DLUGO reality

DLUGO reality

Mnoheľova 14/837 05801 Poprad Slovensko
Máte záujem o predaj nehnuteľnosti? Predáme Vašu nehnuteľnosť výhodnejšie.
Našim klientom ponúkame vždy exkluzívne komplexné realitné služby.
Kontaktujte nás a dohodnite si nezáväzné osobné stretnutie.
Sprostredkujeme Vám predaj, kúpu alebo prenájom všetkých typov nehnuteľností
- domy, byty, pozemky, garáže, penzióny, chaty, komerčné a prevádzkové priestory.
Pre klientov zabezpečíme bezstarostný predaj nehnuteľnosti.
Odbremeňte sa od povinností, ušetrite svoj čas
a pri predaji nehnuteľnosti využite naše nadštandardné profesionálne služby.

Stiahnite si našu aplikáciu pod názvom DLUGO reality v obchode Google play alebo v APP Store
a sledujte aktuálne informácie nielen o nehnuteľnostiach v našej ponuke.

Spoľahnite sa na nás. Na realitnom trhu pôsobíme od roku 2000.
Sme realitná kancelária DLUGO reality a viac informácií o nás sa dozviete na našej stránke
www.dlugoreality.sk .
Prečítať viac

92 inzerátov v ponuke

Exkluzívna Ponuka: Rodinný dom s obrovským pozemkom a potenciálom.

Reality Markušovce

Rodinný dom | Sv. J. Nepomuckého | 135 m²

Základné Informácie a Lokalita Exkluzívne a iba u nás so súhlasom majiteľa, Vám ponúkame na pre

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Domy na predaj Markušovce

177,800 € 1317 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľkú priemyselnú halu (2000m2) v areáli Chemosvit na Štúrovej ulici vo Svite

Reality Poprad

Výrobný objekt | Svitská cesta | 2,000 m²

Popis: - hala má rozlohu 2000m2 - podlahy sú z liateho pancierového betónu - kompletne vybaven

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Objekty na prenájom Poprad

7,500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

PRENÁJOM luxusný 3 izbový byt s veľkým balkónom v Poprade, Hviezdoslavova (centrum mesta) Stav objektu: novostavba

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 90 m²

NA PRENÁJOM úplne nový, kompletne zariadený 3 izbový byt s veľkým balkónom v bytovom dome na ul

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Poprad

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ: Rodinný dom s investičným potenciálom, Štrba

Reality Štrba

Rodinný dom | Brezová | 253 m²

V obci Štrba ponúkam na predaj priestranný rodinný dom, ktorý nepredstavuje len bývanie, ale aj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Štrba

285,000 € 1126 €/m²

Na predaj 4 izbový byt s lodžiou pripravený na modernizáciu, Štúrova 25, Tatranská Štrba

Reality Štrba

4 izbový byt | Štúrova | 74 m²

Na predaj 4-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave, pripravený na modernizáciu, situovaný na 1.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Štrba

196,000 € 2649 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 investičné pozemky – strategická poloha pri ceste I. triedy s potenciálom zmeny územného plánu, 2231m2, Poprad

Reality Poprad

Iný stavebný pozemok | 2,251 m²

Na predaj tri samostatné investičné parcely v meste Poprad o výmere 1184 m², 535 m² a 532 m². P

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Poprad

80 €/m2 80 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 800m2, ulica J. Gejdoša Štrba

Reality Štrba

Pozemok pre rodinné domy | J. GEJDOŠA | 800 m²

Na predaj stavebný pozemok o rozlohe 800 m2 na ulici J. Gejdoša v Štrbe. Pozemok: - rozloha 80

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Štrba

135,000 € 169 €/m²

PREDAJ 4-izb. byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii, Huncovská ul., Kežmarok

Reality Kežmarok

4 izbový byt | Huncovská | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcií na Huncovskej ulici

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

168,900 € 2011 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Poprad - Matejovce

Reality Poprad

1 izbový byt | Bottova | 39 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, investíciu alebo útulný priestor, kam sa môžete ihneď nasťahovať?

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Poprad

107,000 € 2744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 510 m2, v obci Vlková, okres Kežmarok

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 510 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Vlková, ktorý vďaka svojej polohe ponúka krá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Vlková

64,000 € 125 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ stavebný pozemok 786 m² v novej lokalite – Spišské Podhradie, Sv. Martin.

Reality Spišské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | 786 m²

REZERVOVANÉ rozľahlý (786 m²), slnečný a rovinatý pozemok s krásnym výhľadom na okolie a Spišsk

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Podhradie

Info v RK

Ponuka na prenájom 3-izbového apartmánu pod Tatrami

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Ponúkame na prenájom krásny, kompletne zariadený 3-izbový apartmán v obci Štôla, ideálny pre mi

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Byty na prenájom Vysoké Tatry

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM Polyfunkčná budova (cez 600m2) v meste Poprad - Stráže pod Tatrami

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Levočská | 600 m²

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčnú budovu s úžitkovou plochou cez 600m2 v meste Poprad – časť

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Poprad

2,950 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 1367 m2, Beharovce okres Levoča, 2km od diaľnice

Reality Beharovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,347 m²

Na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu o rozlohe 1367 m2 obec Beharovce okres Le

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Beharovce

39,900 € 30 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ Pozemok 5874m2 - orná pôda, Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Orná pôda | Tatranská | 5,874 m²

Ponúkam NA PREDAJ veľký, investičný pozemok o rozlohe 5874m2 v podtatranskej obci Veľká Lomnica

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

89,000 € 15 €/m²

ZNÍŽENA CENA Rodinného domu na Velickom námestí, Poprad - Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Scherfelova | 550 m²

ZNÍŽENA CENA Ponúkame Vám na predaj atraktívny, veľký rodinný dom po kompletnej rekonštrukcií n

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Domy na predaj Poprad

750,000 € 1453 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 4 izbový byt (140m2) s balkónom v CENTRE mesta Poprad, Tatranské Námestie

Reality Poprad

4 izbový byt | Tatranské námestie | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, lukratívny a kompletne zariadený 4 izbový byt s veľkým balkónom p

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na predaj Poprad

319,900 € 2285 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÝ Rodinný dom s dvoj garážou, Poprad - Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Dolný Rad | 190 m²

REZERVOVANÝ Ponúkam na predaj starší rodinný dom s dvoj garážou, postavený na pozemku s rozloho

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Poprad

189,900 € 999 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM Kancelária (102m2) s parkovaním, Štúrova ul, Svit (CHEMOSVIT)

Reality Svit

Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 102 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu (102m2) na 3. NP v administratívnej budove Chemosvit na Štú

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Priestory na prenájom Svit

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Luxusná rodinná vila s pozemkom 969 m², Dolný Smokovec

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Nezadaná | 455 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, priestranný, samostatne stojaci, 7 izbový, oplotený, 3-podlažný

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

890,000 € 1956 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka