ABC REAL

GRENTON

Dopravná 10 83106 Bratislava-Rača Slovensko
Realitná spoločnosť so sídlom v Bratislave.
Zabezpečenie komplexného predajného servisu od prípravy nehnuteľnosti na predaj, preverenie právneho stavu aŽ po odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcemu.
Zabezpečujeme kompletný právny servis, geometrické plány, preverenie právneho stavu nehnuteľností, znalecké posudky.
Rekonštrukcie a stavby rodinných domov.
Individuálne poradenstvo v oblasti predaja, investovania do nehnuteľností.
Pre svojich klientov hľadáme stále byty v Bratislave a okolí, pričom odkúpenie realizujeme z vlastných zdrojov.

Mail: mont-real@mont-real.sk
www.volnebyvanie.sk
tel. 0911828418

Naša realitná kancelária pôsobí v Bratislave a okolí a ponúka kompletné služby v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Špecializujeme sa na byty, domy, pozemky a komerčné nehnuteľnosti, pričom zabezpečujeme profesionálny servis pre každého klienta.

Či už hľadáte nový domov, plánujete investíciu, alebo potrebujete odborné poradenstvo pri predaji či prenájme nehnuteľnosti, sme tu pre Vás. S nami máte istotu spoľahlivého partnera, ktorý Vás prevedie celým procesom rýchlo, bezpečne a efektívne.

Obráťte sa na nás a splníme Vaše predstavy o bývaní!

Kontaktujte nás ešte dnes a urobte prvý krok k Vášmu vysnívanému bývaniu!

Mail: abcreal.sk@gmail.com
https://www.abc-real.com/
tel. +421919180504
Prečítať viac

127 inzerátov v ponuke

Nebytový priestor, Staré Mesto, Gunduličova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gunduličova | 70 m²

Na predaj nebytový priestor, vhodný ako kancelársky priestor, prípadne na sídlo firmy. Nachádza

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

189,450 € 2706 €/m²

Na prenájom 2 haly (17 000 m2 a 10 000 m2) v Bratislave

Reality Bratislava

Skladový objekt | 17,000 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom 2 haly (17 000 m2 a 10 000 m2) v Bratislave. Rozloha = 17 000 m2 a

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na prenájom hala (17 501 m2) v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 17,501 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom hala (17 501 m2) v Banskej Bystrici. Rozloha = 17 501 m2 Prízemie

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Banská Bystrica

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj priemyselný objekt pre komerčné využitie (3 594 m2) na pozemku (17 614 m2) vo Vrbovom

Reality Vrbové

Výrobný objekt | 3,594 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj priemyselný objekt pre komerčné využitie (3 594 m2) na pozemku (17 61

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na predaj Vrbové

1,550,000 € 431 €/m²

Na prenájom sklad na poschodí(200 m2) v BA - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 190 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na poschodí(200 m2) v BA - Stará Vajnorská. ÚP = 200 m2

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom šíkovný, prízemný, klimatizovaný priestor s kuchynkou (ÚP=126 m2) vo Vrakuni - Dvojkrížná ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Obchodné priestory | Dvojkrížna | 126 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom šíkovný, prízemný, klimatizovaný priestor s kuchynkou (ÚP=126 m2) v

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,365 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok 27,5 a, na ktorom je vidiecky dom, hospodárska budova, záhrada v Malých Dvorníkoch

Reality Malé Dvorníky

Vidiecky dom | Malé Dvorníky | 603 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj stavebný, slnečný pozemok 27,5 ára, na ktorom je vidiecky dom, hospod

Publikované: 20.06.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Malé Dvorníky

170,000 € 282 €/m²

Predáme zabehnutú gastro prevádzku (pozemok = 100 m2) v Rimavskej Sobote - Kurinec priamo v areáli kúpaliska

Reality Rimavská Sobota

Reštaurácia | 100 m²

Voľnébývanie.sk Predáme zabehnutú gastro prevádzku v Rimavskej Sobote - Kurinec priamo v areáli

Publikované: 01.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

55,000 € 550 €/m²

Orná pôda v Podunajských Biskupiciach, 3 samostatné parcely

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Orná pôda | Odeská | 18,182 m²

V zastúpení vlastníkov predáme pozemky v KÚ Podunajské Biskupice, druh pozemku orná pôda, extra

