DLUGO reality

DLUGO reality

Mnoheľova 14/837 05801 Poprad Slovensko
Máte záujem o predaj nehnuteľnosti? Predáme Vašu nehnuteľnosť výhodnejšie.
Našim klientom ponúkame vždy exkluzívne komplexné realitné služby.
Kontaktujte nás a dohodnite si nezáväzné osobné stretnutie.
Sprostredkujeme Vám predaj, kúpu alebo prenájom všetkých typov nehnuteľností
- domy, byty, pozemky, garáže, penzióny, chaty, komerčné a prevádzkové priestory.
Pre klientov zabezpečíme bezstarostný predaj nehnuteľnosti.
Odbremeňte sa od povinností, ušetrite svoj čas
a pri predaji nehnuteľnosti využite naše nadštandardné profesionálne služby.

Stiahnite si našu aplikáciu pod názvom DLUGO reality v obchode Google play alebo v APP Store
a sledujte aktuálne informácie nielen o nehnuteľnostiach v našej ponuke.

Spoľahnite sa na nás. Na realitnom trhu pôsobíme od roku 2000.
Sme realitná kancelária DLUGO reality a viac informácií o nás sa dozviete na našej stránke
www.dlugoreality.sk .
Prečítať viac

92 inzerátov v ponuke

AKCIA: Na predaj parkovacie miesto v Spišskej Novej Vsi - sídlisko Tarča

Reality Spišská Nová Ves

Garáž | Za Hornádom | 11 m²

Aktuálne akciová cena 5 000 € / 1 miesto : platí pre prvých 5 kupujúcich. Na predaj parkovacie

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

5,000 € 455 €/m²

Na predaj meštiansky dom s výnimočným investičným potenciálom – Poprad-Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Teplická | 420 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s dušou, príbehom a hodnotou, ktorá časom rastie? Tento meštiansky dom pat

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Poprad

315,000 € 750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán v Jasnej priamo pri zjazdovke Biela púť

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | Demänovska Dolina | 77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový a priestranný podkrovný apartmán s rozlohou 77 m², situov

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 02.09.2025
Byty na predaj Demänovská Dolina

495,000 € 6429 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ Chata s veľkým vysporiadaným pozemkom (508 m2) Dubina II

Reality Poprad

Záhradná chatka | Kvetnica | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu s veľkým slnečným pozemkom (508m2) na Dubine II - Hranov

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Poprad

70,000 € 1623 €/m²

Na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom Veľká Lomnica, Golfová ulica. Plocha: pozemku 950m2. Cena 199 900 €

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 950 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký, rovinatý a slnečný pozemokpriamo na Golfovej

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

199,900 € 210 €/m²

Rodinný dom na dokončenie, Spišský Hrhov, pozemok 491 m²

Reality Spišský Hrhov

Rodinný dom | Osloboditeľov | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Spišský Hrhov(okres Levoča) ul. Osloboditeľov 8. Rodi

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Spišský Hrhov

79,000 € 494 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ Stavebný pozemok (948m2) v Starej Lesnej na Tatranskej ulici

Reality Stará Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 948 m²

Ponúkam Vám na predaj predaj veľký, rovinatý a slnečný pozemok na Tatranskej ulici v Starej Le

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Pozemky na predaj Stará Lesná

103,000 € 109 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s vlastným kúrením – Novoveská Huta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Sadrovcová | 43 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s vlastným plynovým kúrením v mestskej časti Novoveská Huta

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

85,000 € 1977 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký 4-izbový byt 89 m² na prenájom – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Borbisova | 89 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 4-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš, ul. Borbisova 28.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 2 izbový holobyt s terasou 24 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 58 m²

REZERVOVANÉ 2 izbový slnečný holobyt 58 m2 s kobkou, terasou 24 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 3 izbový holobyt s terasou 35 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 29. augusta | 85 m²

REZERVOVANÉ 3 izbový slnečný holobyt 85 m2 s kobkou, terasou 35 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ 3-izb.byt s balkónom po rekonštrukcii, ul. Hraničná, Poprad - Západ

Reality Poprad

3 izbový byt | Hraničná | 69 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom po rekonštrukcií na Hraničnej ulici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Poprad

155,000 € 2246 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodný priestor 85m2 s parkovaním na Hraničnej ul. v Poprade

Reality Poprad

Obchodné priestory | Hraničná | 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o rozlohe (85m2). Nachádza sa na prízemí na Hranične

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Poprad

1,020 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívne: Apartmán - Ideálna investícia v srdci Tatier

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | Starý Smokovec | 19 m²

Tento kompletne zrekonštruovaný apartmán s rozlohou 19 m² disponuje vlastným sociálnym zariaden

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

114,000 € 6000 €/m²

PRENÁJOM luxusný 3 izbový byt s veľkým balkónom v Poprade, Hviezdoslavova (centrum mesta) Stav objektu: novostavba

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 90 m²

NA PRENÁJOM úplne nový, kompletne zariadený 3 izbový byt s veľkým balkónom v bytovom dome na ul

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Poprad

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ Apartmánový dom s dvoma samostatnými apartmánmi, Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Ľadová | 220 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný, na 90% dokončený apartmánový dom na ulici Ľadová vo Veľkej

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

550,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3 izbový holobyt s terasou 48 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 29. augusta | 77 m²

REZERVOVANÉ 3 izbový slnečný holobyt 77 m2 s kobkou, terasou 48 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na rekonštrukciu s pozemkom 990 m² – Hozelec

Reality Hozelec

Rodinný dom | Hlavná | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Hozelec (okres Poprad), ul. Hlavná 46/13. Ide o starš

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Hozelec

169,000 € 1056 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 4-izb. byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii, Huncovská ul., Kežmarok

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Huncovská | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcií na Huncovskej ulici

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

168,900 € 2011 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ: 2 izbový byt s lodžiou na ul. MPČL 17, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 50 m²

PREDANÉ: 2-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave, situovaný na 1. poschodí z 8 v bytovom dome

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt (62m2 + 5m2), Bytový dom KUKUČÍNOVA, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj/odstúpenie krásny a slnečný 2-izbový byt o veľkosti 69m2 v kvalitnej nov

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Poprad

215,000 € 3209 €/m²

Štýlový, kompletne zrekonštruovaný 1,5-izbový byt na Mieri

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | Štúrovo Nábrežie | 40.48 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu? Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

95,000 € 2347 €/m²

Rodinný dom 186m2 (5-izbový), pozemok 393m2, Poprad - Lesopark Kvetnica

Reality Poprad

Rodinný dom | Jedľová | 186 m²

POSLEDNÝ DOM NA PREDAJ Čo Vám ponúka Lesopark - Kvetnica? - najatraktívnejšiu lokalitu v meste

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Poprad

429,000 € 2554 €/m²

NA PRENÁJOM 2-izb. zariadený byt s balkónom, 29.augusta, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 51 m²

Ponúkam Vám NA PRENÁJOM zariadený 2 izbový byt s balkónom (51m2) v Poprade na ulici 29.augusta

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka