97 inzerátov v ponuke
Iný priestor | Gen. M. R. Štefánika | 80 m²
Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory o rozlohe cca 80 m2 v Trenčíne na
550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Slovenskej armády | 2,100 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 2100 m2 v zastavanom území mesta Nemšová n
Cena dohodou
Rodinný dom | Kubranská | 247.37 m²
Ponúkame Vám na predaj budúcu novostavbu RD v novej lokalite v Trenčíne časť Kubrá na ulici
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Fínsko
Túžite po nehnuteľnosti v zahraničí? Máme pre Vás úžasnú chatu vo FÍNSKU! Ponú
210,000 € 1167 €/m²
2 izbový byt | Karpatská | 61.62 m²
Ponúkame Vám na prenájom nadštandaerdný priestranný zariadený 2i byt s garážovým parkovacím mie
790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná zóna | 20 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Dubnici nad Váhom o rozlohe po 20 m2.
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Soblahovská | 68 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Trenčíne, ulica Soblahovská. Byt v panelovom dome na 2
155,900 € 2293 €/m²
Obchodné priestory | Saratovská | 229 m²
Ponúkame Vám na predaj lukratívne obchodné priestory nachádzajúce sa v novostavbe Polyfunkčn
366,400 € 1600 €/m²
Obchodné priestory | Zlatovská | 158 m²
Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor o rozlohe 158 m2 v Trenčíne časť Zámostie na Zlat
Cena dohodou
2 izbový byt | Saratovská | 50.53 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2i byt s parkovacím miestom v novostavbe Geminim v T
157,000 € 3107 €/m²
Rodinný dom | S. Chalupku | 126 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu nadštandrdného 4i tehlového rodinného domu v lukratívnej loka
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 115 m²
Ponúkame Vám na predaj chatu v Hornej Súči, časť Trnávka. Chata v tichej časti obce postavená n
119,000 € 1035 €/m²
2 izbový byt | 28. októbra | 57 m²
Ponúkame Vám na prenájom útulný, kompletne zariadený 2i byt v Trenčíne na ul. 28.októbra. Byt p
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Električná | 210 m²
Ponúkame Vám na predaj 6-izbový rodinný dom v centre mesta Trenčín. Rodinný dom situovaný na El
229,000 € 1090 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trenčianske Jastrabie | 449 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v 2. etape pre rodinné domy v obci Trenčianske Jastrabi
130 €/m2 130 €/m2
3 izbový byt | Západná | 72 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Trenčíne na sídlisku Juh, ul. Západná. B
121,990 € 1694 €/m²
1 izbový byt | Opatovská | 49 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 1izbové byty v Trenčíne - časť Opatová o rozlohe 49m2, s možnosťo
114,000 € 2327 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | SNP | 640 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 640 m2 v zastavanom území mesta Nemšová na
Cena dohodou
Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 280 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Trenčíne na ulici kpt. Jaroša. Ponúkame na predaj priestra
319,000 € 1139 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²
Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Svrčinovec. Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvo
49,900 € 370 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 618 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok o celkovej rozlohe 618 m2 v obci Sedmerovec vzd
65,000 € 105 €/m²
Rodinný dom | Ľ. Stárka | 133 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderný rodinný dom - novostavbu v tichom prostredí v Trenčíne v proje
1,600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Električná | 345.4 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na PRENÁJOM polyfunkčný objekt v Trenčíne. 3D: https://my.matterport.c
Cena dohodou
Lúka, pasienok | Dolná Strehová | 4,442 m²
Ponúkame Vám na predaj s výhradným zastúpením
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.