Publikované: 03.04.2024 Aktualizované: 08.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

5 €/m2 5 €/m2

Na predaj záhrada 403 m2 so skladíkom v Rači vhodná pre výstavbu chatky

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Pekná cesta | 403 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj záhradu 403 m2 v Rači (Žabí majer), ktorá sa nachádza v záhrad

Publikované: 13.04.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

79,000 € 196 €/m²

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (120 m2) v BA - Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 120 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (120 m2) v BA - Obchodná ulica. ÚP =

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,300 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Na prenájom prízemná kancelária (ÚP=18 m2) so skladom o rozlohe 10,8 m2 s výmerou 2 x 5,4 m - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 29 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemná kancelária (ÚP=18 m2) so skladom o rozlohe 10,8 m2 s výmer

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom prízemný priestor s rozmermi: 17,5 m x 5,70 m (ÚP=100 m2) v BA (Stará Vajmorská)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 100 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný priestor s rozmermi: 17,5 m x 5,70 m (ÚP=100 m2) v BA (St

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predáme 2,5-izbový podkrovný byt v centre BA, 58m2, oproti 2LEVOM, Dobrovského ulica, 5/5 pekný výhľad na BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovského | 58 m²

Predáme 2,5-izbový byt v Starom meste oproti 2-Levom na Dobrovského ulici č. 9, 5/5, s vlastným

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 4638 €/m²

Na prenájom sklad 1 300 m2, dá sa rozdeliť na 650 m2 (1/2) a 430 m2 (1/3) v Rači - Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Nezadaná | 1,300 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad 1 300 m2, dá sa rozdeliť na 650 m2 (1/2) a 430 m2 (1/3) v Rač

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pri mori ! 2-izbový byt v rezidenčnom projekte Lagune Homes – Calpe, Costa Blanca, Španielsko

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

2-izbový byt v rezidenčnom projekte Lagune Homes – Calpe, Costa Blanca Cena: 374 000 € + DPH Úž

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj

374,000 € 6233 €/m²

Na predaj apartmány v Kambodži (Sihanoukville) priamo od developéra s veľkosťou 39, 41, 54, 78, 95 m2

Reality Ostatné krajiny

Apartmán | Ostatné krajiny

Voľnébývanie.sk Na predaj apartmány v Kambodži (Sihanoukville) priamo od developéra s veľkosťou

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj

850 €/m2 22 €/m2

Na predaj 4 izbový byt v Starom Meste, Gunduličova ulica, 103 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 103 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Gunduličovej ulici v Starom Meste po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,051 € 4418 €/m²

Na predaj lukratívny, investičný pozemok 18 364 m2 vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Orná pôda | Ráztočná | 18,364 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj investičné pozemky 18 364 m2 vo Vrakuni. Úžitková plocha = 1

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

1,652,760 € 90 €/m²

Predaj rodinného domu v Jablonici s úžasným pozemkom

Reality Jablonica

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Realitná kancelária Vector in Sector ( vyše 30 rokov praxe v odbore predaj nehnuteľností) , Vám

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Jablonica

160,000 € 889 €/m²

Veľká murovaná garáž v Rači, osobné vlastníctvo vrátane pozemku

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 25 m²

V zastúpení vlastníka predáme - veľkú murovanú garáž - výmera 25 m2 - vyporiadaný pozemok v oso

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

44,000 € 1760 €/m²

Na predaj krásny 3 i apartmán (ÚP=78 m2) pri mori v meste Obzor

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Voľnébývanie.sk Na predaj krásny 3 i apartmán (ÚP=78 m2) pri mori v meste Obzor. ÚP = 78 m2 P

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj

150,000 € 1923 €/m²

Na prenájom obchodný, prízemný priestor (ÚP=200 m2) na začiatku Špačiniec zo strany TT

Reality Špačince

Obchodné priestory | 200 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom obchodný, prízemný priestor (ÚP=200 m2) na začiatku Špačiniec zo st

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na prenájom Špačince

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kučišdorfská dolina: Chata so zariadením, celoročne obývateľná

Reality Pezinok

Chata, drevenica, zrub | Kučišdorf. Dolina | 100 m²

HĽADÁTE oddych a relax po práci alebo chcete víkendovať alebo dokonca trvalo bývať priamo v ob

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

216,000 € 2160 €/m²