Kancelária s balkónom priamo na pešej zóne – Lichnerova, Senec

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

Reprezentatívne priestory | top lokalita | okamžite k dispozícii ______________________________

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Senec

350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Kancelárie s pozemkom, Košice - Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Obchodné priestory | 109 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom atraktívny showroom / kancelársky priestor

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

2,399 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom šikovný obchodný priestor, 50m2, kúsok od centra Piešťan

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom šikovný obchodný priestor nachádzajúci sa kúsok od centra Piešťan. Pri

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Priestory na prenájom Piešťany

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom komerčné, prevádzkové priestory v centre, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Obchodné priestory | . | 90 m²

Ponúkame na prenájom komerčné resp. prevádzkové priestory priamo v centre Nového Mesta nad Váho

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Prenájom kancelárií v centre, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | . | 20 m²

Ponúkame na prenájom zariadenú kanceláriu s výmerou cca. 20 m2 priamo v centre Nového Mesta na

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Na prenájom skladový priestor na Chovateľskej ulici

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Ulica Chovateľská | 800 m²

Na prenájom skladový priestor v Trnave v areály Vitany na Chovateľskej ulici. • Rozloha:** c

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

4 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Reprezentatívne kancelárske priestory s dušou, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Rozmarínová | 134 m²

Štyri miestnosti, 134 m², prvé poschodie mestskej vily z roku 1939, Rozmarínova ulica v širšom

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Priestory na predaj Trenčín

260,000 € 1940 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodný priestor o výmere 29,3 m2 v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Obchodné priestory | Bratislavská | 29.3 m²

Ponúkam na prenájom zabehnutý obchodný priestor v Gabčíkove v bezprostrednom centre mesta. Prie

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Gabčíkovo

550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor v centre Nitry s parkovaním 170 m2

Reality Nitra

Obchodné priestory | Štefánikova trieda | 170 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na pešej zóne s výkladom. Ide o priestor

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Obchodný priestor v novostavbe bytového domu na prenájom - 119 m2, ul. Závodu Matador.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | - | 119.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o výmere 119,10 m2 situovaný v novostavbe bytového d

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

FOIT - INVESTUJ A ZARÁBAJ

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | 440 m²

Predstavujem Vám jedinečnú príležitosť na splnenie Vašich podnikateľských zámerov. Realitná k

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Trnava

328,500 € 747 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM PRIESTORU 87 m² – CENTRUM BRATISLAVY – STARÉ MESTO – GROSSLINGOVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Grösslingova | 87 m²

Ponúkam na prenájom zaujímavý priestor v centre Bratislavy – Staré Mesto, na Groslingovej ulici

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

BH REAL ESTATE ponúka na prenájom výrobno-skladovú halu v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Staviteľská | 817 m²

BH REAL ESTATE ponúka na prenájom výrobno-skladovú halu v Bratislave. Park je vhodný na logist

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

BH REAL ESTATE ponúka na prenájom skladový priestor v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Turbínová | 334 m²

BH REAL ESTATE ponúka na prenájom skladový priestor na Turbínovej ulici v Bratislave. Hala má r

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodné priestor na prenájom 51m2 Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | 51.56 m²

Ponúkame na prenájom nebytové obchodné priestory neďaleko železničnej a autobusovej stanice v N

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Dám do prenájmu kancelárske priestory, Podvysoká

Reality Podvysoká

Kancelárie, administratívne priestory | Podvysoká | 22 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekné kancelárske priestory Podvysoká v modernej viacúčelovej budove,

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Priestory na prenájom Podvysoká

8.3 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v historickej budove - Tajovského ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tajovského | 100.9 m²

Elegantné kancelárie v srdci mesta – pracujte s historickým šarmom. Realitná kancelária TOBI R

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Na predaj rodinný dom, gastro prevádzka – Senica, Robotnícka ulica

Reality Senica

Reštauračné priestory | 150 m²

Ponúkame na predaj gastro prevádzku nachádzajúcu sa vo vyhľadávanej lokalite Robotnícka ulica v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Senica

227,000 € 1513 €/m²

Haly na prenájom - výroba alebo sklad

Reality Oravská Jasenica

Priestor pre sklad | Nezadaná | 286 m²

Podnikáte a súčasné priestory sú pre Vás už nedostačujúce? Ponúkame Vám riešenie - areál v Orav

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Priestory na prenájom Oravská Jasenica

Info v RK

PRENAJATÝ | 150 m2 – PRIESTORY + vyhradené parkovanie

Reality Poprad

Obchodné priestory | Hraničná | 150 m²

PRENAJATÝ | SAVONA realitná kancelária Poprad | EXKLUZÍVNE – ponúkame NA PRENÁJOM – podnikateľs

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Poprad

1,310 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Obchodné priestory od 49 m² s parkovaním - Alvinczyho ulica, Košice

Reality Košice-Sever

Obchodné priestory | Alvinczyho | 49 m²

Realitná kancelária STORY REAL ponúka na prenájom unikátne obchodné priestory v historickej bud

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Sever

18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Loft kancelárie od 276 m² do 615 m² s parkovaním - Alvinczyho ulica, Košice

Reality Košice-Sever

Kancelárie, administratívne priestory | Alvinczyho | 276 m²

Realitná kancelária STORY REAL ponúka na prenájom unikátne loft kancelárske v historickej budov

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Sever

18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Prenájom skladovej haly

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Ľudovíta Stárka | 900 m²

Ponúkame Vám na prenájom montovanú halu s vonkajšími spevnenými plochami. Nachádza sa v Trenčín