--NA PREDAJ-- záhradná chatka Padličkovo Brezno

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | Padličkovo | 310 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne v zastúpení Dušana Petrášová tel.č. 0903 851 461 Vám

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

35,000 € 113 €/m²

AKTUALIZOVANÁ CENA!! MUROVANÁ ZÁHRADNÁ CHATKA 3 IZBY PLUS KUCHYŇA REKONŠTRUOVANÁ ÚŽASNÉ VÝHĽADY, SLNEČNÁ ČASŤ-PADLIČKOVO-10 MINÚT OD MÝTA POD ĎUMBIEROM,POZEMOK 382 M2 ASF.PRÍST.CESTOU

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

IBA U NÁS!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Fr

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

27,000 € 713 €/m²

LUKRATÍVNE SLNEČNÉ POZEMKY S PRÍPOJKOU ELEKTRINY A VODY V NAJVYHĽADÁVANEJŠEJ LOKALITE BREZNO - ROHOZNÁ

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rohozná | 0 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová tel.

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

99 €

Ponúknite na predaj 1 izbový zrekonštruovaný byt v Brezne

Reality Brezno

1 izbový byt | 37 m²

Pekné bývanie realitná kancelária hľada na predaj pre konkrétneho záujemcu byt v Brezne. Záuj

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Brezno

70,000 € 1892 €/m²

REZERVOVANÉ: 2i byt na ul. Fučíkova, Brezno po čiastočnej rekonštrukcii 56m2, 2 pivnice

Reality Brezno

2 izbový byt | 56 m²

REZERVOVANÉ Investícia ? Alebo skôr ideálny štart? Máme skvelý základ pre Vaše nové bývanie

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

89,000 € 1589 €/m²

NA PREDAJ: 5x STAVEBNÉ POZEMKY BREZNO TISOVSKÁ CESTA , PODKOREŇOVÁ

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Petra Petráš

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

46 €

Výhodne predáme 2 izbový byt v Brezne po rekonštrukcii,zariadený a s veľkým balkónom

Reality Brezno

2 izbový byt | Fraňa Kráľa | 55 m²

PEKNÉ BÝVANIE REALITNÁ KANCELÁRIA-ponúka na predaj exkluzívne 2 izbový, pekne zrekonštruovaný a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

114,990 € 2091 €/m²

Na predaj rovinatý slnečný stavebný pozemok v Brezne časť Rovne

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rovne | 1,940 m²

PEKNÉ BÝVANIE REALITNÁ KANCELÁRIA -ponúka na predaj krásny rovinatý a po celý deň slnkom zaliat

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

62 €/m2 62 €/m2

3 Izbový rodinný dom Brezno, polosamota, potôčik za domom,

Reality Brezno

Rodinný dom | 207 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol s.r.o. Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodin

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brezno

100,000 € 483 €/m²

Polyfunkčný objekt v brezne

Reality Brezno

Skladový objekt | 220 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. so sídlom na ulici Rázusova 5, Brezno v zast

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena dohodou

Chatka Brezno Padlíčkovo

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | 28 m²

Pekné Bývanie relitná kancelária s.r.o. so sídlom na Rázusovej 5 v Brezne Vám ponúka na predaj

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

25,000 € 893 €/m²

garáž mazorníkovo

Reality Brezno

Garáž | Budovateľská | 18 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. so sídlom na ulici Rázusova 5 a prevádzkou na Ná

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Brezno

21,000 € 1167 €/m²

3 izbový byt Brezno, kompletná rekonštrukcia, nízke náklady

Reality Brezno

3 izbový byt | Rázusova | 75 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48, 97

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

144,200 € 1923 €/m²

Rodinný dom v centre mesta Brezno na predaj

Reality Brezno

Rodinný dom | Švermova | 255 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 (n

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brezno

360,000 € 1412 €/m²

REZERVOVANÉ🍀 RD S KRÁSNYM POZEMKOM /237M2/ GARÁŽ,KRB,NOVÁ STRECHA PRI CENTRE MESTA BREZNO NAPRIEK TOMU V KĽUDNEJ LOKALITE

Reality Brezno

Rodinný dom | 150 m²

RODINNÝ DOM - VYNIKAJÚCA INVESTÍCIA MINÚTU OD CENTRA MESTA BREZNO NAPRIEK TOMU V KĽUDNEJ LOKALI

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brezno

Cena dohodou

Na predaj - nádherné a jedinečné stavebné parcely v Brezne

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | 680 m²

PEKNÉ BÝVANIE REALITNÁ KANCELÁRIA-Vám dáva do pozornosti na predaj nádherné a jedinečné stavebn

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

VEĽKÝ SLNEČNÝ 3 IZB. BYT 76 M2, 4 LÓDŽIE, NAJVYHĽADÁVANEJŠÍ TYP BYTOV V TICHEJ A TOP LOKALITE, BREZNO S VÝHĽADMI

Reality Brezno

3 izbový byt | 76 m²

IBA U NÁS!! Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová Vránska, tel.: 0907666687 Vám ponúka n

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

133,200 € 1753 €/m²

-- REZERVOVANÉ -- : 3izbovy byt v Brezne 70m2

Reality Brezno

3 izbový byt | 70 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na p

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,800 € 1626 €/m²

Na predaj: dva stavebné pozemky v Brezne časť Rovne, 120 eur/m2

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

120 €

5x Obchodné, kancelárske, komerčné priestory centrum Brezna

Reality Brezno

Rodinný dom | Nám. gen. M. R. Štefánika 29/36 | 290 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou Nám. gen. M. R. Štefánika 48 Brezn

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brezno

360,000 € 1241 €/m²

Polyfunkčný objekt, Opravárenská Hala, dielňa

Reality Brezno

Skladový objekt | 350 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt: garáže,

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Brezno

235,000 € 671 €/m²

Hľadám pre konkrétnu klientku jednoizbový byt v Brezne

Reality Brezno

1 izbový byt | 40 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Dušana Petrá

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

Ponúknite na predaj 4 izbový byt v Brezne aj v pôvodnom stave

Reality Brezno

4 izbový byt | 104 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária hľadá na predaj pre konkrétneho klienta 4 izbový byt v Brezne

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Na predaj veľký 3,5 izbový byt v centre Brezna, 85m2,balkón,výťah

Reality Brezno

3 izbový byt | Československej armády | 85 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka na predaj slnečný, výborne riešený a priestranný 3,5 i

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

122,000 € 1435 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Rodinné domy na predaj (22943)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Upresniť hľadanie