DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dlhá ulica 426/3 97101 Prievidza Slovensko

DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s. r. o. (332  inzerátov)

Dlhá ulica 426 97101 Prievidza

332 inzerátov v ponuke

Pozemok s vydaným stavebným povolením na predaj!!!

Reality Boľkovce

Pozemok pre rodinné domy | Boľkovce | 480 m²

Túžite si postaviť vlastný dom, ale neviete ako postupovať pri kúpe, projektoch a stavebných po

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Boľkovce

99,000 € 206 €/m²

Stavebné pozemky na predaj v Lučenci v blízkosti mestského lesa...

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Mestská pustatina | 559 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v súkromnej štvrti. Vstup na príjazdovú cestu k pozemko

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Rodinný dom s veľkým pozemkom na predaj...

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Ovocná | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na rozľahlom 2371 m2 pozemku. Dispozične po

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

133,000 € 1478 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Lučenci...

Reality Lučenec

2 izbový byt | LC | 58 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Lučenci po kompletnej rekonštrukcií. Byt pozostáva z obývač

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok 03 v Lučenci na predaj...

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Mestská pustatina | 549 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Lučenci na mestskej pustatine. Pozemok je vhodný na výstavbu r

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

REZERVOVANY

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Lécka | 38 m²

Hladáte si príjemné bývanie v centre mesta? Ponúkame Vám na prenájom pekný 1 izb byt o výmere 3

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj rodinny dom v obci Iža.

Reality Iža

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ponukame na predaj rodinný dom v obci Iža v Komárňanskom okrese. Je postavený z palenej tehly

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Iža

95,000 € 543 €/m²

PREDAJ: Investičný objekt v obci Kunešov, okres Žiar nad Hronom

Reality Kunešov

Obchodné priestory | Nezadaná | 230 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť ponúka na predaj budovu bývalej školy v obci Kune

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Kunešov

69,000 € 300 €/m²

Exkluzívne, pozemok pri Váhu s malou chalúpkou, murovanou pecou a pivn

Reality Neded

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 550 m²

Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa majiteľom tohto výnimočného pozemku, ktorý poskytuje ide

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Neded

29,900 € 54 €/m²

Dobré reality - Polyfunkčný objekt na predaj

Reality Tekovské Lužany

Polyfunkčný objekt | Poštová | 580 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v obci Tekovské Lužany, s potenciálom investičného vy

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Tekovské Lužany

Cena dohodou

Ponúkame Vám na predaj 3-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 115 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových Zámkov. Do

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

65,000 € 565 €/m²

Na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy.

Reality Nová Dedina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 683 m²

Dobré reality Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu s rozlohou 683

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dedina

63,000 € 92 €/m²

Investičný pozemok Lysica

Reality Lysica

Záhrada | Lysicka | 5,162 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok evidovaný ako trvalý trávnatý porast v obci Lysica.Plocha pozemk

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lysica

5 €/m2 5 €/m2

PRENÁJOM: Sokolovňa - hlavná sála, 815 m2, Brezno

Reality Brezno

Obchodné priestory | Nábrežie Dukelských hrdinov | 815 m²

HLAVNÁ SÁLA AKO HALA? HĽADÁTE ATYPICKÝ PRIESTOR PRE SVOJE PODNIKANIE? SKLAD, HALU, VÝROBNÝ PRI

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

Cena dohodou

Pozemok pre rekreačnú výstavbu - investícia - rekreácia, 6692 m2

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | Brotovo | 6,692 m²

BRÁNA DO PRALESA - PROJEKT, KTORÝ VIDÍ LEN TEN SPRÁVNY KUPUJÚCI. DOBRÉ REALITY - silná slovens

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

50 €/m2 50 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jasová, o. N. Zámky!

Reality Jasová

Rodinný dom | Jasová 390 | 105 m²

Dobré reality vám ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Jasová, o. Nové Zámky, bol postavený v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Jasová

84,000 € 800 €/m²

Rozľahlý pozemok pre rodinný dom, 2986 m2, Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 2,986 m²

NENECHAJTE SA PREDBEHNÚŤ A KÚPTE SI UŽ DNES POZEMOK PRE SVOJ RODINNÝ DOM! ZAŽITE SKUTOČNÝ VIDIE

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

69,900 € 23 €/m²

Drevenička na vŕšku, 72 m2, Čierny Balog - Starý Krám

Reality Čierny Balog

Chalupa, rekreačný domček | Mlynská | 72 m²

ĽÚBITE DREVENICE? DOKÁŽETE OCENIŤ PÔVODNÚ SLOVENSKÚ ARCHITEKTÚRU? TÚŽITE PO AUTENTICKOSTI V A

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čierny Balog

54,900 € 763 €/m²

*EXKLUZÍVNE LEN U NÁS* Príjemný dvojizbový byt v Seredi na PRENÁJOM

Reality Sereď

2 izbový byt | Tulipánová | 51.79 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. EXKLUZÍVNE ponúka príjemné nájomné bývanie v modernej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Sereď

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ranč s penziónom pri Podhájskej

Reality Čechy

5 a viac izbový byt | 917 m²

Ponúkame na predaj Veľký ranč s penziónom v obci Čechy 10km od Podhájskej. Kapacita ubytovania

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Čechy

499,000 € 544 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! POZEMOK vo vychytenej lokalite na predaj!

Reality Vinohrady nad Váhom

Orná pôda | Nezadaná | 3,410 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj pozemok, ktorý bol kedysi využívaný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

33,100 € 10 €/m²

Ponúkame nebytové priestory na prenájom

Reality Brezno

Kancelárie, administratívne priestory | Cesta osloboditeľov | 11 m²

Dobré Reality s.r.o. v zastúpení realitným maklérom, Štulajterová Iveta, Vám ponúkajú na prenáj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

7.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

PRENÁJOM 4 izbového bytu v podkroví - centrum PIEŠŤANY

Reality Piešťany

4 izbový byt | 130 m²

IHNEĎ VOĽNÝ !!!! PRENÁJOM KRÁSNEHO BYTU V CENTRE PIEŠŤAN! Ponúkame na prenájom veľkorysý byt v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

830 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Beauty priestory - 3B Office, Zvolenská cesta, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská Cesta | 13 m²

HĽADÁTE MIESTO PRE VAŠE SLUŽBY ZDRAVIA A KRÁSY? Priestor, kde môžete vytvoriť vlastné štúdio a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

350 €/mesiac 27 €/mesiac/m²