332 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Hlavná | 230 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 samostatné bytové jednotky -rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou, len
Cena dohodou
Rodinný dom | 300 m²
Realitná kancelária Dobré reality spol. s r. o. predáva 5-izbový rodinný dom v Hamuliakove. R
459,000 € 1530 €/m²
Komerčná zóna | 1,857 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok s viacúčelovým využitím v Klenovci. Prevažne rovinatý a slnečný
22,000 € 12 €/m²
Rodinný dom | Horný Rad | 40 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok s pôvodným kamenným domom s pekným výhľadom na okolitú p
45,000 € 1125 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 214 m²
Realitná kancelária Dobré reality spol.s r. o. predáva 4-izbový rodinný dom v novej tichej štvr
159,000 € 743 €/m²
Záhrada | Šaling | 3,865 m²
Ponúkam na predaj krásny slnečný pozemok s rozlohou 3865 m² v malebnej a vyhľadávanej lokalite
3.1 €/m2 3 €/m2
Rodinný dom | Považská | 140 m²
Dobré reality ponúkajú na predaj 4 i rodinný dom v Nových Zámkoch, v časti za tromi mostami, v
205,000 € 1464 €/m²
Obchodné priestory | Kolta | 480 m²
Dobré reality vám ponúkajú na predaj obchodné priestory v centre obce Kolta, 20 km od mesta Nov
1 € 0 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nábrežie Dukelských hrdinov | 26 m²
HĽADÁTE REPREZENTATÍVNY PRIESTOR? CHETE BYŤ NA DOBROM MIESTE, ALE NEPOTREBUJETE BYŤ PRIAMO V
450 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Rohozná | 1,125 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj pozemok s podielom n
7 €/m2 7 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 1,949 m²
Dobré reality s.r.o vám ponúkajú na predaj slnečný, priestranný, stavebný pozemok orientovaný n
40,000 € 21 €/m²
Rodinný dom | Filier | 98 m²
NA STRMOM HRBE BOLO A AJ BUDE POKOJA VŽDY DOSTATOK A AJ PASTVÍN PRE STATOK. BÝVANIE A GAZDOVANI
59,900 € 611 €/m²
Obchodné priestory | 999 m²
Ponúkame Vám na predaj komerčný objekt Nové Zámky, Gúgska. V súčasnosti prevádzkovaná reštaurá
Cena dohodou
Záhrada | Dubník | 3,472 m²
Ponúkame Vám na stavebný predaj pozemok - záhrada v obci Dubník, Dubník. Plocha: pozemku 3472
39,500 € 11 €/m²
1 izbový byt | Cyrilometodská | 40 m²
Dobré Reality ponúkajú na prenájom zariadený jednoizbový byť na Prednádraží v Nových Zámkoch. B
450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Exkluzívne ponúkame 4-izbový rodinný dom na predaj. Dom je situovaný na pokojnom okraji ulice,
189,000 € 1575 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 556 m²
Ponúkame Vám na predaj vyčistený a upravený pozemok vhodný ihneď na výstavbu RD, v obci Neded.
28,000 € 50 €/m²
3 izbový byt | Na lúkach | 52 m²
Dobré reality Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt, ulica Na Lúkach, Levice. Nachádza sa v dobre
91,000 € 1750 €/m²
Obchodné priestory | Školská | 28 m²
Ponúkame Vám na predaj školský stánok/bufet v základnej škole vo Varíne.Je vyrobený z dreva a z
3,500 € 125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lysická | 1,607 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Lysica.Plocha pozemku je 1607m2.K pozemku je dot
95,000 € 59 €/m²
Rodinný dom | Veľký Harčáš | 572 m²
DOBRÉ REALITY Vám ponúkajú na predaj výnimočný dom v pokojnej prírodnej scenérii obce Veľký Ha
350,000 € 612 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
DOBRÉ REALITY Vám ponúkajú na predaj Vidiecky dom s veľkou záhradou v obci Farna (okr. Levice)
53,000 € 353 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Dobré Reality v exkluzívnom zastúpení ponúkajú na predaj dvojpodlažný, podpivničený rodinný dom
175,000 € 583 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Predné Staré Levice | 102 m²
Dobré Reality ponúkajú na predaj viničný domček v tichej lokalite Staré Predné Levice Dobré Rea
62,000 € 608 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.