DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dlhá ulica 426/3 97101 Prievidza Slovensko

DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s. r. o. (332  inzerátov)

Dlhá ulica 426 97101 Prievidza

332 inzerátov v ponuke

Starší rodinný domček v srdci krásnej prírody - Jasenie

Reality Jasenie

Rodinný dom | 70 m²

DOBRÉ REALITY s.r.o. pobočka Brezno, Rázusova 33, v zastúpení realitným maklérom Iveta Štulajte

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Jasenie

74,000 € 1057 €/m²

Ideálny pozemok pre ideálny rodinný dom, 779 m2, Beňuš

Reality Beňuš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 779 m²

HĽADÁTE MIESTO, KDE POSTAVÍTE DOM SVOJICH SNOV, MIESTO, KDE BUDETE SPOKOJNE ŽIŤ SO SVOJOU RODI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

52,900 € 68 €/m²

Ponúkame na prenájom nebytové priestory, vhodné na podnikanie

Reality Závadka nad Hronom

Obchodné priestory | Partizánska | 80 m²

Dobré reality s.r.o. v zastúpení realitným maklérom, Iveta Štulajterová, Vám ponúkajú na prenáj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Závadka nad Hronom

300 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Dobré reality- Na predaj Rekreačný dom

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 64 m²

Spoločnosť Dobré reality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný dom s možnosťou trval

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

149,000 € 2328 €/m²

Dobré Reality ponúkajú rodinný dom s hospodárskymi budovami

Reality Kravany nad Dunajom

Rodinný dom | Ružová | 130 m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Kravany nad Dunajom, v príjemnej lokalite n

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kravany nad Dunajom

75,000 € 577 €/m²

Dobré Reality ponúkajú rodinný dom s veľkou záhradou v obci Svinná

Reality Svinná

Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj rodinný dom v príjemnej obci Svinná pri Trenčíne, vhodný na tr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svinná

180,000 € 1241 €/m²

4 izbový byt / 84 m2 / PIEŠTANY / PLUS DOVOLENKA K TOMU

Reality Piešťany

4 izbový byt | 84 m²

Bonus, ktorý vás príjemne prekvapí. Pri kúpe tejto nehnuteľnosti získavate navyše letný bonus

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Piešťany

210,000 € 2500 €/m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Kamenín

Reality Kamenín

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Kamenín, situovaný pri hlavnej ceste. Dom s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kamenín

75,000 € 536 €/m²

DOBRÉ REALITY - Priestory na prenájom, 30 m2, budova Allianz, Záhradní

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a prevádzkové priestory v budove Allianz, na Záhradníckej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v tichom a krásnom prostredí pod Považs

Reality Selec

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný rodinný dom 3+1 s veľkorysým pozemkom v malebnej obci Selec, kto

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Selec

129,000 € 1173 €/m²

Ponúkame na predaj 5 -izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou.

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 216 m²

Ponúkame na predaj 5 -izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou. Priestranný a zateplený 5-izbový

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

146,000 € 676 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 115 m²

Dobré Reality Vám ponúka na predaj 3-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

65,000 € 565 €/m²

RK Dobré reality predáva stavebný pozemok v obci Dulovce.

Reality Dulovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 820 m²

RK Dobré reality predáva stavebný pozemok v obci Dulovce. Pozemok sa nachádza na tichej slušne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dulovce

22,000 € 27 €/m²

DOBRÉ REALITY - Predávame 5-izbový rodinný dom v Bajči

Reality Bajč

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária Dobré reality spol.s r. o. predáva 5-izbový rodinný dom v Bajči. Rodinný d

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bajč

297,000 € 2475 €/m²

Predaj chaty a chalupy, Predné Staré Levice, Predné Staré Levice, Levi

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Predné Staré Levice | 25 m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj pozemok v obľúbenej časti Staré Predné Levice. Pozemok má celk

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

12,000 € 480 €/m²

Dobré Reality ponúkajú Rekreačný pozemok Staré Predné Levice

Reality Levice

Rekreačný pozemok | Predné Staré Levice | 499 m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj rekreačný pozemok v obľúbenej lokalite Staré Predné v Leviciac

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Levice

12,000 € 24 €/m²

Krásne novo zariadené kancelárie v Martine

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Pri Turci | 28 m²

Hľadáte ideálne kancelárske priestory v Martine? Realitná kancelária Dobré Reality Vám s poteš

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Martin

280 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemok-lúka Nezbud.Lúčka

Reality Nezbudská Lúčka

Záhrada | Lúčna | 2,452 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok trvalý trávnatý porast v kat. území Nezbudská Lúčka.Z pozemku je

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nezbudská Lúčka

13 €/m2 13 €/m2

RD na predaj – Cabaj-Čápor s veľkým potenciálom...

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť ponúka na predaj rodinný dom v obci Cabaj-Čápor,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

168,000 € 1976 €/m²

Pripravujeme predaj: Novostavba rodinného domu – moderné bývanie v Bán

Reality Bánov

Rodinný dom | Bernolákova | 100 m²

Už Vás nemusí trápiť kúpa pozemku, zdĺhavé vybavovanie stavebného povolenia ani postupné financ

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bánov

280,000 € 2800 €/m²

BUNGALOV - LUXURY - Nízkoenergetický dom (Drevodom) - 11km od NItry! S

Reality Hosťová

Rodinný dom | Hlavná | 74 m²

Dobré Reality ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÚ Novostavbu v obci Hosťová, čo je len 11km od me

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hosťová

189,000 € 2554 €/m²

Stavebný pozemok na predaj – Ivanka pri Nitre (537 m²) | MHD, IS, rovi

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Novozámocká | 537 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 537 m² (šírka 10 m x dĺžka 54 m), nachádza

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

53,900 € 100 €/m²

EXluzivne predaj 26,71 árového pozemku Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianske Hrnčiarovce | 2,671 m²

Ponúkam na predaj pozemok - pre rodinné domy v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Výmera pozemku 26

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

408,650 € 153 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Drevená, Drevená, Nitra

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Drevená | 837 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok- pre rodinné domy v obci Nitrianske Hrnčiarovce Plocha: pozemku

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

138,040 € 165 €/m²