Kancelária v centre mesta na prenájom

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 30 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom peknú kanceláriu v trojpodlažnej budove v pasáži v centre T

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

190 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom o ploche 95 m2 + kancelária

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Nezadaná | 95 m²

S 2-289 Na prenájom sklad o ploche 95 m2. Sklad je zateplený a je vhodný pre tovar , ktorý pot

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom pri ceste o ploche 372 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 372 m²

O 3-125 Na prenájom obchodný priestor na Starej Vajnorskej. Nachádza sa pri hlavnej ceste. P

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,095 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelária 40 m² s klimatizáciou pri OC MAX

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Gen. M. R. Štefánika | 40 m²

Nové kancelárske priestory na prenájom!** 🌟 Lokalita: Ulica Gen. M. R Štefánika, Trenčín Veľko

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

220 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PREDAJ - výrobno-skladových priestorov v Šamoríne varianta B

Reality Šamorín

Priestor pre sklad | Bratislavská | 700 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výrobno-skladové priestory v centre mesta Šamorín. K n

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Šamorín

380,000 € 543 €/m²

PREDAJ - výrobno-skladových priestorov v Šamoríne varianta C

Reality Šamorín

Priestor pre sklad | Bratislavská | 1,400 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Šamorín

780,000 € 557 €/m²

Prenajmeme skladovú halu s kanceláriami v Bratislave III. Rači.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 1,493.8 m²

Prenajmeme skladovú halu s administratívnym a sociálnym zázemím v Bratislave Rači Na Pántoch. S

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

10,629 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom komerčného objektu – Krušovce na hlavnom ťahu TO – PE

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Dolné Chlebany | 150 m²

Prenájom komerčného objektu v Krušovciach – Dolné Chlebany, priamo pri hlavnom ťahu Topoľčany –

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

PREDAJ - obchodný priestor – Krušovce na hlavnom ťahu TO – PE

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Dolné Chlebany | 150 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj obchodný priestor situovaný v obci Krušovc

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

135,000 € 900 €/m²

Priestor pre ambulanciu v centre mesta Topoľčany na prenájom.

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | 17. novembra | 22 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany Vám ponúka na prenájom praktický nebytový priestor s výmer

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Bývanie, podnikanie – polyfunkčný objekt + chata, Krnča 1884 m2

Reality Krnča

Obchodné priestory | Nezadaná | 500 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj polyfunkčný objekt s možnosťou bývania aj

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Krnča

200,000 € 400 €/m²

Na prenajom - zariadený bufet na KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

Priestor pre výrobu | 20 m²

TU Reality ponúka na prenájom bufet o výmere cca 20 m² na sídlisku KVP v Košiciach. Priestor je

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Sídlisko KVP

600 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Automation Testing title 125912846

Reality Medzilaborce

Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 472129482

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na predaj Medzilaborce

500,000 € 6667 €/m²

Nebytové priestory v centre Martina – Rezidencia Kmeťa

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | A. Kmeťa | 103.15 m²

Hľadáte priestor, ktorý dodá vášmu podnikaniu prestíž, spoľahlivú adresu a výbornú dostupnosť p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na predaj Martin

219,709.5 € 2130 €/m²

Luxusné administratívne priestory na prenájom, 160 m2, Tolstého 3

Reality Košice-Sever

Kancelárie, administratívne priestory | Tolstého | 163 m²

Exkluzívne vám ponúkame na prenájom moderné, kompletne zrekonštruované a nadčasovo zariadené ad

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Sever

2,600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - Kancelárske alebo obchodné priestory s balkónom blízkosti autobusovej stanice v Bardejove

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Kacvinského | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom Obchodné priestory s balkónom, vhodné na: - Kaderníctvo a kozmetické s

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bardejov

Cena dohodou

Skladová hala Žilina

Reality Žilina

Priestor pre sklad | 691 m²

Skladová hala s predajňou v centre Žiliny - pozemok 757 m2 - celková zastavaná plocha: 691 m2

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

člen NARKS

KANCELÁRIA NA PRENÁJOM - ENERGIE A INTERNET V CENE

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Egídia | 17 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný kancelársky priestor na Námestí svätého Egídia 6/11 v Popr

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

170 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Obchodný priestor v centre obce Čaňa

Reality Čaňa

Obchodné priestory | Skladná | 110 m²

Ponúkame na prenájom unikátny obchodný priestor v centre obce Čaňa, v budove bývalej pobočky Sl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Čaňa

Cena dohodou

PRIEMYSELNÁ HALA S MOSTOVÝM ŽERIAVOM, VLASTNÝM PARKOVISKOM A POZEMKAMI VLKANOVÁ – VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! PREDAJ ALEBOMožNÝ AJ PRENÁJOM !

Reality Vlkanová

Priestor pre sklad | Vlkanovská cesta | 3,366 m²

AB ESTATE / Ponúkame na predaj výrobnú halu so skladmi a vlastným parkovaním spolu s podielmi n

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Vlkanová

900,000 € 267 €/m²

Exkluzívne kancelárske priestory na prenájom v meste Šurany

Reality Šurany

Kancelárie, administratívne priestory | Nitrianska ulica | 168.6 m²

IBA U NÁS - Ponúkame exkluzívne kancelárske priestory na prenájom, ktoré sa nachádzajú na hlavn

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Šurany

1,464 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenajmeme klimatizovanú kanceláriu s parkovacím miestom v Bratislave na Račianskej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 24.07 m²

Prenajmeme klimatizovanú kanceláriu v Bratislave na Račianskej ulici. Kancelária sa nachádza v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

356 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

PREDAJ ARÉALU V CENTRE PREŠOVA 22 000 m2

Reality Prešov

Priestor pre výrobu | Čapajevova | 22,000 m²

Správca konkurznej podstaty Pospíšil & Partners, k.s. ponúka na predaj rozsiahly komerčný areál

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na predaj Prešov

Cena dohodou

Štýlový priestor pre obchod v projekte Neohaus na Fončorde

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Spojová | 37 m²

V projekte NEOHAUS ponúkame na predaj štýlový priestor o výmere 37 m², vhodný na zriadenie menš

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

142,800 € 3859 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Rodinné domy na predaj (23120)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Upresniť hľadanie