K&B Partners, s.r.o.

K&B Partners, s.r.o.

Palackého 6403 91101 Trenčín Slovensko

K&B Partners, s.r.o.

Trenčín

Palackého 6403 91101 Trenčín Slovensko

97 inzerátov v ponuke

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu alebo chaty v obci Melčice - Lieskové.

Reality Melčice-Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | Melčická dolina | 8,493 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu alebo chaty v obc

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 09.05.2024
Pozemky na predaj Melčice-Lieskové

159,900 € 19 €/m²

člen NARKS

Ponúkame vám na predaj garáž v Trenčíne na ulici Mateja Bela

Reality Trenčín

Garáž | Mateja Bela | 0 m²

Predám garáž v Trenčíne na sídlisku Juh. Garáž sa nachádza na ulici Mateja Bela v komp

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 15.01.2025
Objekty na predaj Trenčín

27,990 €

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj 2i byt o rozlohe 47 m2 v novostravbe bytového domu na ul. Odbojárov v Trenčíne.

Reality Trenčín

2 izbový byt | Odbojárov | 47 m²

Ponúkame Vám na prnájom 2i byt o rozlohe 47 m2, v novostavbe bytového domu na ul. Odbojárov v T

Publikované: 10.06.2021 Aktualizované: 09.09.2025
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj pozemok - záhradu s výmerou 513 m2 v Trenčíne.

Reality Trenčín

Rekreačný pozemok | Zamarovská | 513 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - záhradu s výmerou 513 m2 v Trenčíne, Zamarovce. Pozemok v č

Publikované: 21.01.2022 Aktualizované: 21.01.2022
Pozemky na predaj Trenčín

14,500 € 28 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj 2i byt o rozlohe 47 m2, v novostavbe bytového domu na ul. Odbojárov v Trenčíne.

Reality Trenčín

2 izbový byt | Odbojárov | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2i byt o rozlohe 47 m2, v novostavbe bytového domu na ul. Odbojárov v Tr

Publikované: 22.09.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

148,000 € 2936 €/m²

člen NARKS

Predstavujeme vám trojpodlažný dom so saunou na predaj v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice — v jedinečnom pokojnom prostredí.

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | 165 m²

Predstavujeme vám trojpodlažný dom so saunou na predaj v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice,

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

199,900 € 1212 €/m²

člen NARKS

Privátna smart rezidencia s druhým stavebným potenciálom na predaj - úžit. plocha 280 m2, dvojgaráž 60 m2, pozemok 1216 m2 - Trenčín.

Reality Trenčín

Rodinný dom | 280 m²

K&B Partners ponúka na predaj práve dokončenú smart rezidenciu situovanú na rohovom pozemku s v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trenčín

1,388,800 € 4960 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu RD v Lubine

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,891 m²

Ponúka Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Lubina o celkovej rozlohe 1891 m

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Lubina

65,000 € 34 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3i byt o celkovej rozlohe 97 m2 v Trenčianskej Turnej.

Reality Trenčianska Turná

3 izbový byt | Bánovská | 97 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný zariadený 3i byt v obci Trenčianska Turná. Byt sa nachádza na

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Trenčianska Turná

199,000 € 2052 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom priestranný podkrovný priestor o výmere 115 m² nachádzajúci sa v centre Púchova na ulici Hollého.

Reality Púchov

Polyfunkčný objekt | Hollého | 115 m²

Ponúkame na prenájom priestranný podkrovný priestor o výmere 115 m² nachádzajúci sa v centre Pú

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na prenájom Púchov

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Trenčíne.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Gagarinova | 62 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dobrou dispozíciou v pôvodnom stave. Byt sa nach

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

134,900 € 2176 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj pozemok na rodinný dom o rozlohe 349 m2 v obci Veľká Hradná, okr. Trenčín.

Reality Veľká Hradná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 349 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na rodinný dom o rozlohe 349 m2 v obci Veľká Hradná, okr. Trenčí

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Veľká Hradná

45,000 € 129 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Skalke nad Váhom postavený na krásnom pozemku o výmere 760 m2.

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Skalka | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite ob

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Domy na predaj Skalka nad Váhom

199,900 € 1249 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj veľký - mezonetový 2izbový byt v Trenčíne o rozlohe 93m2.

Reality Trenčín

2 izbový byt | Opatovská | 93 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 2izbový byt v Trenčíne - časť Opatová. Ponúkaný byt

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Trenčín

205,000 € 2097 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 1izbový byt v Trenčíne o rozlohe 45m2.

Reality Trenčín

1 izbový byt | Opatovská | 45 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1izbový byt v Trenčíne - časť Opatová o rozlohe 45,9m2. Byt sa n

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Trenčín

123,000 € 2622 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 1izbový byt s kuchynským kútom o rozlohe 48m2 v Trenčíne.

Reality Trenčín

1 izbový byt | Opatovská | 48 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1izbový byt v Trenčíne - časť Opat

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 26.06.2025
Byty na predaj Trenčín

110,000 € 2292 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok o rozlohe 2586 m2 s vidieckym domom v Drietomej.

Reality Drietoma

Pozemok pre rodinné domy | Drietoma | 2,586 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, slnečný pozemok o rozlohe 2586 m2 vhodný na výstavbu rodinného

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 06.05.2025
Pozemky na predaj Drietoma

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj pozemok v priemyselnom parku v Trenčíne o výmere 14 000 m2.

Reality Trenčín

Priemyselná zóna | Bratislavská | 14,000 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v priemyselnom parku v Trenčíne - ul. Bratislavská. Po

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v siršom centre Trenčína

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Električná | 76 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere 76 m2 nachádzajúce sa na vyvýšenom príz

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Priestory na prenájom Trenčín

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj 4i byt v budúcej novastavbe na ul. Beckovskej v Trenčíne

Reality Trenčín

4 izbový byt | Beckovská | 110.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt Trenčín, Beckovská. Plocha: úžitková 110,5m2. Stav objek

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 09.07.2025
Byty na predaj Trenčín

349,600 € 3164 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj 3i byt v budúcej novastavbe na ul. Beckovskej v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 74.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Trenčín, Beckovská. Plocha: úžitková 74,5m2. Stav objekt

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 09.07.2025
Byty na predaj Trenčín

249,000 € 3342 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj dom v Trenčíne, mestská časť Záblatie

Reality Trenčín

Rodinný dom | Záblatská | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj dom v Trenčíne, mestská časť Záblatie. Dom postavený na pozem

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 29.11.2024
Domy na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový mezonetový byt o rozlohe 90 m2 v Trenčíne blízko centra.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Legionárska | 87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový mezonetový byt o rozlohe 86,95

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na prenájom Trenčín

680 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj zariadený 2 izbový byt v Trenčíne na skvelom mieste, časť Sihoť I, ulica Nábrežná.

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nábrežná | 56 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený 2 izbový byt v Trenčíne na ulici Nábrežná. Úžitková plocha

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 03.07.2025
Byty na predaj Trenčín

141,500 € 2527 €/m²

člen NARKS