203 inzerátov v ponuke
Chalupa, rekreačný domček | 150 m²
B10 Vám ponúka na predaj 2- podlažný Rekreačné domy po kompletnej rekonštrukcii, situovaná na p
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 400 m²
B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú nehnuteľnosť, rodinnú vilu s unikátnym panoramati
1 € 0 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 130 m²
B10 Vám ponúka na predaj teraz skolaudovanú novostavbu dvojpodlažnej drevenej chaty s priestran
88,000 € 677 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 7,321 m²
Ponúkame Vám luxusný stavebný pozemok v obci Dolný Vadičov slnečný, v krásnom prostredí prírody
30 €/m2 30 €/m2
3 izbový byt | 68 m²
B10 Vám ponúka na predaj svetlý, vkusne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt s výmerou 68 m
169,990 € 2500 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 381 m²
Ponúkame Vám pozemok k obľúbenej obci Krasňany tichá lokalitadobrá dostupnosť zo Žilinyzavedeni
47,000 € 123 €/m²
Rodinný dom | 218 m²
B10 Vám ponúka na predaj rozostavanú novostavbu priestranného 6-izbového rodinného domu, v male
150,000 € 688 €/m²
Rekreačný pozemok | 800 m²
B10 Vám ponúka na predaj Skvelá cena - Slnečná záhrada v obci Radoľa s možnosťou drobnej stavby
32,000 € 40 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 534 m²
B10 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rovinaté stavebné pozemky v širšom CENTRE kúpeľného mesta T
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 69 m²
Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v atraktívnom developerskom projekte BYTY KOŠÚTY. Byt p
214,900 € 3114 €/m²
Obchodné priestory | Štefana Majera | 97 m²
B10 realitné centrum Vám výhradne ponúka na predaj výnimočný nebytový priestor s atraktívnou po
245,000 € 2526 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.