchod | Hlavná | 270 m²
Predstavte si miesto, ktoré pracuje vo Váš prospech či už podnikáte a hľadáte priestory pre Vaš
299,000 € 1107 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | virtské jazero | 160 m²
Hľadáte miesto pre oddych, relax, zábavu? V poschodovej chate pri vitskom jazere nájdete nielen
107,000 € 669 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lél | 772 m²
Neďaleko obce Zlatná na Ostrove, približne 15 kilometrov od Komárna či Monoštorského mosta do M
52,000 € 67 €/m²
1 izbový byt | Parná | 39.5 m²
Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a
86,889 € 2200 €/m²
Farmárska usadlosť | Komárno | 3,103 m²
Chcete si dopriať vidiecky život a zároveň pohodlie a súkromie? Objavte skvelý potenciál rodinn
470,000 € 151 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 36 m²
Aké by to bolo mať svoje vlastné miesto uprostred prírody, kde zabudnete na stres, načerpáte no
78,000 € 2167 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | 18,241 m²
Hľadáte pozemky? Máme pre Vás pôdu o celkovej rozlohe 18 241 m² situovanú v blízkosti obce Stuľ
1.2 €/m2 1 €/m2
Objekt pre obchod | Patince | 171 m²
Väčšina ľudí chce mať istotu. Mesačnú výplatu. Predvídateľnosť. Menšina chce kontrolu. Priesto
170,000 € 994 €/m²
2 izbový byt | Bátorove Kosihy | 48 m²
Väčšina ľudí, keď hľadá svoje bývanie, chce vidieť svetlý priestor. Chce počuť ticho po zatvore
97,000 € 2021 €/m²
Rodinný dom | Nesvady | 540 m²
Hľadáte moderný rodinný dom s pozemkom, kde Vaša rodina nájde pokoj a bezpečie ? Ako sa Vám páč
194,000 € 359 €/m²
Objekt pre obchod | Chotín | 76 m²
Niektoré priestory majú výhodu, ktorú nie je možné dodatočne vytvoriť – dobrú polohu a viditeľn
650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Taliansko
Apartmán pri mori, kde je väčšina vecí vyriešená ešte predtým, než prídete na dovolenku. V prí
115,000 € 1643 €/m²
3 izbový byt | Indonézia
Aké by to bolo, zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom, ktorý ku Vám prúdi celoročne? Alebo ma
243,500 € 4509 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Hľadáte pokojné bývanie bez nutnosti veľkých investícií, no zároveň s dostatkom priestoru a pot
179,900 € 1199 €/m²
3 izbový byt | Komárno | 74 m²
Pri vlastnej rekonštrukcii presne viete, čo je v byte urobené a aké materiály boli použité. Pri
124,800 € 1686 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Hľadáte nehnuteľnosť s veľkým potenciálom, priestorom a skvelou polohou, ktorá Vám umožní vytvo
109,500 € 1095 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
Nie každý pozemok pri Dunaji je naozaj pri Dunaji. Tento áno. Nedáva len možnosť stavať, ale b
74,000 € 93 €/m²
2 izbový byt | Eötvösa | 60 m²
Poznáte byty s predsieňami a balkónmi, ktoré pripomínajú skôr kočikárne? To, čo im často chýba
82,000 € 1367 €/m²
Obchodné priestory | I/63 | 734 m²
Aké by to bolo, keby ste mali svoje podnikanie komplexne sústredené pod jednou strechou v obcho
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.