Predám obchodný podiel v polyfunkčnej budove v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Nové Zámky | 1,500 m²

Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj obchodný pod

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Predám priemyselný areál s 2 výrobnými halami v obci Zemné

Reality Zemné

Priestor pre výrobu | Zemné | 848 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj veľký podnikateľský areá

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Zemné

319,900 € 377 €/m²

Obchodný priestor 43 m2 s výkladom, novostavba s parkovaním v Rovinke

Reality Rovinka

Obchodné priestory | Kvetná | 43 m²

Ponúkame na predaj Obchodný priestor s výkladom a vstupom priamo z ulice Kvetná v Rovinke, na p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Rovinka

99,900 € 2323 €/m²

Atraktívna možnosť kúpy obchodných priestorov v centre- Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Bratov Baldigarovcov | 140 m²

Hľadáte kancelárske, obchodné alebo nebytové priestory v CENTRE NZ ??? Ponúkame na predaj obch

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na predaj Nové Zámky

250,000 € 1786 €/m²

Reprezentatívne priestory na prenájom, Mlynská, Košice - Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská | 138.05 m²

Mgr. Gabriela Ferenczová a Impulz Real, s.r.o. Vám ponúkajú na prenájom reprezentatívne kancelá

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

1,242.45 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM: Obchodný priestor priamo na Kollárovej ulici na frekventovanom mieste pri stanici.

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ulica Kollárova | 45 m²

Na prenájom ponúkame obchodný priestor na frekventovanom , dobre viditeľnom mieste priamo na Ko

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na prenájom priemyselná hala v TOP lokalite Žilina-Závodie o výmere 1000m2

Reality Žilina

Priestor pre výrobu | 1,000 m²

TUreality ponúka na prenájom priemyselnú, skladovú halu v TOP lokalite Žilina-Závodie. Je o vým

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

Exkluzívny prenájom | Reprezentatívne kancelárske priestory | Nábrežná ulica | Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nábrežná | 103 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory na Nábrežnej ulici v meste Kysucké N

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Kysucké Nové Mesto

Info v RK

Prenájom obchodných priestorov v objekte na Rudohorskej ulici v Sásovej

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudohorská | 1,200 m²

Strategicky umiestnený dvojpodlažný objekt na sídlisku Sásová, ktorý čaká rekonštrukcia a zatep

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Prenajmeme administratívne priestory v Bratislave I. s rôznymi výmerami.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Lovinského | 70 m²

Prenajme administratívne priestory v 3 – podlažnej budove v Bratislave I. na Lovinského ulici.

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom na hlavnej ceste – ideálny na podnikanie alebo bývanie

Reality Chrabrany

Obchodné priestory | Nezadaná | 150 m²

3D PREHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=ociRYwgq9Jn Ponúkame Vám na predaj rodinný do

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Chrabrany

156,000 € 1040 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodný priestor Rudiny 2 - Hliny 6 na PRENÁJOM

Reality Žilina

Obchodné priestory | Lenčova | 89.35 m²

Ponúkame na prenájom priestor č. 211.02 s výmerou 89,35 m2. Priestor je čiastočne zariadený: v

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

NA PREDAJ Exkluzívne obchodné priestory v centre mesta

Reality Poprad

Obchodné priestory | 50 m²

TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ výnimočný obchodný priestor situovaný priamo v centre mesta Poprad,

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Poprad

172,000 € 3440 €/m²

Sklad + 3 kancelárie Žilina širšie centrum

Reality Žilina

Priestor pre sklad | Sasinkova | 260 m²

Prenájom skladového priestoru o rozlohe 125 m2 s veľkými rolovacími vrátami plus 3 kancelárie a

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

650 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na prenájom: samostatná obchodno-kancelárska budova, Nové Mesto nad Váhom – Odborárska ulica.

Reality Nové Mesto nad Váhom

Obchodné priestory | Odborárska | 182 m²

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Na prenájom obchodno–administratívny priestor s možnosťou výroby alebo logistiky – Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Obráncov mieru | 1,021 m²

Ponúkame na prenájom flexibilný priestor v meste Dubnica nad Váhom, priamo pri hlavnom ťahu Ila

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

Info v RK

Na predaj: samostatná obchodno-kancelárska budova, Nové Mesto nad Váhom – Odborárska ulica.

Reality Nové Mesto nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | Odborárska | 182 m²

Na predaj: samostatná obchodno-kancelárska budova, Nové Mesto nad Váhom – Odborárska ulica. FL

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Priestory na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Na prenájom hala/sklad/kancelárie - Prešov

Reality Prešov

Priestor pre sklad | Jesenná | 250 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM PRIESTORY Ideálna ponuka pre firmu, ktorá hľadá funkčné a dostupné priest

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

Veľký flexibilný priestor | administratíva / školenia / služby | Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Hraničiarov | 308 m²

Ponúkame na prenájom komplexnú administratívnu plochu o výmere 308 m² v polyfunkčnom objekte Do

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Multifunkčný komerčný priestor priamo na Námestí mesta Zvolen

Reality Zvolen

Obchodné priestory | Námestie SNP | 36 m²

Moderný multifunkčný priestor na prenájom – Námestie SNP v meste Zvolen ​Hľadáte ideálne miest

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: Priestor pre služby/kanceláriu (22 m2), Nám. SNP, Zvolen

Reality Zvolen

Obchodné priestory | Námestie SNP | 22.5 m²

Vaša nová adresa pre úspech: Kompaktných 22,5 m² na prenájom. ​Hľadáte miesto, kde sa budete

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

IBA U NÁS - Na predaj Piváreň u Dráčika v meste Nové Zámky, 3D virtuálna prehliadka

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Komárňanská | 120 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadené pohostinstvo - Piváreň u Dráčika so záhrado

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Nové Zámky

245,000 € 2042 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

33Reality | Priestor na prenájom v salóne Mbeauty budova Gradus- Dunajská Streda!

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 10 m²

Ponúkame Vám na prenájom lukratívny prevádzkový priestor v modernej, novopostavenej polyfunkčne

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

Cena dohodou

PRENÁJOM: Moderná hala (525 m²) v TOP lokalite Žiliny – Kamenná ul.

Reality Žilina

Obchodné priestory | Kamenná | 525 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodno-skladový objekt v najvyhľadávanejšej biznis zóne Žiliny,

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Rodinné domy na predaj (23127)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie