KASÁRNE BREZNO - 4+kk byt B2.07

Reality Brezno

4 izbový byt | Banisko | 88.37 m²

Žilinský investor Istrofinal spustil už 3. etapu výstavby bytových domov Kasárne Brezno - bytov

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Brezno

175,000 € 2027 €/m²

KASÁRNE BREZNO - 4+kk byt B6.27

Reality Brezno

4 izbový byt | Banisko | 88.37 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Brezno

185,000 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 4+kk byt A3.12

Reality Brezno

4 izbový byt | Banisko | 88.37 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Brezno

177,500 € 2027 €/m²

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B1.1 s Balkónom

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 75.65 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Brezno

164,000 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B6.30

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

167,500 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B5.25

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

167,000 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B2.6

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 75.65 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

169,900 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt A2.6

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 75.65 m²

Žilinský investor Istrofinal spustil už 2. etapu výstavby bytových domov Kasárne Brezno - bytov

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Brezno

169,900 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B6.30

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Brezno

167,500 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 4+kk byt B3.12

Reality Brezno

4 izbový byt | Banisko | 88.37 m²

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Brezno

177,500 € 2027 €/m²

KASÁRNE BREZNO - 4+kk byt B1.2

Reality Brezno

4 izbový byt | Banisko | 88.37 m²

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Brezno

168,000 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt A1.1 S PREDZÁHRADKOU

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 122.65 m²

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

168,900 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt A1.5 s PREDZÁHRADKOU

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 116.52 m²

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

157,900 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemkov 54 918 m² v Brezne, časť Rohozná

Reality Brezno

Lúka, pasienok | Rohozná | 54,918 m²

Sajreality Vám na predaj ponúka pozemky s rozlohou 54 918 m² v krásnej časti Rohozná mesta B

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

PREDAJ POZEMKOV 15 608 M² V BREZNE, ČASŤ ROHOZNÁ

Reality Brezno

Orná pôda | Rohozná | 15,608 m²

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Brezno

8 €/m2 8 €/m2

Arvin & Benet | Zrubová chata v srdci Muránskej planiny s celoročným prístupom

Reality Brezno

Chata, drevenica, zrub | 393 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj drevenú zrubovú chatu s čarovnou atmosférou, ukrytú v srdci Náro

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

140,000 € 356 €/m²

Polyfunkčný objekt na prenájom

Reality Brezno

Obchodné priestory | 683 m²

TUreality Vám ponúka novostavbu polyfunkčného domu v priamom centre mesta Brezno prenájom. K di

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

Cena dohodou

Lukratívne investičné pozemky vhodné na priemyslenú zónu v blízkosti mesta - VRBOVÁ

Reality Brezno

Iný stavebný pozemok | Vrbová | 4,955 m²

Mesto Brezno vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž podľa §§ 281 -288 zákona č. 513/1991 Zb. Lokalit

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Brezno

41.87 €/m2 42 €/m2

Na predaj nehnuteľnosť, len 2 minúty od historického centra mesta ! - Dvojdom, Brezno

Reality Brezno

Rodinný dom | Cintorínska | 620 m²

Mesto Brezno vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž o najvhodnejší návrh na uzatvorenie kúpnej zmluvy

Publikované: 04.10.2023 Aktualizované: 16.12.2025
Domy na predaj Brezno

100,500 € 162 €/m²

Rohozná- Jedinečná investičná príležitosť v Nízkych Tatrách

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rohozná | 1,000 m²

Mesto Brezno, ktoré je branou do Nízkych Tatier a Slovenského rudohoria ponúka na predaj pozemk

Publikované: 07.07.2022 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Brezno

59 €/m2 59 €/m2

POZEMOK NA PRIEMYSELNÝ PARK: Brezno, Rohozná

Reality Brezno

Priemyselná zóna | Rohozná | 140,170 m²

Brezno pripravilo pozemky pre nový priemyselný park Mesto Brezno v snahe pozdvihnúť ekonomiku

Publikované: 07.07.2022 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Brezno

35 €/m2 35 €/m2

Prenájom obchodného priestoru v BR-Mazorníkovo /bývalej prevádzky Slovenskej pošty/

Reality Brezno

Obchodné priestory | Májového povstania českého ľudu | 216 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestorov v Brezne-Mazorníkovo, na ulici MPČĽ 2836/55. Prev

Publikované: 27.07.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

649 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Ponuka modulárnych domov

Reality Brezno

Iný objekt na bývanie | 0 m²

Modulárne bývanie prináša nové možnosti rýchleho, pohodlného a krásneho riešenia bývania. Mo

Publikované: 30.04.2021 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Brezno

Cena dohodou

Predaj pozemkov 71 017 m2, Brezno - Rohozná

Reality Brezno

Orná pôda | 71,017 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečné poľnohospodárske pozemky v obci Rohozná, nachádzajúcej sa v e

Publikované: 12.06.2020 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou