Moderný office v projekte Neohaus na Fončorde

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Spojová | 37 m²

V projekte NEOHAUS ponúkame na predaj moderný kancelársky priestor s rozlohou 37 m², ideálny na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

142,800 € 3859 €/m²

Na prenájom kancelársky/obchodný priestor v centre Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Centrum | 25 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky / obchodný priestor v centre mesta Nových Zámkov. PRIESTOR -

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Luxusná vila Štefánikova ulica 758 m2 3x garáž 12x parkovanie Staré Mesto – prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 758 m²

Luxusná vila s historickou eleganciou, spolu 758,3 m2, kompletná rekonštrukcia, nezariadená, su

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8,400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Variabilný nebytový priestor s potenciálom loftu v centre Bratislavy – Karadžička

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný nebytový priestor v projekte Karadžička, ktorý vyniká svojou fle

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 3521 €/m²

REZERVOVAVÉ:Krásny obchodný priestor v lukratívnom areáli na Vajnorskej ceste 116m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 116 m²

Dáme do prenájmu moderný showroom/obchodný priestor v lukratívnom areáli na Vajnorskej ulici s

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom obchodný priestor v centre Nitry s parkovaním 65 m2

Reality Nitra

Obchodné priestory | Štefánikova trieda | 65 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na pešej zóne s výkladom. Ide o priestor

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM SKLADOVÁ A VÝROBNA HALA 1000 m2, v KOŠICIACH

Reality Košice-Šaca

Priestor pre výrobu | 1,000 m²

ASTRA reality a Ing. Jozef Takáč ponúka na prenájom skladovú a výrobnú halu v meste Košice, v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Šaca

2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM VÝROBNÁ HALA, 6480 m2, MEDZILABORCE

Reality Medzilaborce

Priestor pre výrobu | 6,480 m²

ASTRA reality a Ing. Jozef Takáč ponúka na prenájom výrobnú halu v meste Medzilaborce. Hala má

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Medzilaborce

2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

🏢 Obchodný priestor na predaj – Ideálny pre služby aj obchod

Reality Lučenec

Obchodné priestory | 55 m²

Reality Novohrad Vám exkluzívne ponúka na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v meste Luče

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

47,500 € 864 €/m²

Na prenájom nebytový priestor v centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | M.R. Štefánnika | 30 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka Vám na prenájom nebytový priestor v centre mesta v Nových Z

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj FASCINUJÚCA BUDOVA - bývalá sýpka, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Iný priestor | Nezadaná | 230 m²

Ponúkam na predaj zaujímavú historickú BUDOVU - bývalú SÝPKU v nádhernom prostredí obce Kráľová

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Kráľová pri Senci

307,000 € 1335 €/m²

Atraktívny komerčný priestor na prenájom v centre Kráľovej nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Iný priestor | Nezadaná | 200 m²

Realitná kancelária Herák Reality ponúka na prenájom výnimočný komerčný priestor situovaný pria

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Kráľová nad Váhom

900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Podnikateľský priestor s vlastným parkovaním – Šaľa

Reality Šaľa

Obchodné priestory | Horná | 100 m²

Realitná kancelária Herák ponúka na prenájom krásny a kompletne zrekonštruovaný priestor na síd

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Šaľa

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Komerčné priestory Košice, Dunajská

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 1 m²

Moderná budova s vlastným parkoviskom a bezbariérovým prístupom, poskytuje dlhodobý prenájom pr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

1 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na Kazanskej ulici !

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Kazanská | 81 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj nebytový priestor pozostávajúci z dvoch miestností s v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

257,000 € 3173 €/m²

KOMPLETNÉ KANCELÁRSKE ZÁZEMIE 163 M² – OPEN SPACE, ZASADAČKA, PARKOVANIE, TRENČÍN ZÁMOSTIE

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | 163 m²

TUreality ponúka na prenájom kancelársky priestor, ktorý sa nachádza na Bratislavskej 15/51 v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie/služby 18m2 s balk. blízko centra v Piešťanoch.

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Hodžova | 18 m²

COMACCreality s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v RD typu penzión blízko ce

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Dve samostatné kancelárie v centre mesta

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Hlinkovo námestie | 39 m²

Dve samostatné kancelárie v centre mesta. - k dispozícii 13 m2 a 26 m2 POPIS - vchod do budovy

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom priestorov, kancelárie 14m2 blízko centra Piešťan

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Hodžova | 14 m²

COMACCreality s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom priestor v RD typu penzión blízko centra Piešťan,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

195 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Malé kancelárie s výbornou dostupnosťou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Hraničiarov | 16.1 m²

Ponúkame na prenájom aj menšie samostatné kancelárie v polyfunkčnom objekte Dominant situovanom

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

9 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Krásny priestor vo VIENNA GATE pre Vaše podnikanie

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Kopčianska | 96.38 m²

Krásny priestor v polyfunkčnom objekte VIENNA GATE na Kopčianskej ulici. Ponúkame na prenájom p

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

TUreality predáva zaujímavý wellness obchodný priestor v Poprade.

Reality Poprad

Obchodné priestory | 100 m²

TUreality predáva obchodný priestor na fakt dobrom fleku v Poprade. Máš tu vlastné kúrenie, rek

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Poprad

235,000 € 2350 €/m²

Prenájom na 6 mesiacov! Skladový priestor 1500 - 2500 m2, logistický areál Malacky, skvelé napojenie na diaľnicju!

Reality Malacky

Priestor pre sklad | 2,500 m²

LANDSALL realitná kancelária ponúka na prenájom skladovo-

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Malacky

13,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

TOP! Skladový priestor 1300 m2, logistický areál Malacky, skvelé napojenie na diaľnicju!

Reality Malacky

Priestor pre sklad | 1,300 m²

LANDSALL realitná kancelária ponúka na prenájom skladovo-

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Malacky

5,525 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Rodinné domy na predaj (23120)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie