DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dlhá ulica 426/3 97101 Prievidza Slovensko

DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s. r. o. (332  inzerátov)

Dlhá ulica 426 97101 Prievidza

332 inzerátov v ponuke

ZAUJÍMAVÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!!!

Reality Bystrá

Apartmán | Tále | 261 m²

ZVAŽUJETE INVESTÍCIU, ALEBO VLASTNÚ REKREÁCIU PRE VÁS A VAŠICH BLÍZKYCH? DOBRÉ REALITY - silná

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bystrá

560,000 € 2146 €/m²

Rodinný dom Hronská Dúbrava, Zvolen, Žiar nad Hronom

Reality Hronská Dúbrava

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Popis ponúkanej nehnuteľnosti: DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúk

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hronská Dúbrava

Cena dohodou

PREDAJ: Pozemok s výhľadmi, 4607 m2, Detvianska Huta - Vrchdobroč, okr

Reality Detvianska Huta

Pozemok pre rodinné domy | Vrchdobroč | 4,607 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka v Detvianskej Hute, miestnej č

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

Cena dohodou

3 kancelárie s nepretržitým prístupom a parkovacím miestom v 3B Office

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská Cesta | 17.23 m²

3B Office - KANCELÁRIE A OBCHODNÉ PRIESTORY S PARKOVACÍM MIESTOM V CENE. DOBRÉ REALITY – silná

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

195 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ: pozemok pre rodinný dom - 937 m2 Považská Bystrica časť Miloch

Reality Považská Bystrica

Záhrada | Milochov | 937 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

40,000 € 43 €/m²

Na prenájom obchodný priestor v historickom centre mesta Banská Štiavn

Reality Banská Štiavnica

Obchodné priestory | Andreja Kmeťa | 94.47 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, ponúka na prenájom obchodné priestory na ulici A

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Banská Štiavnica

1,150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj panoramatický 2 izbový byt po komplet

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. Stodolu | 50 m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj panoramatický 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

89,000 € 1780 €/m²

Dobré reality ponúkajú prémiový prenájom 2-izbového bytu v centre Popr

Reality Poprad

2 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 49 m²

Dobré reality ponúkajú prémiový prenájom 2-izbového bytu v centre Popradu – Palace Hill Ponúka

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Poprad

1,300 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

SUPER PONUKA pekného RD v Kostolnom Seku

Reality Šurany

Rodinný dom | 170 m²

Hladáte si bývanie v peknom rodinnom domčeku? Ponúkame Vám na predaj krásny rodinný dom v Šuran

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šurany

229,990 € 1353 €/m²

Predaj staršieho RD s pekným pozemkom

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 100 m²

Ponukame Vám na predaj starší RD vhodný pre klientov s vlastnou predstavou na rekonštrukciu.. R

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

119,990 € 1200 €/m²

PREDAJ: Veľká Lúka - Záhumnie - pozemok pre rodinný dom, 772 m2

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 772 m²

VEDELI STE, ŽE VO VEĽKEJ LÚKE NA ZÁHUMNÍ ČAKÁ NA VÁS VYSNÍVANÝ POZEMOK? POPONÁHĽAJTE SA NA OBH

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

77,200 € 100 €/m²

Exkluzívny Rodinný dom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom v Nových Zámkoch. Prízemie: veľká obývačka (50m2) s

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

395,000 € 1646 €/m²

Stavebný pozemok 2815m2 Branovo

Reality Branovo

Pozemok pre rodinné domy | Branovo | 2,815 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - na stavbu rodinného domu v Branove. Prípojky plynu a elektrin

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Branovo

59,900 € 21 €/m²

Predaj pozemku v obci Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Záhrada | Nezadaná | 1,605 m²

Dobré reality - Ponúkame Vám na predaj veľký pozemok - vedený na LV ako záhrada v malebnej obci

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bardoňovo

27,000 € 17 €/m²

Prenájom Garsónky na ul. T.G.Masaryka

Reality Nové Zámky

Garsónka | T.G. Masaryka | 20 m²

Ponúkame vám na Prenájom útulnú zrekonštruovanú garsónku na ul. T.G.Masaryka v Nových Zámkoch n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Exkluzívna ponuka. Predaj chatky so zahradou pri Zugove

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 16 m²

Hladáte si miesto na relax? Ponúkame na predaj krásnu murovanú chatku 16m2 situovanu na uprave

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

52,000 € 3250 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Rumanová, Rumanová, Nitra

Reality Rumanová

Pozemok pre rodinné domy | Rumanová | 174,243 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 10ha - v obci Rumanová, ktorý je zaradený v územnom p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rumanová

18 €/m2 18 €/m2

Predaj poľnohospodárskej pôdy, Na Dolinu, Na Dolinu, Nitra

Reality Nitra

Orná pôda | Na Dolinu | 39,975 m²

EXKLUZIVNE!!! Na predaj pozemok - orná pôda v Nitre, ulica Na Dolinu, v tesnej blízkosti za

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

409,000 € 10 €/m²

PREDAJ: Pozemok pre rodinný dom, 765 m2, Veľká Lúka, okres Zvolen

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 765 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka vo Veľkej Lúke, časť Záhumnie,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

76,500 € 100 €/m²

Obchodný (administratívny) priestor 24/7, 173 m2, Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská Cesta | 173 m²

HĽADÁTE STABILNÉ A FLEXIBILNÉ PODNIKATEĽSKÉ ZÁZEMIE S VÝBORNOU DOSTUPNOSŤOU, BEZPEČNOSŤOU A MOŽ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT S TERASAMI A GARÁŽOU, BELVEDER

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad Plážou | 86.19 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná exk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pôvabný domček s očarujúcou záhradou na PREDAJ

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Realitná kancelária Dobré Reality s r. o. ponúka na predaj vidiecky domček s očarujúcou záhrado

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šalgočka

239,000 € 1593 €/m²

Podnikateľské priestory v srdci Šale na prenájom

Reality Šaľa

Obchodné priestory | Hlavná | 30 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka záujemcom viac komerčných a prevádzkových prie

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Šaľa

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRIESTORY NA PRENÁJOM

Reality Brezno

Kancelárie, administratívne priestory | Cesta Osloboditeľov | 12.5 m²

Dobré Reality s.r.o. v zastúpení realitným maklérom, Štulajterová Iveta, Vám ponúkajú na prenáj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

7.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac